کد خبر: 662618 A

کرمان موتور مدتی است در اقدامی قابل تقدیر اقدام به تولید و پخش ویدئوی هایی با مضمون معرفی آپشن ها و نکات کاربردی محصولات خود نموده است

به گزارش ایلنا، این برنامه ویدئویی که با عنوان چهارشنبه های آموزشی کرمان موتور پخش می گردد در راستای رفاه و تکریم مشتریان به منظور آشنایی کامل با آپشن و امکانات خودرو بصورت دقیق و کاربردی صورت گرفته است.

چهارشنبه های آموزشی کرمان موتور از این جهت عملی پسندیده محسوب می گردد که مشتریان خودرو در ایران متاسفانه پس از فروش خودرو به حال خود سپرده می شوند و مالکان مجبور هستند به منظور استفاده از امکانات اتومبیل خود یا از طریق دفترچه راهنمای خودرو اقدام نمایند (که معمول دفترچه های راهنمای بصورت خلاصه و غیر کاربری می باشند) و یا بصورت آزمایش خطا با آپشن های خودرو آشنا شوند. اما در چهارشنبه های آموزشی کرمان موتور بصورت کاربردی و در فضایی کاملا مناسب آموزش های لازم به مالکان خودرو ارائه می گردد.

قابل ذکر است این روش در دیگر کشورهای جهان کامل امری جا افتاده است و خودروسازان بزرگ و کوچک جهان نظیر بی ام و اقدام به تولید محتوی آموزشی نکات کابردی محصولات خود می نمایند و همراه با خودرو به مشتریان  تحویل می دهند. اما در ایران تاکنون خودروسازان وطنی این روش را انجام نداده و کرمان موتور را باید پیش رو در این زمینه دانست.

قابل ذکر است علاقه مندان می توانند چهارشنبه هر هفته از طریق IG-TV صفحه اینستاگرام شرکت کرمان موتور به نشانی www.instagram.com/kermanmotor ویدئو روش های استفاده و نگهداری از محصولات این شرکت را مشاهده کنند.

کرمان موتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر