کد خبر: 236480 A

سالاری خبر داد:

استاندار بوشهر گفت: رئیس جمهور هفته آخر دی‌ماه میهمان مردم استان بوشهراست و برای میزبانی از کاروان تدبیرو امید در استان با همکاری دستگاههای اجرایی برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.

استاندار بوشهر گفت: رئیس جمهور هفته آخر دی‌ماه میهمان مردم استان بوشهراست و برای میزبانی از کاروان تدبیرو امید در استان با همکاری دستگاههای اجرایی برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، مصطفی سالاری امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر برای میزبانی کاروان تدبیر و امید آماده است اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده دکتر روحانی رئیس جمهور در راس کاروان تدبیر و امید هفته آخر دی‌ماه میهمان مردم استان بوشهر است.

وی با اشاره به اینکه با حضور رئیس جمهور در استان بوشهر تصمیم‌گیری‌های مهمی در حوزه‌های مختلف برای توسعه استان انجام می‌شود گفت: تمامی مدیران دستگاههای اجرایی از مدت‌ها قبل مقدمات لازم برای این سفر از جمله تدوین طرح‌ها و برنامه‌ها فراهم کرده‌اند.

استاندار بوشهر تصریح کرد: بررسی‌ها و مطالعات لازم در زمینه سفر کاروان تدبیر و امید با همکاری مدیران دستگاههای اجرایی، نخبگان و صاحب‌نظران استان بوشهر انجام شده است.

سالاری با بیان اینکه بسته‌های پیشنهادی برای ارائه در این سفر تدوین شده افزود: از تمامی نخبگان، اندیشمندان و نمایندگان اقشار و اصناف استان بوشهر چنانچه پیشنهاد و یا نظراتی در این باره دارند دعوت می‌شود از طریق سامانه سامد ۱۱۱ ارائه کنند.

وی، از نشست هم‌اندیشی مردم استان بوشهر خبرداد و خاطرنشان کرد: نشست‌های هم‌اندیشی با اقشار مختلف مردم اعم از نخبگان و صاحب‌نظران استان بوشهر در روزهای آینده برای شنیدن نظرات آنان برای تکمیل پیشنهادات سفر کاروان تدبیر و امید به استان برگزار می‌شود.

استاندار بوشهر تاکید کرد: حضور کاروان تدبیر و امید در استان بوشهر ضمن اینکه مسیر توسعه این استان را پرشتاب‌تر می‌کند زمینه اجرایی شدن طرح‌ها و برنامه‌های تدوین شده که سبب توسعه استان می‌شود فراهم می‌شود.

استان بوشهر تصمیم گیری های دی ماه رئیس جمهور نخبگان استان هفته مردم میهمان آخر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر