کد خبر: 681039 A

وقتی کلمه ثبت شرکت را می شنویم این سوال برای اکثر ما پیش می آید که اصولا چرا باید شرکت ثبت کنیم ؟آیا ثبت شرکت مزایایی دارد؟چه مشکلات و موانعی در سر راه شرکت وجود دارد ؟

به گزارش واحد بازرگانی ایلنا، برای پاسخگویی به سوالات زیر اول باید بگوییم شرکت چیست؟ در واقع شرکت از اجتماع 2 یا چند شریک با هدف و موضوع فعالیت مشخص تشکیل می شود . طبق قوانین ثبت شرکت در ایران 7 نوع شرکت می توان ثبت کرد .

از مزایای ثبت شرکت  در تهران و ایران می توان به رسمی و قانونی شدن کسب و کار ، جلب اعتماد مشتریان، دریافت جواز و وام و تسهیلات و... اشاره کرد.

برای ثبت شرکت در اولین مرحله باید نامی برای شرکت خود انتخاب کنید. در انتخاب نام شرکت دقت کنید؛ نام شما تکراری نباشد و قبلا هم به ثبت نرسیده باشد در مرحله ی دوم مدارک لازم جهت ثبت شرکت را تهیه کرده و با مراجعه به سایت اداره ثبت شرکت ها اقدام به ثبت شرکت کنید. افرادی که قصد ثبت شرکت در مشهد  را دارند؛ برای اطلاعات بیشتر از این موضوع می توانند به راهنمای ثبت شرکت مراجعه کنند .

11111

تمامی شرکت ها و اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور نگهداری و اظهار هزینه ها و درآمد ها نیاز به وارد کردن حساب های خود در دفاتر رسمی هستند .

گاهی ممکن است بخواهیم در شرکت تغییری ایجاد کنیم به همین منظور خدمات ثبت تغییرات شرکت به ما این اجازه را می دهد تا از طریق مجمع عمومی عادی و مجمع عمومی فوق العاده تغییرات را روی شرکت اعمال کنیم .

همچنین برای اشخاص حقیقی وحقوقی که بخواهند کسب و کار خود را گسترش بدهند از طریق خدمات ویژه ما می توانند برای ثبت شرکت در کانادا ،ترکیه و گرجستان اقدام کنند .

هدف ما گسترش کسب و کار شما عزیزان است. موسسه حقوقی ثبت فردا، ارائه دهنده تمامی خدمات ثبتی حقوقی است و به تمامی سوالات شما پاسخگو خواهد بود .

 

 

ایران ترکیه کسب و کار گرجستان مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر