خبرگزاری کار ایران

| 18:08   
کد خبر : ۹۱۴۹۱۱

بزرگترین پارک آبی سرپوشیده جهان در مشهد

شهر مشهد یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری کشورمان است که علاوه بر مکان های مذهبی، مکان های توریستی و تفریحی فراوانی هم دارد. سرزمین موج های خروشان در شهر مشهد، بلوار وکیل، کیلومتر 2 جاده شاندیز واقع شده که می توانید در آن روزی خاطره انگیز را تجربه کنید.

بزرگترین پارک آبی سرپوشیده جهان در مشهد

بزرگترین پارک آبی سرپوشیده جهان کجاست؟

شهر مشهد یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری کشورمان است که علاوه بر مکان های مذهبی، مکان های توریستی و تفریحی فراوانی هم دارد. سرزمین موج های خروشان در شهر مشهد، بلوار وکیل، کیلومتر 2 جاده شاندیز واقع شده که می توانید در آن روزی خاطره انگیز را تجربه کنید.

بزرگترین پارک آبی سرپوشیده جهان

سرزمین موج های خروشان مشهد در خرداد ماه سال 1394 در زمینی به مساحت 60 هزار مترمربع افتتاح شده است. گستردگی این مکان سبب گشته امکانات و تجهیزات بسیار خوبی برای بازدیدکنندگان و گردشگران Mashhad Tours تعبیه گردد. مهم ترین ویژگی موج های خروشان این است که به طور همزمان قابلیت میزبانی از بانوان و آقایان را دارد و مسافرانی که به قصد تفریح به این مکان می روند می توانند به طور همزمان در بخش های مجزایی که در نظر گرفته شده به تفریح بپردازند و از امکانات هیجان انگیز مجموعه بهره مند شوند. برخی از توریست ها موج های خروشان مشهد را با سرزمین موج های آبی مشهد اشتباه می گیرند ولی باید بدانید که این دو مجموعه با یکدیگر متفاوت هستند.

 

بزرگترین

بخش های مختلف بزرگترین پارک آبی سرپوشیده جهان

همان گونه که در بالا اشاره کردیم این مکان دارای دو بخش جداگانه بانوان و آقایان می باشد که ارتفاع هر دو بخش 40 متر می باشد و سرسره های متنوعی در آن ها وجود دارد.

-بخش آقایان: حدود 30 هزار مترمربع از مساحت سرزمین موج های خروشان به بخش آقایان اختصاص داده شده که ظرفیت آن بیش از 11 هزار نفر است. در این قسمت از پارک بالغ بر 30 سرسره هیجان انگیز وجود دارد که برخی از آن ها همچون سقوط آزاد 23 متری در دنیا همتا ندارند.

-بخش بانوان: مساحت این بخش حدود 28 هزارمترمربع است که بیش از 7 هزار نفر می توانند به طور همزمان در آن به تفریح بپردازند. حدود 25 سرسره مهیج و کم نظیر در این قسمت وجود دارد.

امکانات بزرگترین پارک آبی سرپوشیده جهان

سرسره ها: سرزمین موجهای آبی به طور کلی دارای یک سِری امکانات مشابه هستند اما این مجموعه مهیج حدود 65 سرسره مدرن را در خود جای داده که تمامی آن ها با نقشه های خاصی نصب شده اند و دارای امنیت بالایی می باشند.

کمدها: حدود 18 هزار کمد در سرزمین موج های خروشان نصب گردیده که افراد می توانند با خیالی آسوده لوازم خود را در آن ها بگذارند و درب آن ها را نیز قفل نمایند. از این تعداد 11 هزار کمد در قسمت آقایان و 7 هزار کمد در قسمت بانوان نصب گشته است.

از دیگر امکاناتی که در این مجموعه وجود دارد می توان به طولانی ترین رودخانه موج ایران، استخر، بزرگترین دریاچه متلاطم خاورمیانه، لیزرتگ، سالن ایروبیک بانوان، سونای بخار و خشک،سالن ماساژ پیشرفته، ترامپولین، کارواش، پارکینگ، بانک، دستگاه ATM  غار نمک، فیش اسپا، رستوران، کافی شاپ، آبمیوه فروشی، جویس شاپ و پارک کودک اشاره کرد که گردشگران تور مشهد لحظه آخر می توانند از آن ها بهره مند شوند. لازم به ذکر است بدانید در این مجموعه تفریحی مرکز خرید هم وجود دارد که با استقبال زیادی مواجه شده است.

zqs5_22

نخستین زیپ لاین سرپوشیده جهان

زیپ لاین آقاین این مجموعه، مرتفع ترین و طولانی ترین زیپ لاین سرپوشیده جهان محسوب می شود که طول مسیر آن 110 متر و سرعت آن به طور تقریبی 62 متر بر ساعت می باشد. ارتفاع این زیپ لاین متغیر بوده و در نقطه شروع 34 متر و در نقطه پایان 25 متر است. زیپ لاین بانوان نیز با 140 متر طول مسیر و سرعت حدود 54 کیلومتر بر ساعت فعالیت دارد و ارتفاع آن بین 14 الی 27 متر متغیر می باشد. اگر تمایل دارید از این بخش موج های خروشان لذت ببرید باید بدانید ساعات کار آن 2 ساعت بعد از آغاز ساعت کار مجموعه بوده و یک ساعت قبل از پایان کار مجموعه هم پذیرای کسی نیست.

ساعات کار بزرگترین پارک آبی سرپوشیده جهان

آقایان:

شنبه الی 3شنبه تمام وقت: 10 الی 21

4شنبه الی جمعه تمام وقت: 9 الی 21

همه روزه نیمه وقت: 15 الی 21

بانوان:

شنبه الی 3 شنبه تمام وقت: 10 الی 21

4 شنبه الی جمعه تمام وقت: 9 الی 21

همه روزه نیمه وقت: 15 الی 21

4u8_33

قیمت بلیط بزرگترین پارک آبی سرپوشیده جهان

قیمت بلیط موج های خروشان به طور تقریبی به شرح زیر می باشد:

-بلیط تمام وقت 60 هزار تومان

-بلیط نیمه وقت 50 هزار تومان

توجه داشته باشید بانوان باردار، کسانی که عذر شرعی دارند و کودکان زیر 4 سال نمی توانند در این مکان از لوازم استفاده نمایند. همچنین در صورت تمایل می توانید با خاص ترین و گران ترین تور های جهان آشنا شوید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز