کد خبر: 239675 A

از طریق مزایده انجام می شود؛

بالغ بر ۱۱ هزار و ۵۷۹ میلیارد و ۵۶۹ میلیون و ۴۵۰ هزار و ۱۳۶ ریال سهم دولتی توسط سازمان خصوصی سازی در آخرین روز دی ماه روانه میز مزایده می شود.

بالغ بر ۱۱ هزار و ۵۷۹ میلیارد و ۵۶۹ میلیون و ۴۵۰ هزار و ۱۳۶ ریال سهم دولتی توسط سازمان خصوصی سازی در آخرین روز دی ماه روانه میز مزایده می شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)؛ براساس این گزارش؛ تعداد ۱۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار سهم ریخته گری ماشین سازی تبریز معادل ۱۰۰ درصد از سهام این شرکت به قیمت پایه هر سهم ۴ هزار و ۳۰۱ ریال و ارزش کل پایه ۴۸۲ میلیارد و ۸۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و یک میلیارد و ۶۷۷ میلیون سهم شرکت ماشین سازی تبریز معادل ۱۰۰ درصد از سهام این شرکت به قیمت پایه هر سهم یک هزار و ۷۰۶ ریال و ارزش کل پایه ۲ هزار و ۸۱۱ میلیارد و ۸۳۹ میلیون ریال در سی امین روز ماه جاری از طریق مزایده واگذار می شود.

همچنین تعداد ۸۳ میلیون و ۲۱۶ هزار و ۹۴۴ سهم شرکت مقره سازی ایران معادل ۳۶.۱۸ درصد از سهام این شرکت به قیمت پایه هر سهم ۲۰۸۴ ریال و ارزش کل پایه ۱۷۳ میلیارد و ۴۲۴ میلیون و ۱۱۱ هزار و ۲۹۶ ریال؛ ۸۴۰۰ سهم شرکت بهمن گنو معادل ۲۰ درصد از سهام این شرکت به قیمت پایه هر سهم ۲۷۴ میلیون و ۳۴۹ هزار و ۳۹۲ ریال و ارزش کل پایه ۲ هزار و ۳۰۴ میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال و ۳۶۲ میلیون و ۱۸۳ هزار و ۷۳۱ سهم شرکت خدمات ابنیه مهندسی خط و ابنیه فنی راه آهن(تراورس) معادل ۸۸.۳۵ درصد سهام این شرکت به قیمت پایه هر سهم ۴۸۰۴ رایل و ارزش کل پایه ۱۷۳۹ میلیارد و ۹۳۰ میلیون و ۶۴۳ هزار ریال در این روز به مزایده گذاشته می شود.

تعداد ۱۱۶ میلیون و ۶۶۳ هزار و ۵۶۴ سهم شرکت ماشین سازی لرستان معادل ۸۵.۴۷ درصد از سهام این شرکت نیز به قیمت پایه هر سهم ۴۴۰ ریال و ارزش کل پایه ۵۱ میلیارد و ۳۳۱ میلیون و ۹۶۸ هزار ریال توسط سازمان خصوصی سازی در این روز واگذار خواهد شد.

این گزارش می افزاید: پیست اسب سواری خرم آباد به مساحت ۷۴ هزار و ۲۱۱ مترمربع و اعیان آن به مساحت ۲۶۲۵ متر مربع به ارزش کل پایه ۲۶۵ میلیارد و ۴۲۲ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال نیز در سی امین روز زمستان امسال از طریق مزایده واگذار می شود.

همچنین در این روز پیست اسکی خور به مساحت یک میلیون و ۱۴۹ هزار و ۲۵۲ متر مربع بعلاوه اعیان ۴۹۵۴ متر مربعی آن به قیمت پایه کل ۷۹ میلیارد و ۳۰ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال عرضه خواهد شد.

براساس این گزارش؛ جایگاه سوخت گرگان به وسعت ۲۱۰۰ متر مربع به قیمت کل پایه ۳۶ میلیارد و ۴۶۱ میلیون و ۳۷۵ هزار ریال؛ جایگاه سوخت شماره ۱ گنبد کاووس به وسعت ۱۳۶۲ مترمربع به قیمت کل پایه ۳۱ میلیارد و ۵۲۴ میلیون و ۶۱۰ هزار ریال و جایگاه سوخت شماره ۲ گنبد کاووس به وسعت ۲۵۰۰ مترمربع به قیمت کل پایه ۳۰ میلیارد و ۳۰۶ میلیون و ۸۶۰ هزار ریال نیز در این روز از طریق مزایده واگذار می شود.

همچنین سازمان خصوصی سازی، مجتمع مسکونی ایل گلی شامل ۸۳ هزار و ۵۰۰ متر مربع به ارزش ۳ هزار و ۵۲۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال را که متلعق به شرکت ماشین سازی تبریز است در روز سی ام دیماه عرضه خواهد کرد.

افزون بر این؛ گاراژ و دو باب تجاری شامل ۷۳۷ مترمربع که متلعق به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور است نیز به قیمت کل پایه ۴۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در این روز روی میز مزایده خواهد رفت.

اسکی ایران دی ماه راه آهن زمستان سازمان خصوصی سازی سرمایه سنا سهام مزایده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر