کد خبر: 668986 A

قبل از سفر حتما بخوانید؛

مسافرین با این اپلیکیشن می توانند کمترین نرخ بلیط هواپیما را در هر مکان و زمانی بصورت آنلاین و بروز شده، تمامی پروازهای سیستمی و چارتری داخلی و خارجی را در اختیار داشته باشند و اقدام به خریدی "آسان، مطمئن و ارزان" نمایند.

ایلنا؛ مدیر عامل شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی امید پرواز با بیان اینکه وب سایت و اپلیکیشن امیدپرواز یکی از مناسب‌ترین راه‌های خرید اینترنتی ارزان ترین بلیط هواپیما است گفت: امیدپرواز با انتخاب شعار «خرید بلیط آنلاین، آسان، مطمئن،ارزان » و با سرلوحه قرار دادن احترام به حقوق مشتری اقدام به راه اندازی پشتیبانی ٢٤ساعته درتمامی ساعات شبانه روز حتی روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نموده که کارشناسان آموزش دیده و حرفه ای پشتیبانی آنلاین امید پرواز در این بخش پاسخگوی مشتریان محترم هستند.

وی با بیان اینکه اپلیکیشن اندروید و ios امیدپرواز در حال حاضر بعنوان کامل ترین اپلیکیشن رزرو بلیط های داخلی و خارجی کشور می باشد افزود:

اپلیکیشن امید پرواز با قابلیت رزرو بلیط سیستمی و چارتر داخلی ١٣ ایرلاین فعال کشور، امکان رزرو بلیط های خارجی بیش از ٩٠٠ ایرلاین به سراسر نقاط جهان، قابلیت استفاده از  فیلتر پیشرفته ، امکان رزرو موقت بلیط و نیز قابلیت استرداد آنلاین بلیط و برگشت آنی وجه به حساب بانکی مشتری، یکی از اپلیکیشن‌های کاربردی و پرطرفدار در زمینه خرید آنلاین بلیط هواپیما است.

وی افزود: مسافرین با این اپلیکیشن می توانند کمترین نرخ بلیط هواپیما  را در هر مکان و زمانی بصورت آنلاین و بروز شده، تمامی پروازهای سیستمی و چارتری داخلی و خارجی را در اختیار داشته باشند و اقدام به خریدی "آسان، مطمئن و ارزان" نمایند.

وی ادامه داد: با این اپلیکیشن می توان به راحتی پرواز های سیستمی و چارتر را بر اساس مرتب سازی تاریخ و قیمت جستجو و با استفاده از امکان پرداخت آنلاین و اعتباری بلیط لحظه آخری را تهیه و اطلاعات آن را بلافاصله از طریق  ایمیل و تلفن همراه دریافت کرد. ضمنا امید پرواز صحت اطلاعات و تعهدات کلیه پروازهای داخلی و خارجی موجود بر روی وب سایت و اپلیکیشن را تضمین نموده تا کاربر محترم با اطمینان از خرید خود بتواند سفر آرام و بیادماندنی را تجربه کند، همچنین از طریق وب سایت امید پرواز می توان از تورهای لحظه آخری داخلی و خارجی اطلاع پیدا کرد.

به گفته وی، امیدپرواز با نوآوری و خلاقیت در  ارائه خدمات مسافرتی  و گردشگری از جمله تهیه بلیط پروازهای سیستمی و چارتری داخلی و خارجی، برگزاری تورهای داخلی ، خارجی و ورودی ، صدور گواهینامه بین المللی و پلاک ترانزیت خودرو، چارتر نمودن پروازهای داخلی و خارجی، ارائه خدمات گردشگری به ادارات ، نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی و خدمات متنوع دیگر در حوزه صنعت گردشگری و هواپیمایی، توانسته چندین سال پیاپی بعنوان آژانس نمونه مورد تشویق مسئولین گردشگری کشور و مدیران شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی قرار گیرد و پر فروش ترین آژانس هواپیمایی خوزستان می باشد.

امید پرواز نمایندگی فروش شرکت های هواپیمایی ترکیش ایرلاینز، امارات، قطر ایرویز، فلای دبی، ایر عربیا، و سایر ایرلاین های خارجی و نمایندگی فروش ایران ایر، ماهان، آسمان، کاسپین، کیش ایر، قشم ایر، زاگرس، معراج، سپهران، ایران ایر تور، آتا، تابان، کارون و سایر ایرلاین های داخلی را دارا می باشد.

مدیر عامل شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی امید پرواز با توصیه به مسافرین محترم گفت:  اگر قصد مسافرت دارید حتما با مراجعه به وب سایت ما به نشانی  ‌ www.omidparvaz.com و یا دریافت اپلیکیشن اندروید و ios امید پرواز  از طریق کافه بازار ، سیب اپ و یا وب سایت ما، به آسانی از خدمات آن از جمله تهیه بلیط های داخلی و خارجی به سراسر نقاط ایران و جهان با نرخ های جذاب و ارزان بهرمند شوید.

ایران و جهان خلاقیت قشم شرکت های دولتی خرید اینترنتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر