کد خبر: 677264 A

ارندگان خودروهای سواری ولوو می‌توانند با عضویت در باشگاه ولوو سواران داتیس از خدمات گارانتی مدت‌دار شرکت داتیس خودرو نیز بهره مند شوند.

ایلنا؛ داتیس‌خودرو نماینده انحصاری هایکو اسپورتیو آلمان با فرارسیدن فصل پاییز، طرح ویژه بازدید انواع خودروهای وارداتی، سواری ولوو و خودروهای هیبریدی را آغاز نموده و در این راستا تخفیفاتی را نیز در نظر گرفته است.

در این طرح، به مراجعه کنندگان 30 درصد تخفیف در خدمات تعمیرگاهی، 10 درصد در تامین قطعات اصلی و 15 درصد در خدمات صافکاری و نقاشی بدنه خودرو ارائه می گردد.

انواع خدمات تخصصی از جمله عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات اصلی، بروزرسانی نرم افزار ها و رادارها جهت رفع مشکل و خدمات شست و شو با مواد نانو سرامیک به مشتریان ارائه می شود.

همچنین دارندگان خودروهای سواری ولوو می توانند با عضویت در باشگاه ولوو سواران داتیس از خدمات گارانتی مدت دار شرکت داتیس خودرو نیز بهره مند شوند.

در این فراخوان دارندگان انواع خودروهای وارداتی، سواری ولوو و خودروهای هیبریدی می‌توانند جهت تعیین وقت با شماره های 1852 و 02175306 برای انجام بازدیدهای فنی و سرویس‌های دوره‌ای و تعمیراتی در تعمیرگاه تخصصی داتیس خودرو در شرق تهران تماس حاصل فرمایند.

#داتیس_خودرو

1851

021-75306

DatisKhodro.com

 

آلمان خودرو نرم افزار نقاشی فراخوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر