کد خبر: 248722 A

مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر:

مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر گفت: بیعت فرماندهان نیروی هوایی با حضرت امام خمینی(ره)، کمر طاغوت و پایه‌های رژیم ستم‌شاهی را شکست وزمینه پیروزی انقلاب اسلامی را فراهم کرد.

مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر گفت: بیعت فرماندهان نیروی هوایی با حضرت امام خمینی(ره)، کمر طاغوت و پایه‌های رژیم ستم‌شاهی را شکست وزمینه پیروزی انقلاب اسلامی را فراهم کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، سید اسماعیل موسوی ظهر امروز در جمع فرماندهان پایگاه ششم شکاری بوشهر با تبریک ایام‌الله دهه فجر با بیان اینکه امام راحل از ظلم و ستم رژیم ستم‌شاهی به‌شدت متاثر بود اظهار داشت: امام راحل با دیدن این ظلم‌ها از امکانات لازم از جمله اتحاد مردم برای فروپاشی رژیم طاغوت استفاده کرد و کشور را از دست سلطه‌گران نجات داد.

وی با بیان اینکه شاه، ملت ایران را در مقابل سلطه‌گران بی هویت کرده بود تصریح کرد: ملت ایران که دارای بنیه قوی دینی و مذهبی بودن به ندای امام راحل لبیک گفتند و همراه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران علیه رژیم طاغوت بپا خواستند.

مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر با بیان اینکه رهبری انقلاب اسلامی با رهبران انقلاب‌های دیگر جهان تفاوت زیادی دارد تاکید کرد: اتحاد مردم با رهبر، ایمان بالای مردم و رهبری مقتدر سه عامل مهم پیروزی انقلاب اسلامی بود که این سه عامل، انقلاب اسلامی را با دیگر انقلاب‌ها متفاوت کرده بود.

موسوی، با اشاره به نقش مهم نیروی هوایی در تسریع پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: بیعت فرماندهان نیروی هوایی با حضرت امام خمینی(ره)، کمر طاغوت و پایه‌های رژیم ستم‌شاهی را شکست و زمینه پیروزی انقلاب اسلامی را فراهم کرد.

وی با بیان اینکه نام نیروی هوایی در تاریخ پیروزی انقلاب اسلامی نقش بسته است گفت: انقلاب در بدنه نیروی هوایی زودتر از ۲۲ بهمن رخ داد و رژه کارکنان این نیرو در مقابل امام(ره) در ۱۹ بهمن ۵۷ سند پرافتخار نیروی هوایی است که در تاریخ پیروزی انقلاب اسلامی نقش بسته است.

مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر با بیان اینکه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران مردم را به خودباوری و اقتدار رساند افزود: حضرت امام خمینی(ره) به عنوان رهبری روشنگر، مردم را به خودباوری و اقتدار رساندند.

دکتر موسوی با بیان اینکه انقلاب اسلامی الگویی روشن و مشخص برای تمام دنیا است گفت: با درایت رهبر فرزانه، مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی به تمام جهان صادر شده و الگویی روشن و مشخص برای بصیرت افزایی آزادگان جهان و استکبار ستیزان است.

وی به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: اقتدار وصلابت ایران اسلامی در جهان امروز خودنمایی می‌کند و وفاداری مردم با بصیرت ایران اسلامی با ولایت با وجود ترفندها و توطئه‌ها روز به روز بر اقتدار ایران می‌افزاید.

مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر با اشاره به دست‌آوردهای سفر رئیس جمهور به بوشهر بیان کرد: این سفر از جهات مختلف آثار مهم و برکاتی برای توسعه استان در برداشت به‌گونه‌ای که تخصیص ۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار از مهم‌ترین دست‌آوردهای این سفر است که در مدت دو سال تحول مهمی در توسعه استان ایجاد می‌کند.

نیروی هوایی دهه فجر استانداری بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر