کد خبر: 654991 A

در تابستان شما مدت زیادی را در خیابان قدم می زنید، پس الزامی است که کفش های شما علاوه بر استالیش یا شیک بودن، راحت باشند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از کفش های جلوباز استفاده کنید و پدیکور تازه خود را خراب نکنید.

ایلنا؛ شما با انتخاب جزء به جزء لباس و اکسسوری های خود، استایل خود را شرح می دهید. فراموش نکنید که استایل شما، حس و حال شما در لحظه و در آن موقع را بازگو می کند. به هرحال، خیابان های شهر با ساختمان های بلند، آن هم در کشور عزیزمان ایران، گرمای طاقت فرسایی به دنبال دارد پس باید استایلی را انتخاب کنید که علاوه بر حفظ پوشش مناسب، راحتی را نیز به دنبال داشته باشد.

ما در اینجا نکات کوتاهی را گردآوری کردیم که بهترین احساس را به شما هدیه کنند؛ این راهنمای شما برای انتخاب استایل در سال 97 است، پس با مجله مد همراه باشید.

عینک ها

نور خورشید حتی با وجود ساختمان های بلند از لابه لای دیواره ها به چشمان عابران پیاده برخورد می کند، بنابراین مسئله مهمی است که عینک آفتابی را انتخاب کنید که این موضوع را به خوبی پوشش دهد.

اندازه صورت و فرم آن، بهترین نوع فریم عینک را برای شما مشخص می کنند. اگر اندازه سر شما همانند اکثریت ما، بزرگتر است ( نخندید! ) یک فریم بزرگتر مناسب صورت شماست. پس باید متوجه شده باشید که این دو با هم رابطه مستقیم دارند.

کفش ها

در تابستان شما مدت زیادی را در خیابان قدم می زنید، پس الزامی است که کفش های شما علاوه بر استالیش یا شیک بودن، راحت باشند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از کفش های جلوباز استفاده کنید و پدیکور تازه خود را خراب نکنید.

اگر شما به کفش های ورزشی علاقه مندید؛ نایک و آدیداس هرگز شما را ناامید نخواهند کرد. پاهای شما با برندهای اسنیکر موردعلاقه هر کسی احساس پشتیبانی و شیک پوشی خواهد داشت.

کیف پول

شما به چیزی برای حمل وسایل خود نیاز دارید، اما از آنجایی که شما در خیابانهای شلوغ تهران و یا سایر شهرهای کشور قدم میزنید، پیشنهاد می کنیم از یک کیف کوچکتر و سبک وزن استفاده کنید تا علاوه بر تاثیرگذاری بر روی مدل لباس شما، از راحتی کافی نیز برخوردار باشد.

محافظت از پوست

اشعه نور خورشید در فصل تابستان بسیار قوی می شود، بنابراین شما باید آماده باشید تا از پوست خود محافظت کنید. به شما پیشنهاد می کنیم از یک کرم ضدآفتاب با اس پی اف نه خیلی بالا استفاده کنید.

اگر می خواهید یک استایل خیابانی درست کنید، بهترین راه استفاده از یک کلاه شیک است. در این موارد کلاه های حصیری بسیار شیک و ترند هستند که پیشنهاد می کنیم یکبار امتحان کنید تا شیفته آن شوید. دقت کنید کلاهی را انتخاب کنید که سایه موردنظر شما را تامین کند.

جواهرات

امسال جواهرات ظریف، بولد و ترند شده است همچنین گل ها و مروارید ها در حال بازگشت به دنیای مد هستند. بنابراین گوشواره های گلدار خود را از جعبه جواهرات خود بیرون آورید.

هیچگاه از تغییر در استایل خود نترسید چراکه اگر برای خودتان در رنگ ها و یا سبک خاصی خط قرمز ایجاد کنید، دچار یکنواختی خواهید شد و این یعنی دیگر همانند قبل جذابیت نخواهید داشت.

 

ایران پوست پول مد نور خورشید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر