کد خبر: 622398 A

مالزی با داشتن دشت‌های مرتفع و کوهستان‌های جنگلی ، غالبا آب و هوایی استوایی دارد، ولی با توجه به بارش باران‌های موسمی، فصلی بدنیست قبل از سفر به مالزی از آب و هوای آن باخبر شوید،ماه‌های خرداد و تیر یکی از بهترین ماه‌ها برای سفر به مالزی است.

 به گزارش ایلنا؛ مالزی این کشور زیبا و دوست داشتنی دارای شهرهای توریستی بسیاری است، حتی اگر برای اولین بار قصد سفر کردن به این کشور را داشته باشید سواحل مرجانی، جاذبه‌هایی زیبا وچشم‌نواز و بسیاری دیگر شما را نا امید نخواهد کرد.

کوالالامپور به عنوان پایتخت مالزی باداشتن چشم نوازترین طبیعت رویایی هرساله میزبان عده متعددی توریست از سرتاسردنیا است، البته اینکه ورودتان به کدام یک از شهرهای مالزی باشد زیاد فرقی ندارد ،چرا که همه شهرهای مالزی به قدری جذاب و چشم نواز است که از گشتن و سفر به آن ها خسته نخواهید شد، پس چمدان‌هایتان را ببندید و آماده سفر شوید.

تور مالزی تابستان 97 شما را غرق در شادی و هیجان خواهد کرد، به قدری تنوع فرهنگی در کشور مالزی زیاد است که برخی از توریستان آن را ( آسیای راستین) نام گزاری کرده‌اند، چرا که ادیان مختلف، اعم از هندو ،مالزیایی ، بودا و ...  درکنار هم زندگی می‌کنند.

برخی مالزی را با سواحل مرجانی و جنگل های استوایی آن یاد می‌کنند ،اگر قصد رفتن به مسافرت درجایی خوش آب و هوا را دارید ،و خواهان تجربه آرامش و لذت بردن از سفر هستید، قطعا جاذبه های گردشگری مالزیبه همراه سواحل مرجانی آن شما را راضی خواهد کرد.

تلفیق زندگی مدرن و سنتی در کنار هم در کشور مالزی یکی دیگر از لذت هایی است که می‌توانید با سفر به کشور مالزی و بازدید از شهرهای مختلف آن تجربه کنید بازدید از برج های سربه فلک کشیده بازارهای مدرن امروزی درکنار بازارهای سنتی ،بناها و معبد های قدیمی و سنتی  در کشور مالزی محیا شده است.

تا هر بازدید کننده‌ای اعم از علاقه‌مندان به سبک مدرن  و سنتی حق انتخاب داشته باشند، برج‌های دوقلو پتروناس یکی از برج های سر به فلک کشیده شهر کوالا لامپور است، معماری این برج به قدری زیبا و فریبنده است که  قطعا نظر هر بازدید کننده را به خود جلب خواهد کرد، پس درحین سفر به کوالا لامپور بازدید از این برج را فراموش نکنید.

hgdsfh

 

بازدید از جاذبه های توریستی مالزی و لذت اقامت در هتل های بی نظیر مالزی

رینگیت نام واحد پولی کشور مالزی است که با کد MYR مشخص می‌شود.اگر قصد سفر به کشور مالزی دارید بدیست قبل از سفر، از صرافی های داخل ایران پول خود را به رینگیت تبدیل کنید ، چرا که تعداد اندکی از فروشندگان دلار یا ریال ایران را قبول می‌کنند.

مالزی با داشتن دشت‌های مرتفع و کوهستان های جنگلی ، غالبا آب و هوایی استوایی دارد، ولی با توجه به بارش باران های موسمی، فصلی بدنیست قبل از سفر به مالزی از آب و هوای آن باخبر شوید،ماه های خرداد و تیر یکی از بهترین ماه ها برای سفر به مالزی است.

دهکده فرانسوی‌ها یکی از جاذبه‌های دیدنی مالزی است ،که بازدید از آن خالی از لطف نیست. دهکده‌ای زیبا و دلنواز که تنها یک ساعت با مرکز شهر کوالا لامپور فاصله دارد .دهکده فرانسوی در گویش محلی مردمان آنجا بوکیت تینگی نامیده می‌شود .

برای لذت بردن شما در طول سفر مکان ها، جاذبه ها ، وبناه های بسیاری محیا شده است ، تا سفری لذت بخش وخاطره انگیز را تجربه کنید .

می‌توانید برای لذت بردن از ازتمامی جاذبه‌های دیدنی مالزی اقامت در هتل های مالزیرا انتخاب کرده و علاوه بر لذت چشیدن غذاهای خوش طعم مدرن و محلی، از موزه‌ها وبناهای مالزی دیدن کنید، موزه ملی ،برج مخابراتی ،پارک تفریحی برجایا ، بازدید از مسجد نگارا همه وهمه برای لذت بردن شما وتجربه‌ای سفری خوش در مالزی برایتان محیا شده است.

dkjhkfyukiuy

جاذبه های گردشگری خوش آب و هوا کوهستان مالزی هندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر