کد خبر: 248737 A

رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر خبر داد:

رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر از اجرای آزمایشی طرح شناسایی و هدایت استعدادهای برتر(شهاب) در شهرستان دشتی خبر داد.

رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر از اجرای آزمایشی طرح شناسایی و هدایت استعدادهای برتر(شهاب) در شهرستان دشتی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، رضا آذین امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح شهاب در سراسر کشور به صورت آزمایشی انجام می شود که در استان بوشهر، شهرستان دشتی برای اجرای آزمایشی این طرح انتخاب شده است.

وی افزود: در صورت موفق آمیز بودن مرحله آزمایشی طرح شهاب در کل کشور، این طرح به صورت رسمی به اجرا در خواهد آمد.

رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر در تشریح طرح شهاب بیان داشت: این طرح به منظور شناسایی، هدایت و حمایت آموزشی، تربیتی و معنوی دانش آموزان از مقاطع تحصیلی ابتدایی تا پایان مقطع متوسطه و همچنین استمرار این حمایت‌ها در مراحل مختلف آموزش عالی اجرا می‌شود.

آذین افزود: طرح شناسایی و هدایت استعدادهای برتر با همکاری بنیاد نخبگان و آموزش و پرورش برگزار می شود.

رئیس بنیاد نخبگان استان بوشهر گفت: روز یکشنبه به همراه چند تن از مسئولان آموزش و پرورش استان بوشهر به شهرستان دشتی که محل اجرای آزمایشی طرح شهاب در استان است، سفر کرده و از سه مدرسه این شهرستان بازدید به عمل آوردیم.

رضا آذین، نظارت بر اجرای طرح شهاب در این شهرستان، بررسی چالش ها و مشکلات موجود، آشنایی و نشست با عوامل اجرای این طرح در شهرستان دشتی و دریافت نظرات و پیشنهادات عوامل اجرایی را از جمله اهداف این بازدید برشمرد.

وی ابراز امیدواری کرد: با حسن اجرای این طرح، شاهد رسمیت یافتن آن در سراسر کشور و کمک به پیشرفت و موفقیت دانش آموزان با استعدادهای برتر و درخشان باشیم.

آموزش عالی آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان استان بوشهر دانش آموزان مدرسه مشکلات نخبگان آزمایشی شهاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر