کد خبر: 223802 A

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر:

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: ۶۲ پزشک متخصص جدید وارد استان بوشهر شدند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: ۶۲ پزشک متخصص جدید وارد استان بوشهر شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، سعید کشمیری بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال‌های اخیر یکی از مهمترین مشکلاتی که در زمینه بهداشت و سلامت در استان بوشهر وجود داشت، جذب پزشکان متخصص به استان بود که بحمدالله کارهای بسیار خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

وی در ادامه از حضور ۶۲ پزشک متخصص جدید در استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: این پزشکان با تلاش‌های صورت گرفته وارد استان بوشهر شده‌اند و فعالیت خود را در سطح شهرستان‌های مختلف استان آغاز می‌کنند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خواستار همراهی و هماهنگی مسئولان برای فعالیت این پزشکان شد و تصریح کرد: با وجود کمبودهایی که در زمینه تامین پزشک متخصص وجود داشت ولی این پزشکان وارد استان شدند.

وی با اشاره به رفع بسیاری از نیازهای تخصصی بهداشت و درمان استان بوشهر با حضور این پزشکان در استان، ادامه داد: کمبودهایی در رشته‌های چشم و ارتوپدی داریم که با جذب چند متخصص در آینده نزدیک، شاهد رفع این کمبودها خواهیم بود.

کشمیری به تخصص این پزشکان اشاره کرد و بیان داشت: طب کار، کودکان، آسیب‌شناسی، ارتوپدی، بیهوشی، زنان و زایمان، بیماری‌های اعصاب، داخلی، عفونی، جراحی مغز و اعصاب، اورولوژی، چشم، رادیولوژی، روانپزشکی، طب اورژانس، گوش و حلق و بینی، قلب، پوست و جراحی عمومی عنوان تخصص این پزشکان است.

وی افزود: از همه توان و ظرفیت‌ها برای بهبود وضعیت بهداشت و درمان در استان بوشهر استفاده خواهیم کرد و امیدواریم مردم بتوانند به راحتی از خدمات درمانی بهره‌مند شوند.

استان بوشهر بهداشت و درمان پزشک متخصص جراحی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان درمان زایمان سلامت قلب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر