کد خبر: 231054 A

رئیس تعمیرات اساسی و نوسازی شرکت پالایش گازفجرجم گفت: با اتکال به خداوند متعال و تلاش مجموعه نیروهای انسانی، این شرکت برای تولید حداکثری گازدرفصل زمستان آماده است.

رئیس تعمیرات اساسی و نوسازی شرکت پالایش گازفجرجم گفت: با اتکال به خداوند متعال و تلاش مجموعه نیروهای انسانی، این شرکت برای تولید حداکثری گازدرفصل زمستان آماده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، حسین اردشیری روز شنبه در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: تعمیرات اساسی شرکت پالایش گاز فجرجم که طبق برنامه در اواخر فروردین ماه آغاز شد مدتی است پایان یافته است و پالایشگاه به خوبی درسرویس قرار دارد.

وی ادامه داد: در مجموع عملیات اتمام کار تعمیرات اساسی چهار روز زودتر از برنامه انجام گرفته است و در این مدت اقدامات مهمی جهت پایداری تولید درفصل سرما انجام شد.

رئیس تعمیرات اساسی و نوسازی شرکت پالایش گازفجرجم ادامه داد: ازجمله واحدهایی که در سال جاری مورد تعمیرات اساسی قرار داشته است ۸ واحد شیرین سازی بوده که اکنون همگی آنها به خوبی در سرویس قرار دارند.

وی گفت: علاوه بر این، انجام کار تعمیراتی بر روی تانکهای ۱۰۱ AوC بندر سیراف و کار تعمیرات اساسی بر روی تانک TK - ۸۱۰۱ C نیز در حال انجام می باشد.

اردشیری اتمام عملیات ۸۰۰ متر لوله در سایزهای مختلف، ساخت اسپول ۳۶ اینج نصب گریتینگ را از جمله کارهای انجام شده در بخش نوسازی دانست.

وی تصریح کرد: در سال جاری نیز همچون سالهای گذشته، رعایت و پیاده سازی اصول و مقررات HSE جزء لاینفک و مورد تأکید در انجام کارهای تعمیراتی بوده و بعد از ایمنی انجام کار با کیفیت مد نظر قرار گرفت تا با یاری و لطف خداوند متعال بتوانیم زمستانی را که در پیش رو داریم بدون وقفه در تولید به پایان برسانیم.

رئیس تعمیرات اساسی و نوسازی شرکت پالایش گازفجرجم اظهار داشت: خداوند سبحان را سپاسگزارم که توانستیم به همراه پرسنل خدوم و سخت کوشش شرکت پالایش گاز فجر جم و تلاش و کوشش شبانه روزی و بی وقفه خود گامهای ارزشمندی در جهت خدمت به نظام پر افتخار جمهوری اسلامی برداریم و بتوانیم گرما بخش کانون گرم خانواده های ایرانی در دل سرمای زمستان باشیم.
وی تاکید کرد: در حال حاضرنیز کارهای تعمیراتی در کلیه واحد های شیرین سازی و واحد های جانبی پالایشگاه به پایان رسیده و کلیه واحد ها و دستگاها آماده بهره برداری در جهت تولید حد اکثری گاز می باشد.

پالایش جمهوری اسلامی خانواده زمستان سرما شبانه روزی گاز مد شرکت تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر