کد خبر: 639868 A

خرید ردیاب مدرن ترین روش محافظت از خودرو؛

یکی از مشکلاتی که همه ما با آن مواجه هستیم سرقت ماشین است بخصوص اینکه ممکن است هزینه زیادی بابت خرید ماشین کرده باشیم یا حتی ممکن است همان خودرو تنها راه کسب درآمد ما یعنی مسافر کشی باشد و با سرقت آن دچار سردرگمی شویم.

ایلنا؛ آیا از مزایای فوق‌العاده ردیادب خودرو اطلاعات کافی دارید؟در کمتر از ۳ دقیقه شما را شگفت زده می‌کنیم با معرفی مدرن ترین محصول حفاظت از خودرو در سال ۲۰۱۸

آمارها نشان می‌دهد که هر چقدر هم که مدل ماشین بالا باشد باز هم سرقت خودرو به راحتی رخ می‌دهد زیرا سارقان به راحتی می‌توانند اقدام به باز کردن درب ماشین کنند.

پس برای اینکه ماشین شما از سرقت در امان باشد به فکر خرید ماشین لوکس و مدل بالا نباشید تنها کافیست اقدام به خرید ردیاب خودرو کنید و آنرا روی ماشین خود نصب کنید تا از موقعیت ماشین خود مطلع شوید و به راحتی ریز حرکات و توقفات ماشین را مشاهده کنید.

گیر انداختن سارقان و خاموش کردن خودرو با فرستادن پیامک

یکی از مشکلاتی که همه ما با آن مواجه هستیم سرقت ماشین است بخصوص اینکه ممکن است هزینه زیادی بابت خرید ماشین کرده باشیم یا حتی ممکن است همان خودرو تنها راه کسب درآمد ما یعنی مسافر کشی باشد و با سرقت آن دچار سردرگمی شویم.

با اینکه بهترین قفل ها چون قفل فرمان، قفل پدال در بازار موجود است اما باید بدانید که این وسایل تنها باعث تاخیر در سرقت ماشین می‌شود و هر سارق به راحتی می‌تواند با یک لحظه تعلل و سهل‌انگاری شما اقدام به سرقت ماشین کند اما با نصب ردیاب خودرو روی ماشین به راحتی می‌توانید حتی هنگام سرقت ماشین موقعیت ماشین را مشاهده کنید و حتی با فرستادن پیامک ماشین به سرقت رفته را خاموش کنید.

ویژگی ها و امکانات ردیاب خودرو

  • قابلیت ردیابی آنلاین خودرو از طریق سایت و موقعیت یابی با پیامک
  • مشاهده ریز حرکات و توقفات خودرو
  • قابلیت مشاهده میزان مصرف سوخت ماشین در نقاط مختلف
  • قابلیت دریافت آلارم هنگام خروج ماشین از محدوده تعیین شده و حرکت با سرعت غیرمجاز
  • قابلیت خاموش کردن ماشین با پیامک
  • قابلیت شنود داخل ماشین
  • قابلیت نصب دوربین مدار بسته داخل کابین ماشین
  • قابلیت اطلاع از میزان دمای داخل ماشین

شرکت پیام جی پی اس از سال 1388 در زمینه عرضه و فروش انواع ردیاب خودرو، ردیاب آهنربایی خودرو فعالیت می کند و به دلیل وجود متخصصین کارآمد به راحتی امکان پشتیبانی و خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز را دارد.

 برای خرید و مشاوره رایگان می توانید با شماره های 02188563259 و 02126760023 تماس بگیرید.

 

ردیادب خودرو payamgps.com ردیاب پیام جی پی اس خرید ردیاب خودرو گیر انداختن سارقان خاموش کردن خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر