کد خبر: 647422 A

ایجاد بستر مناسب برای توسعه و تجهیز سیستمهای تلویزیونی و امکان استفاده بهتر از جلوه های بصری در جامعه با ارائه سیستم های یک پارچه تصویری و با کیفیت و مورد نیاز کارفرمایان و مشتریان عزیز که در نهایت منجر به جلب رضایت و ایجاد آرامش و لذت بصری برای مشتریان و همکاران عزیز است راهگشای کار خواهد بود.

ایلنا؛ آنتن مرکزیبه علت تراکم بالای ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، هتل ها و بیمارستان ها و کمبود فضا در پشت بامها، بالکن ها و حفظ زیبایی ظاهری این مکان ها، همچنین نیاز رو به رشد کاربران و بینندگان به دریافت کانال های با کیفیت به یکی از اساسی ترین نیازهای صنعت ارتباطی تبدیل شده و به علت ارائه تصاویر و اطلاعات با بهترین کیفیت و کمترین خرابی و همچنین جلوگیری از شلوغی روی پشت بام و سیم کشی های اضافه نقشی اساسی در صنعت ساختمان، گردشگری و درمانی در مراکز مربوطه ایفا می نماید.

شرکت هاتف در کنار سیستم آنتن مرکزی برای ساختمان های مسکونی، سیستم های تلویزیون هتلی ، تلویزیون بیمارستانی،دیجیتال ساینجو ...نیز ارائه می نماید که بر اساس نیاز هر مجموعه به صورت کاملا راهکار محور درزمینه نمایش کانال های تلویزیونی، اطلاع رسانی، تبلیغات و ... ارائه می شوند.

شرکت هاتف الکترونیک هوشمندنماینده رسمی شرکت های FTE اسپانیا، Johansson بلژیک، Exterity انگلیس و Brightsign آمریکا در ایران می باشد که توانسته با ارائه جدید ترین راه کارهای مبنی بر استاندارد روز سیستم های مدرن تلویزیونی، اعتماد بسیاری از مشتریان و همکاران گرامی را به خودجلب نماید.

هدف ما در هاتف ارائه سیستم های تخصصی و کارشناسی شده بر اساس نیاز هر پروژه در زمینه آنتن مرکزی ، دیجیتال ساینیج و تلویزیون آی پی (IPTV)با استفاده از سری محصولاتیکپارچه ( آنتن UHF ، آنتن VHF ،کابل کواکسیال ، تقویت کننده آنتن مرکزی ، مدولاتور آنتن مرکزی، اسپلیتر ، تپ آف و کانکتور F و ... ) و ارائه خدماتی مانند تلویزیون بیمارستانی برای مراکز درمانی و بیمارستانی و تلویزیون هتلی برای هتل ها و مراکز اقامتی و ارائه سیستم تلویزیون آی پی (IPTV) برای این مراکز جهت استفاده از بستر شبکه برای تلویزیون، تلفن و ... میباشد.

در این راستا ایجاد بستر مناسب برای توسعه و تجهیز سیستمهای تلویزیونی و امکان استفاده بهتر از جلوه های بصری در جامعه با ارائه سیستم های یک پارچه تصویری و با کیفیت و مورد نیاز کارفرمایان و مشتریان عزیز که در نهایت منجر به جلب رضایت و ایجاد آرامش و لذت بصری برای مشتریان و همکاران عزیز است راهگشای کار خواهد بود.

امید است با حسن اعتماد شما شاهد پیشرفت روز افزون این مجموعه و در نهایت شاهد بهبود سیستم های ارتباط تلویزیونی در کشور باشیم.

Untitled12256

 

آدرس سایت هاتف : Www.hutef.ir

آدرس شرکت : اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهار راه هشت بهشت

کوچه شهید معینی، ساختمان صدرا، واحد 6

تلفن: 32656367-031

فکس: 32654381-031

ایمیل: Info @ hutef . ir

 

 

اسپانیا الکترونیک تلفن گردشگری مراکز درمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر