کد خبر: 687690 A

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی تهران:

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی تهران گفت: وحدت و همدلی نیاز امروز بخش خصوصی برای بی اثر و کم رنگ کردن تحریم هاست.

به گزارش خبرنگار بازرگانی ایلنا، سیدحامد واحدی گفت: بخش خصوصی همیشه و همواره در همه دوران‌ها در کنار مردم، نظام و رهبری بوده و طی سالیان گذشته این موضوع را به اثبات رسانده است.

عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی تهران اظهار داشت: اکنون در حالی که دولتمردان امریکا با تمام توان، برای ضعیف کردن اقتصاد کشورمان متحد و وارد عمل شده اند انتظار می رود فعالان بخش خصوصی در راستای بیانات رهبری که اعتقاد خاصی به اقتصاد مردمی و بخش خصوصی دارند حرکت کنند و برای بی‌اثر کردن تحریم‌های ظالمانه و ناحق با جدیت بیشتری به میدان آمده تا به یاری خداوند از این جنگ اقتصادی ناعادلانه هم سربلند بیرون بیاییم.

خزانه دار اتاق بازرگانی تهران افزود: مقام معظم رهبری اقتصاد مردمی و ورود واقعی مردم به عرصه اقتصاد را کاملا ضروری دانسته و می فرمایند که اقتصاد دولتی جواب نمی دهد و باید سیاست های اصل ۴۴ جدی گرفته شود.

وی افزود: وحدت و همدلی نیاز امروز بخش خصوصی برای بی اثر و کم رنگ کردن تحریم هاست.

عضو هیات رییسه پارلمان بخش خصوصی تاکید کرد: توجه رهبری به جوانان کارافرین ، تقویت تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی نشات گرفته از اعتقاد و حمایت ایشان از بخش خصوصی دارد که در این برهه وظیفه تک تک همه فعالین ، حرکت در این راستاست.

واحدی با اشاره به سیاست های اصل ۴۴ گفت: اجرای این سیاست ها یک نوع جهاد است که باید با اخلاص انجام گیرد. 

وی اظهار داشت: در یکی از دیدارهای رهبری با مسئولین ایشان فرمودند اجرای سیاست های اصل ۴۴ و وگذاری آن به بخش خصوصی سهولت کار و توسعه با جدیت بهمراه دارد.

سید حامد واحدی گفت: مطمئنا کارافرینان و فعالان کشور دوست همچون گذشته در خط ولایت حرکت کرده و انشااله با تلاش و پیگیری وکار مجدانه این دوره را هم با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت.

وی افزود: توجه دولت به بخش خصوصی موجب رشد کمی کیفی شرکت های بخش خصوصی در میدان رقابت ، کاهش قیمت و افزایش کیفیت محصولات و افزایش درامدهای مالیاتی  می شود.

خزانه دار اتاق بازرگانی تهران در ادامه تصریح کرد: چون اجرای سیاست های اصل ۴۴ شکوفایی می‌آورد ،  برخی با شکوفایی اقتصادی و پیشرفت کشور مخالفند از این رو همه مسوولین تاکیدات رهبری معظم را باید سرلوحه کار قرار دهند.

اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی اقتصاد بخش خصوصی دولت رقابت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر