کد خبر: 634625 A

سشوار می‌تواند معجزه کند، اما ممکن است به موهای شما آسیب هم بزند. آیا راهی وجود دارد که این آسیب را به حداقل برسانیم؟ چگونه می‌توان هم از کاربرد های یک سشوار سود جست و هم کمترین آسیب را به موها وارد ساخت؟ بیشتر مردم هنگام استفاده از سشوار دچار اشتباهاتی می‌شوند که هم از کاربرد مفید آن نهایت استفاده را نمی‌برند و هم به موهای خود آسیب می‌رسانند.

به گزارش ایلنا؛سشوار می‌تواند معجزه کند، اما ممکن است به موهای شما آسیب هم بزند.

اشتباه 1: موهای خیس خود را زیر سشوار می‌گیرید

هدف از سشوار کشیدن، خشک کردن موهای نم‌دار است؛ اما قرار دادن موهای خیس زیر سشوار باعث می‌شود که تارهای مو در معرض گرمای شدیدی قرار بگیرند که به آنها آسیب می‌زند. از این رو، توصیه می‌شود قبل از استفاده از سشوار، موهای خود را با یک حوله نرم خشک کنید یا بگذارید در معرض هوا خشک شود. اگر می‌خواهید مویتان آسیب نبیند، بهتر است آن را به طور کامل خشک کنید، به طوری که اثری از خیسی در آن نباشد.

پیشنهاد می شود قیمت سشوار رمینگتون را با سایر برند ها در یک فروشگاه اینترنتی مقایسه نمایید.

اشتباه 2: سشوار را خیلی نزدیک به موهایتان می‌گیرید

یک اشتباه بزرگ در سشوار کشیدن این است که سشوار را نزدیک به موهایتان بگیرید. به گفته ربکا کازین، مدیر موسسه جراحی  لیزری پوست واشنگتن و استادیار دانشگاه جانز هاپکینز، این کار به شدت به موهای شما آسیب خواهد زد.

اشتباه 3: زمان زیادی را صرف خشک کردن یک بخش کوچک می‌کنید

برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید، باید موهای خود را به صورت پله پله خشک کنید و همینطور ادامه دهید. در غیر این صورت، فقط موهای خود را در یک بخش خشک خواهید کرد. بنابراین جای تعجب نخواهد داشت اگر موهای شما در نزدیکی صورت کاملا خشک باشند، در حالیکه در سایر نقاط هنوز نم‌ناک است.

اشتباه 4: از دکمه «باد سرد» استفاده نمی‌کنید

دکمه «سرد» بر روی سشوارها برای یک هدف مهم تعبیه شده است: باد سرد سشوار کوتیکول‌های مو را مهر و موم کرده و کمک می‌کند که رطوبت در بین تارهای مو به دام بیافتد. امری که موهای شما را درخشان و سالم جلوه خواهد داد. وقتی 80% موهایتان خشک شدند، سشوار را روی حالت سرما بگذارید.

برای آگاهی از قیمت سشوار فیلیپس می توانید به یک فروشگاه اینترنتی سر بزنید.

اشتباه 5: وقتی صحبت از خریدن برس و سشوار می‌شود، کیفیت را نادیده می‌گیرید

استفاده از برس‌های دندانه‌دار برای هر نوع مویی مناسب است. این برس‌ها درخشش خاصی به مو می‌بخشند و آنها را نرم و منعطف نگه می‌دارند. از به‌کارگیری برس‌های فلزی خودداری کنید، چون حرارت زیادی را به موها منتقل می‌کنند. اگر می‌خواهید بهترین سشوار موجود در بازار را بخرید، بهتر است یک سشوار یونی تهیه کنید. با وجود فناوری یونی، مولکول‌های آب سریع‌تر خشک شده و موها سریع‌تر حالت می‌گیرند.

4c0eda7a-6963-4f87-8684-dc7754717c9d5

اشتباه 6: از تنظیمات مناسب استفاده نمی‌کنید

بهتر است سشواری بخرید که تنظیمات متعددی داشته باشد. به این ترتیب، می‌توانید جریان هوا و دمای دلخواه خود را تنظیم کنید. به عنوان مثال، موهای زبر و ضخیم می‌توانند حرارت بیشتری را تحمل کنند، در حالیکه موهای نازک و شکننده باید با دمای کمتر خشک شوند. اما انتخاب محصولات بهداشتی مناسب نیز به اندازه روش و ابزار مهم است. محصولات مراقبت از موی مناسب، موهای شما را جوان، درخشان و سالم نگه می‌دارند.

برای آگاهی از آخرین قیمت های سشوار پرنسلی و برند های معروف سشوار به فروشگاه اینترنتی زنبیل سر بزنید.

برای آگاهی از آخرین اخبار فروشگاه اینترنتی زنبیل به اینستاگرام زنبیل بپیوندید!

 

 

 

سشوار سشوار پرنسلی سشوار رمینگتون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر