کد خبر: 683000 A

به گزارش واحد بازرگانی ایلنا، وردپرس یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین ابزار برای طراحی سایت می باشد. توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس کاربران می توانند و بدون نیاز به دانش فنی و در کمترین زمان یک سایت حرفه ای وکاملشخصی، شرکتی، فروشگاهی و .. راه اندازی کنند.

اما یک سایت منحصر‌به‌فرد و پربازدید به ظاهری جذاب، حرفه ای و کاربرپسند نیاز دارد. برای پاسخ دادن به این نیاز مارکت‌هایی در سراسر جهان ایجاد شده اند تا قالب‌های تجاری وردپرسرا در اختیار کاربران قرار دهند. اما متاسفانه به دلیل برخی تحریم‌ها و محدودیت‌ها مشکلاتی در دسترسی کاربران ایرانی به این مارکت ها به وجود آمده است. این امر نیاز به یک فروشگاه تخصصی قالب وردپرس در کشورعزیزمان را آشکار می کند.

در طی این سال ها سایت های زیادی در زمینه فروش قالب وردپرسدر ایران راه اندازی شده و مشغول فعالیت هستند. اما متاسفانه بسیاری از آنها تنها با چشم انداز کسب درآمد و سود ایجاد شده، به هیچ وجه به کیفیت محصولات ارائه شده و نحوه پشتیبانی توجهی ندارند که این موضوع باعث شده تا کاربران پس از خرید قالب ودپرس با مشکلات زیادی رو به رو شوند.

قالب وردپرس اورجینال در میهن اسکریپت

براین اساس فروشگاه قالب وردپرس میهن اسکریپتبر آن شده است تا با در نظر گرفتن نیازهای کاربران ایرانی، قالب های وردپرس اورجینالرا با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار دهد. همچنین مشتریان فروشگاه قالب وردپرس میهن اسکریپتمعتبرترین پشتیبانی را تجربه خواهند کرد.

mihanscript

فرقی ندارد کسب و کار شما چیست و چه ایده ای را برای سایت خود دارید، از این پس شما می توانید قالب وردپرسدلخواه خود را در موضوعات گوناگونچندمنظوره ، فروشگاهی ، خبری ، شرکتیو .. از فروشگاه قالب وردپرس میهن اسکریپت تهیه کرده و با خیالی آسوده،حرفه ای ترین وب سایت را بدون داشتن دانش برنامه نویسی طراحی و راه اندازی کنید.مشتریان میهن اسکریپت به جای صرف زمان برای رفع مشکلات مربوط به قالب وردپرس از این زمان برای افزایش بازدید سایت و گسترش کسب و کار خود استفاده می کنند.

اضافه بر این آموزش‌های کار با قالب‌ وردپرسو افزونه‌ها نیز در بخش آموزش وردپرس در سایت میهن اسکریپت برای شما کاربران عزیر قرار داده شده است.

 

 

ایران تجارت جهان کسب و کار مشکلات میهن اسکریپت قالب وردپرس خرید قالب وردپرس آموزش وردپرس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر