کد خبر: 231062 A

در جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران صنعت گاز؛

هجدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران صنعت گاز در کیش در حالی به کار خود پایان داد که کارکنان ایثارگر شرکت پالایش گازفجرجم موفق شدند در بخش های مختلف به مدال دست یابند.

هجدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران صنعت گاز در کیش در حالی روز شنبه به کار خود پایان داد که کارکنان ایثارگر شرکت پالایش گازفجرجم موفق شدند در بخش های مختلف به مدال دست یابند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، در این دوره از مسابقات، مرتضی نصیری، محمودپارسیان وحسین لاری در رشته ورزشی شنا موفق به کسب مدال ارزشمند طلا شدند.

در همین رشته همچنین ناصر گنجعلی وامرالله حاجی زاده نیز به مقام سوم دست یافتند.

در این دوره از مسابقات همچنین مسعود قوی نیز در رشته ورزشی دارت صاحب عنوان طلا شد وعنایت الله زارع نیز در رشته دو ومیدانی، پرتاب وزنه و به مقام دوم ومدال نقره دست یافت.

جلال پوشیمن دیگر ورزشکار شرکت پالایش گازفجرجم بود که درجشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران صنعت گاز موفق شد در رشته ورزشی شطرنج به مقام برنز دست یابد.

جانبازان عزیز شرکت پالایش گاز فجر جم در این دوره از مسابقات با پشتکار و تلاش خود نشان دادند که نه تنها در عرصه صنعت بلکه در تمامی عرصه های فرهنگی و ورزشی می توانند الگویی مناسب برای جوانان امروز باشند چنانکه حرکت خستگی ناپذیر آنها در میادین ورزشی جهت کسب مدالهای برتر، گواه این موضوع بود.

جانبازان این شرکت همچنین درهفته گذشته در مسابقه قرآن کریم و در رشته های ترتیل و تحقیق نیز با حضور ارزشمند حافظ کل قرآن کریم حاج ایوب گودرزی شرکت کردند.

نفرات برتر این مسابقه معنوی نیز مشخص گردید و در پایان مسول رسیدگی به امور ایثارگران پالایشگاه از تمامی افرادی که با این واحد در برنامه های مختلف فرهنگی، مذهبی و ورزشی همکاری دارند تشکر کرد.

پالایش جانبازان صنعت قرآن کریم گاز ورزشی فرهنگی مختلف شرکت ایثارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر