کد خبر: 239943 A

رئیس بسیج مستضعفان کشور به همراه فرمانده‌ سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر و امام جمعه‌ شهرستان عسلویه از مجتمع گاز پارس جنوبی بازدید کرد.

رئیس بسیج مستضعفان کشور به همراه فرمانده‌ سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر و امام جمعه‌ شهرستان عسلویه عصر امروز از مجتمع گاز پارس جنوبی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین پس از بازدید از پالایشگاه سوم در محل گالری این پالایشگاه با جمعی از کارکنان و مسئولان بسیجی مجتمع دیدار کرد.

رئیس بسیج مستضعفان کشور با تقدیر از جهاد بزرگ کارکنان مجتمع اظهار داشت: این شتاب فزاینده‌ تولید مجتمع شما در تولید در شرایط تحریم و کارشکنی‌ها و سنگ‌اندازی‌های استکبار جهانی بسیار غرورانگیز و ارزشمند است.

وی افزود: همت و عزم شما الگوی جهاد است و فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند کار شما جهاد فی سبیل‌الله است، نمود عینی‌اش را می‌شود در اینجا دید.

نقدی اضافه کرد: استکبار از دیدن جامعه‌ای که می‌تواند روی پای خودش بایستد و نیازی به آن‌ها ندارد، هراسناک است و به دست و پا زدن افتاده است؛ حرکت‌های بزرگ شما صنعت‌گران جهادی کشور را به پیشرفت و ترقی رسانده و این مساله استکبار را ذلیل کرده است.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت عمل کردن به رهنمودهای رهبر فرزانه‌ انقلاب اظهار داشت: ما نباید منتظر کسی بمانیم و باید به دنبال راهکارهای خودمان باشیم و به تدابیر حکیمانه‌ ولی امر مسلمین گوش فرا دهیم.

نقدی گفت: سال‌هاست مقام عظمای ولایت می‌فرمایند که ما باید اقتصادمان را از وابستگی به خام‌فروشی نفت نجات دهیم و صنایع پایین دستی نفت و گاز را راه بیندازیم، این مسئله چنان مهم است که من می‌توانم با محاسبه ثابت کنم که در این صورت هیچ بیکاری در این مملکت نخواهیم داشت.

استان بوشهر استکبار جهانی امام جمعه امام صادق بسیج بیکاری پارس جنوبی روابط عمومی گاز نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر