کد خبر: 248724 A

شهردار جم گفت: در دهه مبارک فجر امسال ۱۵ پروژه شهری در جم افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

شهردار جم گفت: در دهه مبارک فجر امسال ۱۵ پروژه شهری در جم افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، سید احمد علمداری ظهر امروز در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی جم افزود: تلاشهای بسیار زیادی به منظور توسعه عمرانی و بهبود وضعیت شهری در جم داشته‌ایم و طرحهای بسیار خوبی در این راستا اجرایی شده است.

وی از افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۵ پروژه شهری در جم طی دهه مبارک فجر خبر داد و اضافه کرد: این طرحها با اعتبار بیش از ۴۳ میلیارد ریال اجرا شده و یا خواهند شد.

شهردار جم به برخی از این پروژه‌ها اشاره کرد و بیان داشت: پارک محله‌ای مالچه در زمینی به مساحت یک هزار و ۷۵۰ متر مربع که داری فضای سبز و پارک بازی است و با اعتبار چهار میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی از افتتاح پیاده روسازی بتنی بلوار ولیعصر با اعتبار دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد و اضافه کرد: دیوار حفاظتی نخلستان نیز با اعتبار بیش از هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.

علمداری با اشاره به افتتاح پل یک دهانه شش متری به عرض ۹ متر و احداثخیابانی ۱۲متری برای دسترسی راحت مردم به پارک محله‌ای مالچه، خاطرنشان ساخت: از همه توان خود برای تکمیل این طرحها استفاده کردیم تا بتوانیم رضایت‌مندی مردم را جلب کنیم.

وی ادامه داد: همچنین طرحهای همچون بلوار ۲۴ متری ساحلی جم، فاز سوم بلوار ولی‌عصر، اجرای خیابان ۱۶متری شیخ راستین، فاز اول پارک محله‌ای اسلام آباد و بلوار اصلی محله اسلام آباد طی دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شوند.

بازی دهه فجر فضای سبز ولی عصر محله افتتاح ریال پروژه شهری کلنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر