کد خبر: 239948 A

فرماندار جم خبر داد:

وی افزود: سرکشی به مناطق مختلف شهرستان و شناخت نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت مورد تاکید مسئولان قرار دارد و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم.

فرماندار جم از اجرای پروژه‌های عمرانی و گردشگری در روستاهای شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، عبدالله نادری بعد از ظهر امروز در بازدید از راه‌های شهرستان جم اظهار داشت: دولت در راستای تسطیح و ایمن‌سازی راه‌های روستایی و جاده‌های اصلی اهتمام ویژه‌ای دارد و در شهرستان جم در این مسیر اقدامات ارزشمندی تاکنون انجام گرفته است.

وی افزود: سرکشی به مناطق مختلف شهرستان و شناخت نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت مورد تاکید مسئولان قرار دارد و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم.

فرماندار جم با بیان اینکه توسعه متوازن شهرها و روستاها از اولویت‌های مهم دولت در شهرستان است، خاطرنشان کرد: توجه به توسعه روستاها موجب کاهش مهاجرت به شهرها می‌شود و باید در راستای تامین نیازهای ساکنین روستاها اهتمام ورزیم.

وی با بیان اینکه ماندگاری روستاییان در روستاها ارتباط مستقیم با میزان خدمات و امکانات رفاهی، آموزشی، فرهنگی و فراهم‌سازی زیرساخت‌ها دارد، یادآور شد: اقدامات بسیار خوبی در زمینه توسعه روستاها با همکاری مردم و شوراها در حال انجام است که می‌تواند به رونق روستاها کمک کند.

نادری به درخواست‌های ساکنین روستای عربانه اشاره کرد و افزود: موضوع اصلاح راه دسترسی، اختصاص سهمیه آرد و تامین مخزن آب از مطالبات ساکنان عربانه است که نسبت به تحقق این مطالبات اقدام خواهیم کرد.

فرماندار جم موضوع تامین برق را نیز از دیگر خواسته‌های این روستا برشمرد و اظهار داشت: موضوع تامین برق و شیوه انجام آن باید به صورت کارشناسی مورد بررسی قرار گیرد تا بر اساس آن بتوان تصمیم‌گیری کرد.

برق جاده دولت فرماندار کارشناسی گردشگری مهاجرت شهرستان نقاط روستاهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر