کد خبر: 679206 A

بازیکنان تیم فوتبال پدیده خراسان با حضور در شعبه بلوار خیام مشهد موسسه اعتباری کوثر ضمن افتتاح حساب کوثر کارت هواداری، کارت هواداری خود را دریافت کردند.

به گزارش ایلنا، عصر دیروز بازیکنان و کادر فنی باشگاه فوتبال پدیده خراسان ضمن افتتاح حساب در موسسه کوثر، کارت هواداری خود را با لوگوی تیم پدیده دریافت کردند.

محمد رحیم گلبداغی، مدیر شعب استان‌‌‌های خراسان رضوی و شمالی موسسه اعتباری کوثر با تشریح طرح کوثر کارت هواداری گفت: کوثر کارت هواداری طرح منحصر به فردی است که با اجرایی شدن این طرح همه برنده‌‌‌‌اند.

وی ادامه داد: هواداران تیم فوتبال پدیده می‌‌‌توانند با افتتاح حساب شتابی در موسسه کوثر، کارت بانکی خود را با لوگوی تیم مورد علاقه‌‌شان دریافت کنند و بلافاصله بعد از فعال شدن کارت‌ از مزایای آن بهره‌مند شوند.

مجتبی سرآسیایی، مدیر تیم فوتبال بزرگسالان پدیده ضمن تقدیر از حمایت‌‌‌های موسسه اعتباری کوثر اظهار داشت: باید از مجموعه پرتلاش کوثر تشکر ویژه‌ای داشته‌ باشیم، در شرایطی که به ورزش و تاثیرات مهم آن بر جامعه به خصوص بر نسل جوان توجه کمتری می‌‌شود، شاهد حمایت ویژه‌ای از سوی این موسسه هستیم.

وی با اشاره به اهمیت حضور و فعالیت هواداران در این طرح تصریح کرد: به حضور گسترده هواداران خونگرم تیم فوتبال پدیده در طرح هواداری بسیار نیاز داریم. یکی از بزرگ‌ترین عواملی که می‌تواند به ما در این خصوص کمک کند، افتتاح حساب و انجام روزانه فعالیت‌‌‌های بانکی و افزایش موجودی  است.

بر اساس این گزارش؛ دریافت کارت‌های هواداری به سادگی میسر خواهد بود و تمام هواداران می‌توانند با مراجعه به ۳۵۲ شعبه موسسه اعتباری کوثر، نسبت به افتتاح حساب و دریافت کارت هواداری خود در کمترین زمان ممکن اقدام کنند.

موسسه کوثر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر