کد خبر: 809814 A

به گزارش ایلنا، در یک الی دو دهه پیش تنها راه برای حل مشکلات ناشی از سستی پوست صورت، از جمله رفع غبغب و افتادگی گونه ها، عمل جراحی و لیفت با نخ برای زیبایی پوست بود.

فکر کنید که پوست صورت شما یک بار دیگر نرم و شفاف باشد، دقیقا همانطور که در اوج زیبایی آن بود؛ بدون هیچگونه چین و چروک، افتادگی و خطوط اضافی، پس از فکر کردن به زیبایی پوست، تنها چیزی که هرکس می خواهد، این است که چهره اش جوان تر به نظر برسد. مطمئن باشید که زیبایی پوست و لیفت و جوانسازی صورت، آرزوی شما را برای داشتن چهره ای جذاب و درخشان تحقق می بخشد. ما قصد داریم به طور کامل و ساده نحوه رفع نقایص گردن و صورت را در این مقاله بررسی کنیم. پس از آن، ما روش های مختلفی از عمل های زیبایی صورت و گردن را به طور کامل بررسی خواهیم کرد تا بهترین روش ممکن را در بین روش های مختلف مانند لیفت با نخ و فرم دهی بینی را انتخاب کنیم.

لیفت با نخ

مزایای استفاده از روش لیفت با نخ:

  •  ایمن است.
  • نیازی به آمادگی خاصی ندارد.
  • هیچ مراقبت ویژه دیگری لازم نیست.
  • اثرات درمان بلافاصله قابل مشاهده است.
  • اثرات درمان با گذشت زمان از بین نمی رود.
  • هیچ زخمی روی پوست دیده نمی شود.
  • این روش از سن 20 سالگی قابل استفاده است.

زیبایی پوست و صورت

مهم نیست که خطوط پیشانی شما بسیار عمیق باشد یا تمام پوست صورت و گردن شما چروکیده باشد، قطعا می توانید تمام مشکلات پوستی خود را برطرف کرده و با لیفت صورت و تزریق ژل و بوتاکس به اوایل دهه سنی 20  ساله خود بازگردید. فقط باید دقیقا بدانید که چه تغییراتی را باید در صورت خود اعمال کنید. برای مثال برای زیبایی پوست گردن، چند تغییر بزرگ در لیفت گردن و چانه اتفاق می افتد. اول از همه، آنها چربی های اضافی، چروک ها و افتادگی پوست را از زیر چانه جدا می کنند. پس از آن، آنها عضلات و بافت های زیر پوست را تقویت می کنند. سرانجام، آنها نوارهای عمودی اطراف گردن را درمان می کنند تا گردن و چانه ها زیباتر شود. معمولا انجام این عمل ماندگار است و مطمئنا در زیبایی چهره و جوانسازی پوست تاثیر بسیاری خواهد داشت.

روش های مختلف فرم دهی بینی

امروزه زیبایی از اهمیت بالایی برخوردار است.یکی از بخش های زیبایی صورت بینی میباشد که با فرم دهی بینی میتوانید صورت خود را یباتر کنید.جراحی و یا راه های خانگی از جمله روش های فرم دهی بینی میباشد. روش های بدون عمل جراحی نیز موجود میباشد که در بخش فرم دهی بینی مورد استفاده قرار میگیرد.از جمله روش های بسیار زیاد فرم دهی بینی میتوان به فرم دهی بینی بدون جراحی نیز اشاره کرد که به دلیل آسان بودن و طبیعی بودن آن , این روش امروزه مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفته است.

قاغثفق

زیبایی پوست و بوتاکس 

احتمالا شما این روش پاک کننده خطوط صورت را شنیده اید، زیرا با خیال راحت توسط میلیون ها نفر استفاده و تصویب شده است. این کلمه نشان می دهد که سمی وجود دارد که توسط Clostridium botulinum تولید شده است؛ همان باکتری که مسئول نوعی مسمومیت غذایی به نام بوتولیسم است. اما هنگامی که به عضلات صورت تزریق می شود، سم بوتولینوم تاثیر بسیار متفاوتی دارد: می تواند به طور موقت ماهیچه هایی را که باعث ایجاد چین و چروک پوست می شوند، فلج کند (به عنوان مثال بین ابروها). همچنین در معالجات خاص از "لبخند لثه" مفید است؛ یعنی، لبخندی که بافت لثه را بیش از حد صورتی را نشان می دهد. تزریق بوتاکس می تواند مانع از بالا آمدن عضلات صورت و بالا آمدن لثه شود و زیبایی پوست و صورت را چند برابر کند.

جوانسازی و زیبایی پوست  

آفتاب، اختلالات پوستی، پیری و حتی وراثت همگی می توانند در ایجاد بی نظمی های پوستی در صورت و جاهای دیگر بدن نقش داشته باشند. این موارد شامل بی نظمی های بافتی مانند چین و چروک و جای زخم و آکنه، تغییر رنگدانه ها، لکه های آفتاب یا رگ های خونی باشند. روش های درمانی مختلفی برای درمان جنبه های مختلف آسیب های پوستی در دسترس است. از این روش های درمانی می توان برای رفع اختلالات رنگدانه مانند لکه های آفتاب و سن استفاده کرد و از آنها برای بهبود ظاهر زخم های آکنه یا سایر شرایط پوستی استفاده می شود. 

بیشتر درمان های پوستی برای دستیابی به نتایج عالی، به یک سری از مشاوره ها و یک رویکرد چند حالته نیاز دارند. مهمتر از همه، بیمار باید متعهد باشد که از پوست خود محافظت کند تا نتایج به دست آمده طولانی تر شود. به عنوان مثال، آکنه اغلب باعث ایجاد زخم های کم می شود که ما را مجبور می کند هر روز آرایش کنیم. شما احتمالا تمام آن لوسیون ها و معجون های جوانسازی پوست را در بازار امتحان کرده اید که قول می دهند پوست شما را صاف کنند، اما تاکنون باید خیلی خوب بدانید که آنها واقعا کار نمی کنند. برای تجربه جوانسازی واقعی پوست باید روی درمانی که واقعا موثر است سرمایه گذاری کنید.

زیدت

 

 

انتهای پیام/
لیفت با نخ فرم دهی بینی تزریق ژل و بوتاکس جوانسازی پوست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر