کد خبر: 662342 A

کد خدماتی ۱۶۸۸ برای استفاده پذیرندگان و مشتریان ایران‌کیش دایر شد. از این پس پذیرندگان و مشتریان ایران‌کیش به جای شماره ۸۵۹۴۰۰۰۰ از طریق ۱۶۸۸ می‌توانند با شرکت کارت اعتباری ایران‌کیش درتماس بوده و مشکلات خود را از این طریق رفع کنید.

به گزارش ایلنا، بهزاد عالم رجبی مدیر پروژه مخابراتی شبکه‌های پرداخت ایران‌‌‌کیش ضمن اعلام این خبر گفت: این کد به منظور ایجاد پل ارتباطی بهتر و بهینه با مشتریان و پذیرندگان شکل گرفت. این در حالی است که استفاده از این کد باعث شناخت و آشنایی تجاری هرچه بیشتر مراکز تجاری و اقتصادی و ایجاد برندینگ ایران‌‌‌کیش نیز می‌‌‌شود.

سهولت ایجاد ارتباط با حداقل هزینه‌‌‌‌های تماس برای مشتریان و پذیرندگان از جمله سایر اهداف ایجاد کد ۱۶۸۸ از سوی مدیر پروژه مخابراتی شبکه‌های پرداخت ایران‌‌‌کیش عنوان شد.

وی ادامه داد: از طریق این کد رفع مشکلات فنی و پشتیبانی بهینه مشتریان با مرکز تماس ایران کیش؛ صورت گرفته است. 

عالم رجبی افزود: شماره ۰۲۱۸۵۹۴۰۰۰۰ کماکان در شرکت ایران‌‌‌‌‌کیش قابل دسترس است اما ۱۶۸۸ دیگر نیازی به شماره‌‌‌‌گیری کد ۰۲۱ یا انتظار در صف‌‌‌‌های طولانی ندارد. هزینه تماس‌‌‌ها نیز با این کد کاهش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه برخی مشکلات فنی در ارتباط با دفاتر مراکز تماس استان‌‌‌ها نیز از این پس حل می‌‌‌‌شود، اظهار داشت: پیشتر تلفن‌‌‌‌‌های دفاتر به صورت دایورت انتقال مکالمه را به مرکز تماس وصل می‌‌‌‌‌‌‌‌کرد که این موضوع در بعضی موارد مشکلات فنی در برداشت، بعضا مشکلات مخابرات نیز دراین امر از بابت سوئیچینگ در برخی مراکز استان‌‌‌‌ها وجود داشت و باعث می‌‌‌‌شد انتقال به خوبی صورت نگیرد یا هزینه‌‌‌‌‌‌های اضافی بابت انتقال تماس به دفاتر تحمیل شود، کد ۱۶۸۸ تمامی این مشکلات را رفع کرده است.

مدیر پروژه مخابراتی شبکه‌های پرداخت ایران‌‌‌کیش با بیان اینکه از طریق سازمان تنظیم و مقررات رادیویی نسبت به کسب پروانه این کد خدمات اقدام شد، تصریح کرد: یکی از تاکیدات شرکت ایران‌‌‌‌کیش، هم خوانی این کد، با کد ussd ایران کیش، یعنی ۷۸۸ بود که این مقصود با ۱۶۸۸ به ثمر نشست.

عالم رجبی اضافه کرد: این کد نه تنها از طریق تلفن ثابت بلکه از طریق همراه اول، ایرانسل و رایتل بدون تماس کد ۰۲۱قابل دسترس است و با پیگیری که از نظر فنی صورت گرفت مستقیما ترافیک تماس‌‌‌ها از هر استان بدون محدودیت، به سمت مرکز تماس هدایت می‌‌‌‌‌‌شود.

ایران کیش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر