خبرگزاری کار ایران

جوان ترین خشکشویی آنلاین و سریع در تهران

جوان ترین خشکشویی آنلاین و سریع در تهران
کد خبر : ۸۹۲۳۸۸

خشکشویی هایی که در سراسر کشور فعالیت می‌کنند، به دو روش کلی سفارشات را جذب می کنند.

سفارشات خشکشویی سنتی

سفارشات خشکشویی آنلاین

سفارشات خشکشویی سنتی شامل مشتریانی است که در سالهای گذشته با مالکان مجازه های خشکشویی در ارتباط بوده اند و سفارشات لباس ها را به صورت حضوری و یا تلفنی به خشکشویی ها ارسال میکنند. در این مدل خشکشویی، می بایست از چند پیک استفاده کرده و شستنی ها را از محل جمع آوری کرده و پس از شستشو به آنها باز گرداند.

سفارشات خشکشویی آنلاین که از کسب و کارهایی مانند خشکشویی Takwash.com به مغازه ها ارسال می شود، با توجه به اینکه بخش زیادی از فعالیت های  دریافت و ارسال در مناطق تهران را انجام می دهد، سفارشات را به خشکشویی های منتخب در تهران ارسال می کند و پس از اتمام اجرای سفارشات، آنها را از مغازه ها جمع آوری کرده و باز پس میفرستد. این خشکشویی ایرانی به کیفیت رقبای خارجی خود از جمله laundrapp.com و Cleanly.com در حال فعالیت است و بعضا کیفیت خدماتی بهتر از این دو خشکشویی آنلاین بین المللی را دارد.

همکاری خشکشویی تکواش با خشکشویی های مختلف، بسیار کارآمد بوده و به نفع مشتریان است و دلیل این امر، پالایش خشکشویی های قدیمی و بی کیفیت و اضافه کردن خشکشویی های دقیق و کارآمد به لیست خشکشویی تکواش است.

در حقیقت کسب و کارهای آنلاینی مانند خشکشویی تکواش، می توانند باعث تسهیل فرایند خرید خدمات آنلاین و البته کاهش هزینه های کلی مشتریان شوند.

 • کاهش هزینه های رفت و آمد مشتریان

خشکشویی تکواش، با توجه به دریافت رایگان شستنی ها از مشتری در محل دلخواه آنها و همچنین ارسال رایگان موارد شسته شده به مشتریان، عملا هزینه های مربوط به نقل و انتقال را کاهش می دهد و در طول زمان، باعث صرفه جویی در هزینه و زمان مشتریان می شود.

 • بیمه شستنی هایی که به خشکشویی تکواش داده می شود

در خشکشویی تکواش، همه شستنی ها شامل پرده، پتو، البسه و سایر مواردی که دریافت می شود، از لحظه دریافت، شامل بیمه شده و در صورتی که در زمان شستشو در مغازه های خشکشویی، مشکلی برای آنها به وجود بیاید، هزینه های آن، بیمه خواهد بود.

 • از بین بردن ویروس در البسه با مواد بهداشتی

با توجه به بیماری های فعلی در جامعه، بهترین پیشنهاد، ارائه البسه به خشکشویی ها از جمله خشکشویی تکواش بوده است که به دلیل استفاده از مواد شوینده با کیفیت، امکان انتقال باکتری از طریق لباس ها، پتو، پرده و هر شستنی دیگری را عملاً تا 0 درصد پایین می آورد.

 • اتو، با دمای بالا باعث از بین رفتن ویروس می شود

لباس ها پس از مرحله خشک کردن در دستگاه خشک کن، طبق دستور العمل خشکشویی تکواش، در دمای مشخصی تحت فشار و حرارت قرار می گیرند که این اتفاق باعث از بین رفتن هرگونه ویروس و باکتری لباس، در فضای مغازه های خشکشویی می شود.

خشکشویی تکواش، نماینده صدها خشکشویی در تهران

خشکشویی تکواش، جوان ترین خشکشویی آنلاین تهرانی، تنها کسب و کاری است که توانست بدون نیاز به سرمایه گذاری خارجی و کاهش تمرکز فعالیت ها بر عملکرد اصلی شستشو، در بدترین وضعیت اقتصادی کشور در 30 سال گذشته، همچنان با کیفیت ترین خدمات مربوط به خشکشویی را ارائه نماید که این موضوع، در تجربه اول از خشکشویی تکواش به خوبی مشهود خواهد بود و در مقام مقایسه، گوی سبقت را از رقبا ربوده است.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز