کد خبر: 236958 A

زرین‌فر مطرح کرد:

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: پیشنهاد می‌شود انجمن خیرین سلامت در استان بوشهر راه‌اندازی شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: پیشنهاد می‌شود انجمن خیرین سلامت در استان بوشهر راه‌اندازی شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، سعید زرین‌فر بعد از ظهر امروز در آیین تجلیل از خیرین انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان بوشهر اظهار داشت: تلاش ما این است که در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مشکلات ناشی از ابتلای به بیماری را برای بیماران و خانواده‌های آنان کم کنیم.

وی با تاکید بر لزوم فراهم کردن زمینه حضور بیشتر خیرین در این عرصه افزود: هر کس به تناسب توان خود می‌تواند در این زمینه مشارکت داشته باشد و مسئولان در راستای شناسایی و جذب هر چه بیشتر خیرین همت کنند.

زرین‌فر تصریح کرد: اقدامات، فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان بوشهر قابل تقدیر است.

وی یادآور شد: خیرین نیز در این عرصه حمایت و همکاری و همراهی چشمگیری داشته و دارند و بدون شک حضور و همراهی خیرین در این زمینه بسیار تاثیرگذار است.

معاون استاندار بوشهر با اشاره به توجه و تاکید دولت تدبیر و امید بر حوزه سلامت گفت: دولت با اجرای برنامه‌های مختلف در راستای ارتقا شاخص‌های سلامت تلاش می‌کند و حضور خیرین از نظر کمی و کیفی در کنار دولت تلاش مضاعفی است.

زرین‌فر افزود: از آنجا که همیشه پیشگیری مقدم بر درمان است باید اطلاع‌رسانی و آگاه سازی و آموزش عمومی از طریق رسانه‌ها به‌ویژه صدا و سیما با جدیت پیگیری شود.

تلاش دولت در زمینه سلامت قابل تقدیر است

مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر نیز در این نشست گفت: تلاش دولت در زمینه سلامت قابل تقدیر است و اقدامات بسیار خوبی در این زمینه در حال انجام است.

حجت‌الاسلام حسین رزمجو افزود: فعالیت در سازمان‌های مردم نهاد در کشورهای پیشرفته یک ارزش است و در کشور ما مردم بی هیچ چشمداشتی و با دل و جان در این سازمان‌ها فعالیت می‌کنند و در این عرصه باید به جایی برسیم که به الگویی برای سایر کشورها تبدیل شویم.

وی اضافه کرد: خیرینی که در کنار انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان فعالیت می‌کنند با حضور در صحنه مسئولیت‌پذیری خود را ثابت کرده‌اند و حضور این عزیزان مایه افتخار ما است.

استان بوشهر خانواده درمان دولت رسانه سلامت شاخص صدا و سیما مشکلات منویات مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر