کد خبر: 939939 A

سلامتی خود را به لوازم آرایشی بی‌کیفیت ارزان نفروشید!

در چند دهه اخیر دیده‌ایم که صنعت مد و زیبایی در همه کشورها به خصوص در کشورمان رشد عجیبی داشته است و همه افراد سعی می‌کنند که ظاهر زیبایی داشته باشند. از این رو خانم‌ها حتی از سن پایین برای زیباتر شدن به سمت مصرف لوازم آرایشی گرایش بیشتری پیدا کرده‌اند.

سلامتی خود را به لوازم آرایشی بی‌کیفیت ارزان نفروشید!

تقاضای رو به افزایش خانم ها برای خرید لوازم آرایشی باعث شده که بسیاری از برندهای نامعتبر و بی کیفیت روانه بازار شوند که می تواند سلامتی شما را به خطر بیندازد. از طرفی تشخیص لوازم آرایشی استاندارد مانند کرم پودر و رژ لب از نمونه های فیک کار دشواری است. در این مقاله نکاتی را بیان می کنیم که با به کارگیری آن ها می توانید لوازم آرایش استانداری خریداری کنید.

راهنمای خرید کانسیلر خوب با کارایی بالا

کانسیلر چیست و هنگام خرید باید به چه نکاتی دقت کنیم؟

کانسیلر در واقع یک کرم پودر فشرده است که برای پوشاندن عیوب صورت مانند سیاهی دور چشم، جای جوش و زخم و لک های روی صورت به کار می رود. اما برای خرید کانسیلر باید دقت کنید که کانسیلری خریداری کنید که متناسب با پوست صورتتان باشد. هنگام خرید کانسیلر نوع مایع آن را انتخاب می کنید یا جامد؟ کانسیلر مایع خیلی راحت استفاده می شود و برای پوست های خشک و چرب هم مناسب است اما پوشانندگی کانسیلر مایع از جامد کمتر است. کانسیلر رنگ های متفاوتی دارد و شما باید هنگام خرید کانسیلر باید به رنگ و تناژ پوستتان دقت کنید. برای پوست هایی که تناژ قرمزی دارد خرید کانسیلر با رنگ سبز پیشنهاد می شود و برای افرادی که پوستی سبزه دارند هوشمندانه ترین انتخاب برای خرید کانسیلر رنگ نارنجی است. کانسیلر را به جای کرم پودر استفاده نکنید. ابتدا کرم پودر بزنید، در جاهایی که کرم پودر پوشانندگی ندارد از کانسیلر استفاده کنید. کانسیلر نباید روی پوستتان دچار لکه های سفید شود. اگر این اتفاق افتاد بدانید که کانسیلر باکیفیتی خریداری نکردید.

 

کرم پودر مناسب چیست؟

یکی از لوازم آرایشی است که برای زیرساخت آرایش صورت به کار می رود تا صورت شما رنگ یکنواختی داشته باشد. کرم پودر اولین قدم برای آرایش است اگر کرم پودر بی کیفیت و نامتناسب با پوستتان انتخاب کنید نتیجه کار شما آرایش مصنوعی خواهید داشت. در انتخاب کرم پودر دقت کنید که آن را براساس پوستتان انتخاب کنید. کرم پودر پوست چرب با کرم پودر پوست خشک متفاوت است. کرم پودری که مناسب پوست چرب است بدون روغن یا به اصطلاح free oil است که روی پوست حالت براقی ایجاد نکند. برعکس کرم پودر صورت های خشک دارای نرم کننده و مرطوب کننده است. کرم پودرهایی وجود دارد که دارای SPF هستند و می تواند از صورتتان در برابر اشعه آفتاب محافظت کنید. پیشنهاد می شود هنگام خرید کرم پودر این نمونه را انتخاب کنید یا اگر کرم پودر ساده خریداری کردید حتما قبل از کرم پودر یک ضد آفتاب به صورتتان بزنید.

 

2

نکاتی برای خرید یک رژ لب جامد باکیفیت

رژ لب یک وسیله آرایشی است که شما در آخرین مرحله آرایش صورتتان از آن استفاده می کنید. رژ لب موجب جذاب و زیباتر شدن لب هایتان می شود. رژ لب انواع متفاوتی دارد اما رژ لب جامد محبوب ترین نوع آن است. رژ لب جامد دارای تنوع رنگی زیادی است که باعث می شود گزینه های زیادی برای انتخاب داشته باشید. رژ لب جامد کاور و پوشانندگی بالایی دارد اما ماندگاری آن به نسبت رژ لب مایع کمتر است. در نتیجه اگر از رژ لب جامد استفاده می کنید نیاز هست در طول روز چند بار از آن برای تمدید رنگ لب هایتان از آن استفاده کنید. در خرید رژ لب جامد دقت کنید که سرب دار آن را نخرید. اگر بعد از استفاده از رژ لب جامد، لب هایتان دچار خشکی و ترک شد بدانید که رژ لب جامد شما حاوی مقداری سرب است. بنابراین از آن رژ لب جامد استفاده نکنید و از مرطوب کننده های لب مانند بالم لب و وازلین استفاده کنید تا لطافت و نرمی دوباره مهمان لب هایتان شود.

3

نکاتی برای خرید ریمل حجم دهنده استاندارد

ریمل ابزار آرایشی است که مژ های شما را مشکی و پر می کند و با ایجاد تضاد رنگ بین سیاهی مژه هایتان و سفیدی چشم هایتان باعث جذاب تر شدن آن می شود. هر چه مزه های شما پر تر و حجیم تر باشد مسلما زیبایی و جذابیت چشم هایتان خودش را بیشتر نشان می دهد. محبوب ترین ریمل بین خانم ها ریمل حجم دهنده است. اما چه نکاتی را برای خرید ریمل حجم دهنده باید رعایت کنیم؟

ریمل حجم دهنده برای افرادی که مژه های کوتاه و یا بلند دارند ولی مژه ها کم پشت هستنند مناسب است. هنگام خرید ریمل حجم دهنده به برس آن دقت کنید. برس ریمل حجم دهنده تپل و دارای موبچه های زیادی است که بتواند ما بین مژه های شما قرار بگیرد و همه مژه های ریز و درشت ما را کاور کند. نکته ی دیگری که برای خرید ریمل حجم دهنده باید بدانید این است که مایع این ریمل دارای خرده مژه زیادی است که بتواند مژ هایتان را پر تر نشان دهد. اما در خرید ریمل حجم دهنده کمی دقت کنید. باید ریملی خریداری کنید که دارای کیفیت بالایی باشد. ریمل در ارتباط مستقیم با چشم قرار می گیرد و در صورت استاندارد نبودن می تونند باعث حساسیت چشم شود. اگر بعد از خرید ریمل حجم دهنده و آغشته کردن مژه ها با آن چشم هایتان دچار سوزش، خارش و قرمزی شد بدانید که ریمل حجم دهنده خوبی نخریدید.

4

برای اینکه لوازم آرایشی با کیفیت بخرید یک راه حل کلی وجود دارد که هنگام خرید کانسیلر، خرید ریمل حجم دهنده، کرم پودر و رژ لب جامد به کار شما می آید. راه حل این است که اگر این محصولات را با قیمت خیلی پایین پیدا کردید هرگز خریداری نکنید. این ضرب مثل را همیشه در ذهنتام مروز کنید که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. این محصولات را از برندهای معتبر خریداری کنید تا هنگام آرایش کردن خیالتان آسوده باشد. برند روبی سان جزء برندهای باکیفیت و استاندارد است که می تواند تمام لوازم آرایشی را با کیفیت عالی، قیمت مناسب و تنوع زیاد به شما ارائه کند.

انتهای پیام/
استاندارد رشد زیبایی صنعت مد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر