کد خبر: 239955 A

سردار نقدی:

وی با اشاره به نقش مخرب قاچاق درعرصه اقتصادی، اذعان داشت: قاچاق باعثنابودی تولید و اشتغال در کشور می‌شود و از دیگر معایب آن می‌توان به فساد اخلاقی و انحرافات اجتماعی اشاره کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: قاچاق کالا از مهمترین منکرات و آسیب‌های رایج در مناطق مرزی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، سردار محمدرضا نقدی ظهر سه‌شنبه در جمع بسیجیان شهرستان عسلویه اظهار داشت: یکی از مهمترین آسیب‌ها در مناطق عسلویه قاچاق کالا است که در شهرستان‌های عسلویه و کنگان نیز این موضوع به عنوان یک آسیب جدی وجود دارد.

وی با اشاره به نقش مخرب قاچاق درعرصه اقتصادی، اذعان داشت: قاچاق باعثنابودی تولید و اشتغال در کشور می‌شود و از دیگر معایب آن می‌توان به فساد اخلاقی و انحرافات اجتماعی اشاره کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از قاچاق به عنوان یکی از مهمترین عوامل بیکاری جوانان نام برد و تصریح کرد: افرادی که به کار قاچاق مشغول هستند نیز از این آسیب در امان نیستند و ضربات قاچاق شامل کل اقتصاد می‌شود.

وی ادامه داد: دشمنان از همه فرصت‌ها برای ایجاد تهاجم همه جانبه فرهنگی بر علیه نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران اسلامی استفاده می‌کنند که یکی از انها قاچاق مشروبات الکلی و مواد مخدر و روانگردان است.

سردار نقدی تاکید کرد: قاچاق مشروبات الکلی و مواد مخدر و روانگردان ضربات بسیار زیادی را به کشور می‌زند و تباهی و فساد جوانان را در پی دارد که نیاز است اقدامات مناسبی در این زمینه انجام شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از مردمی که با پدیده قاچاق دست به گریبانند از قبح، زشتی، آسیب ها و خطرات این پدیده شوم بی خبرند، اضافه کرد: باید تلاش شود تا معایب و منکرات قاچاق برای مردم تبیین شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه خطرات قاچاق برای اقتصاد و فرهنگ کشور به درستی بازگو شود، افزود: در ابتدا باید ارشاد عمومی و تشریح و تبیین مسئله برای مقابله و مبارزه با قاچاق انجام شود و در صورتی که ارشاد جوابگو نبود برخورد قانونی انجام شود.

اشتغال اقتصاد بسیج بیکاری قاچاق مشروبات الکلی ملت ایران مواد مخدر نظام جمهوری اسلامی آسیب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر