کد خبر: 993100 A

چهارمین نمایشگاه تخصصی بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، فست فود، کافی‌شاپ، قنادی، هتل و صنایع وابسته برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از اخبارفولاد، در حال حاضر بسیاری از شرکت ها و کارخانه های بزرگ، تامین غذای با کیفیت پرسنل را بعنوان یکی از الویت های اصلی خود قرار داده اند این در حالی است که رویکرد قدیمی در پخت غذا همواره هزینه های گزافی را برای این شرکت ها به همراه دارد اما تجربه ثابت کرده استفاده از تجهیزات روز و فناوری های نوین در پخت غذامی تواند علاوه بر افزایش کیفیت غذا و تامین سلامت افراد جامعه، هزینه های طبخ غذا را نیز به طور چشمگیری کاهش دهد.

 در این راستا چهارمین نمایشگاه تخصصی بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، فست فود، کافی‌شاپ، قنادی، هتل و صنایع وابسته با هدف آشنایی با تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی برای پخت غذا با کیفیت مطلوب برگزار می شود که این موضوع با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

براساس این گزارش، نمایشگاه مذکور با حضور نمایندگان شرکت های معتبر خارجی برای ارایه تکنولوژی های جدید در صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی، کترینگ و کافی شاپ برگزار خواهد شد. همچنین در راستای کاهش هزینه های تولید غذا برای واحدهای بزرگ راهکارهایی از سوی اساتید بین المللی طبخ و تولید غذا پیش بینی شده  که تحت عناوینی همچون کاهش تا ٣٠ درصدی هزینه‌ها، مدیریت استاندارد آشپزخانه، استاندارد سازى غذا و استاندارد سازى منابع انسانى ارائه خواهد شد

لازم به ذکر است، این نمایشگاه از۱ تا ۴بهمن ماه توسط شرکت مبادلات نوین هزاره سوم و با حضور بیش از۸۲ شرکت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود.

انتهای پیام/
استاندارد صنعت فست فود کاهش هزینه ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر