کد خبر: 746713 A

یک شرکت نظافتی خدماتی برگزیده با تجربه بالایی که دارد، خیال شما را از هر نظر راحت خواهد نمود. نگران شکستن و صدمه دیدن وسایل منزل خود در هنگام نظافت منزل نخواهید بود. پرسنل پشتیبان آنها، هر وقت که شما بخواهید در دسترس شما هستند، پاسخ شما را می دهند، نیروی نظافتچی برای شما ارسال می نمایند و اگر انتقادی دارید آن را انتقال می دهند.

ایلنا؛ یک شرکت خدماتی نظافتی نمونه و خوب می تواند در زندگی برگ برنده شما باشد. امروزه در کشور ما با گسترش کارهای خدماتی و خدماتی نظافتی، افتتاح شرکت هایی با این مضمون به شدت رو به افزایش است و هر روز به تعداد این شرکت ها افزوده می شود. اما آیا همه آنها برای شما مناسب هستند؟

شرکت نظافتی را در نظر بگیرید که فقط از نیروهای کار آزموده و متخصص استفاده می نماید و با کادر پشتیبانی و مدیریتی مجرب به دنبال کسب رضایت و مشتری مداری است. حال آن را با شرکت خدماتی در نظر بگیرید که تازه افتتاح شده، بسیاری از نیروهای نظافتی خود را هنوز ندیده است و به صورت دورکاری آنها را استخدام نموده و با یک شماره تلفن و 2 نفر پرسنل برای خود تبلیغات می نماید.

شما کدام یک از این دو شرکت نظافتی خدماتی را برای نظافت منزل خود ترجیح می دهید؟ اصلا انتخاب شما تاثیر آنچنانی در روند نظافت منزل شما دارد؟ پاسخ این سوال را اگر قبلا با یک شرکت نظافتی خدماتی خوب کار نکرده باشید، خودتان بهتر از ما می دانید. یک به دنبال رفع تکلیف و دریافت دستمزد به استخدام شما در آمده است و دیگری اصرار دارد، خدمات خود را به نحوی به شما ارائه نماید که شما تا سالها دیگر نیازی به مراجعه به شرکت دیگری را احساس نکنید. تفاوت این دو در احساس مسئولیت آنها نهفته است.

شرکت خدماتی خوب، برگ برنده شما

Untitled-2

یک شرکت نظافتی خدماتی برگزیده با تجربه بالایی که دارد، خیال شما را از هر نظر راحت خواهد نمود. نگران شکستن و صدمه دیدن وسایل منزل خود در هنگام نظافت منزل نخواهید بود. پرسنل پشتیبان آنها، هر وقت که شما بخواهید در دسترس شما هستند، پاسخ شما را می دهند، نیروی نظافتچی برای شما ارسال می نمایند و اگر انتقادی دارید آن را انتقال می دهند.

ما در www.tamizyar.ir از صبح تا نیمه شب منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم. شرکت نظافتی خدماتی حرفه ای تمیزیار خدمات نظافتی خود را تضمین شده در اختیار شما قرار می دهد و در صورت عدم رضایت هیچ مبلغی جهت دستمزد از شما طلب نخواهد کرد. احوال ما را از خانه ها و اداراتی که می شناسند، بپرسید. ما همیشه با آنها در ارتباطیم.

تمام هزینه ها و دستمزدها در www.tamizyar.ir کاملا شفاف است. هیچ مبلغ اضافه ای برای خدمات تعریف شده نیست.

نیروهای شرکت کاملا آموزش دیده هستند و نظافت منزل شما را یک افتخار برای خود و اعضای دیگر شرکت می دانند.

شما با یک شرکت نظافتی خدماتی خوب، برنده هستید. کافیست در دید و بازدید های سالیانه خود به خانه های رفقا و اقوام، مقایسه ای کوچک داشته  باشید. متوجه خواهید شد که یک شرکت خدماتی نمونه، تفاوت چشمگیری را رقم خواهد زد.

Untitled-3

وظایف شما در قبال شرکت خدماتی

می خواهیم کمی هم درباره مسئولیت های شما به عنوان کارفرما در قبال نیروی نظافتچی که توسط یک شرکت خدماتی نظافتی استخدام نموده اید، صحبت کنیم. همیشه سوء تفاهماتی در این باره وجود دارد، که بر همگان پوشیده نیست. شما در کنار خدماتی که دریافت می نمایید، مسئولیت هایی نیز می پذیرید. با این مسئولیت ها آشنا شوید تا در صورت بروز هرگونه اتفاقی، به عنوان یک آدم مطلع وارد عمل شوید.

  • اگر نظافتچی را بعد از اتمام ساعات کار رسمی که با شرکت خدماتی نظافتی توافق کردید، بدون اطلاع شرکت خدماتی نگه دارید و به ساعات کاری او بیفزایید، شرکت در قبال مشکلاتی که ممکن است پیش روی شما قرار گیرد، از نظر قانونی مسئولیتی نخواهد داشت. این مشکلات یک شکستن ظرف کوچک تا یک دزدی از وسایل گرانبهای شما را می تواند شامل شود.
  • فراهم نمودن وسایل لازم برای نظافت منزل طبق قوانین شرکت خدماتی به عهده شماست و قاعدتا اگر نیاز دارید که وسایل نظافتی از جانب شرکت تامین شود، هنگام استخدام نیرو آن را با شرکت خدماتی خود در میان بگذارید. احتمالا هزینه آن بطور جداگانه در فاکتور شما درج خواهد شد.
  • به یاد داشته باشید که در ساعاتی که نیرو نظافتچی در استخدام شماست، مسئولیت هرگونه خرابکاری احتمالی به عهده شرکت خدماتی است.
  • تمیز کردن قسمت هایی از منزل که بدون وسایل ایمنی ممکن نیست را از قبل با شرکت خدماتی در میان بگذارید. مبادا بدون هماهنگی با شرکت از نیروی نظافتچی بخواهید به مکان های خطرناک خانه مانند سقف شیروانی و یا پشت شیشه ها در ارتفاعات بالا بروند. این کار ممکن است دردسر ها و مسئولیت های جنایی برای شما بدنبال داشته باشد.
  • فقط تمیز کردن قسمت هایی از منزل که از قبل با شرکت قرار گذاشته اید به عهده نیروی نظافتچی شماست. او از قبل در این باره توجیه شده است.
شرکت خدماتی شرکت خدماتی نظافتی نظافت منزل شرکت نظافتی خدماتی نظافت خانه بهترین شرکت نظافتی بهترین شرکت نظافتی منزل بهترین شرکت خدماتی بهترین نظافتچی نظافتچی فوری نظافتچی قابل اعتماد بهترین شرکت برای نظافت خانه بهترین شرکت برای نظافت اداره ارزان ترین شرکت نظافتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر