کد خبر: 678215 A

مجتمع البرز مال در همایش استقامت در تولید و خدمات به عنوان شرکت برتر انتخاب شد و لوح تقدیر این همایش را دریافت کرد.

رضایی، مدیر عامل مجتمع البرز مال در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره دریافت جایزه در این همایش گفت:‌ شهر کرج یکی از پر جمعیت‌ترین کلان شهرهای کشور محسوب می‌شود؛ با توجه به پتانسیل‌های موجود در آن نیازمند ایجاد فضاهای نوین گردشگری، تجاری و تفریحی است. بر همین اساس طرح خلق پروژه‌ای عظیم با کاربری تجاری، تفریحی در این شهر بنام " البرز مال " شکل گرفته که  مشتمل بر مجهزترین امکانات روز دنیا است. این طرح در شرایط سخت اقتصادی باعث ایجاد اشتغال شده و در رونق منطقه تاثیر به سزایی داشته است.

رضایی، از افتتاح فاز یک البرز مال در پایان سال جاری خبر داد و گفت: مجتمع های تجاری چند منظوره برطرف کننده بخش عمده‌ای از نیازهای روزانه شهروندان هستند. جذابیت و کارکرد اصلی آنها که به وسیله آن از دیگر مجتمع‌ها متمایز می‌شوند در کنار هم قرار دادن بازارهای تخصصی و مراکز تفریحی و رفاهی و فرهنگی است.

photo_۲۰۱۸-۱۰-۰۹_۱۰-۱۵-۱۲

وی ادامه داد:‌ در البرز مال بازارهای تخصصی ازجمله موبایل، طلا، پوشاک، لوازم خانگی، سیمونی، ورزشی و... در کنار مراکز تفریحی، فرهنگی و رفاهی مانند 12 سالن سینما، فودکورت با 4 هزار متر مربع، شهر بازی و اولین سالن کنسرت موسیقی با ظرفیت 1500 نفر قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: این مجتمع بزرگ تجاری با جذب سرمایه گذاری خارجی موفق به عقد قرارداد با شرکت کارفور فرانسه مالک برند «هایپر استار تهران» شده است و توانسته جایزه بین‌المللی برترین طراحی و معماری تجاری را از سوی آلمان دریافت کند.

وی با بیان اینکه در شرایط سخت اقتصادی نمی توان توقع خاصی از مسئولان داشت، اظهار کرد: فعالان اقتصادی نیازمند دلگرمی هستند، من از دولتمردان به عنوان مسئولان اجرایی تقاضا دارم که حامیان بنگاه‌های اقتصادی باشند.

photo_۲۰۱۸-۱۰-۰۹_۱۰-۱۵-۱۵

گردشگری موبایل جوان شرکت برتر فعالان اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر