کد خبر: 223408 A

فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد:

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: اعضای باند حرفه‌ای سرقت از منازل مسکونی درشهر بوشهر دستگیر و متلاشی شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: اعضای باند حرفه‌ای سرقت از منازل مسکونی درشهر بوشهر دستگیر و متلاشی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا، فرماندهٔ انتظامی استان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: در پی اعلام تعدادی سرقت از منازل با شیوه و شگردهای خاص درچند محله شهر بوشهر، با وصول پرونده‌های سرقت، موضوع به صورت ویژه در دستور کار رییس پلیس شهرستان بوشهر و کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بوشهر، با احصای بازه‌های زمانی و مکانی سرقت‌ها و جمع آوری دلایل و قراین، اعضای باند سرقت را شناسایی و طرح دستگیری آن‌ها در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهارداشت: اعضای این باند چهار نفری سارقان حرفه‌ای غیر بومی هستند که دو نفر ازآن‌ها با درایت و سرعت عمل ماموران انتظامی، درحین سرقت دستگیر و دو نفر دیگر هنگام خروج از استان در اجرای طرح مهار شناسایی و خودرو آن‌ها متوقف و دستگیر شدند.

عباس‌زاده ادامه داد: در این ارتباط یک نفر مال خر طلاجات منازل سرقت شده، شناسایی و دستگیر و مقادیری از اموال مسروقه که از مته‌مان کشف شده توسط مالباختگان شناسایی شد.

وی گفت: در بازجویی از مته‌مان دستگیر شده با ارایه دلایل و مدارک مادی جرم، آنان تاکنون به هفت فقره سرقت از منازل در شهرستان بوشهر اعتراف کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: برای ادامه تحقیقات با هماهنگی مرجع قضایی مته‌مان دراختیار پلیس آگاهی استان هستند.

عباس‌زاده بااشاره به اینکه عموم سرقت‌ها در اوایل شب و با استفاده از تاریکی هوا و خالی بودن منازل انجام می‌شود از شهروندان خواست، قبل از خروج از منازل تمهیدات مناسب از قبیل ایمن بودن درب و پنجره‌ها، بکارگیری حفاظ درب‌های ورودی و خروجی و پنجره‌ها و اطلاع به فرد مورد اعتماد افدام به ترک منزل کنند.

استان بوشهر پلیس آگاهی جرم خودرو سرقت شناسایی و دستگیر فرماندهی انتظامی انتظامی بوشهر منازل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر