کد خبر: 668360 A

مدیرعامل شرکت سایان‌کارتبا اشاره به ضرورت ایجاد اعتماددر میان مشتریان خدمات پرداخت الکترونیک، بر دغدغه شرکت سایان‌کارت برای ایجاد فضای امن‌تر برای مخاطبان به‌عنوان یکی از ارائه‌دهنده‌های سرویس‌های پرداخت درون برنامه‌ای به اپلیکیشن‌های کاریردی تاکید کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌ عمومی شرکت سایان کارت، حسن ریوندی، مدیرعامل شرکت سایان‌کارت، با اشاره به ضرورت ایجاد اعتماددر فضای دیجیتال مارکتینگ و خدمات پرداخت الکترونیک بیان داشت: ما روزانه شاهد خبرهای با مضامینی چون حملات سایبری ، فیشینگ و هک شدن در اطراف خود هستیم.

ریوندی اضافه کرد: این عوامل باعث بی اعتمادی مردم به پرداخت در فضاهای مجازی شده‌است و گاهاً شاهدرجوع بعضی از مردم به روش‌های سنتی هستیم.

وی در ادامه گفت:یکی از دغدغه‌های صاحبان اپلیکیشن‌ها امنیت بالای فضای اپلیکیشن‌شان است. تا بتوانند فضای مطمئن و امن برای مخاطبان خود ایجاد کنند و رضایت مخاطبان خود را به دست آورند.

مدیرعامل شرکت ‌سایان‌کارت ضمناشاره به برتری این سرویس نسبت به درگاه اینترتی بیان کرد: در این سرویس برخلاف درگاه‌اینترنتی لازم نیست از فضای اپلیکیشن خارج شد و پرداخت رامی‌توان در فضای اپلیکیشن انجام داد.

ریوندی افزود:در این سرویس لزومی به وارد کردن اطلاعاتکامل کارت نیست، وارد کردن شماره کارت و رمز دوم در این سرویس کافی است.

کارت امنیت سرویس اپلیکیشن پرداخت الکترونیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر