خبرگزاری کار ایران

| 17:03   
کد خبر : ۱۳۶۹۸۵۸

آشنایی با دوره های آموزش عکاسی

آشنایی با دوره های آموزش عکاسی

از زمان پیدایش اولین دوربین های عکاسی تا به امروز، عکاسی یکی از حرفه های مورد علاقه و ارزشمند اکثر انسان ها محسوب میشود. به طوری که یکی از مسائل مهم در بازاریابی و رقابت میان گوشی های هوشند، میزان با کیفیت بودن دوربین عکاسی آنهاست. از گذشته تا به امروز، حوزه عکاسی پیشرفت های عظیمی داشته و برخلاف بسیاری از کسب و کارها، پیشرفت تکنولوژی نه تنها حضور آنرا کمرنگ نکرده است بلکه باعث توسعه‌ی گسترده‌ی آن نیز شده است.

عکسبرداری حرفه‌ای است که در میان اکثریت جمعیت، محبوبیت بالایی دارد و بسیاری تمایل دارند تا آنرا به صورت حرفه‌ای فرا بگیرند. بر همین اساس یکی رشته های اصلی در موسسات هنری، آموزش عکاسی است تا علاقه‌مندان بتوانند آنرا به صورت حرفه‌ای فرا بگیرند.

 

آموزش انواع سبک های عکاسی

پیشرفت هایی که به مرور زمان در عکاسی صورت گرفته است، باعث شدند که این حرفه به حوزه های دیگر نفوذ کند و به انواع مختلفی نظیر عکاسی معماری، عکاسی مد و فشن، عکاسی پرتره، عکاسی طبیعت، عکاسی صنعتی و ... تقسیم شود. آموزش عکاسی در هر کدام از موارد مذکور نیازمند داشتن تخصص و تجربه کافی است تا بتوان جامعترین و کارآمدترین نکات را به طور صحیح انتقال داد.

تجربه یکی از رموز اصلی برای رسیدن به موفقیت در عکاسی است. هرچه تجربه فرد بیشتر باشد، بهتر با  زیر و بم کارها آشنا است. اما نکته منفی که در تجربه وجود دارد این است که بسیار زمان بر است. حرفه‌ی عکاسی از جمله حرفه هایی است که فرد با آزمون و خطا و کسب تجربه میتواند در آن به تخصص کافی دست پیدا کند اما همانطور که اشاره شد بسیار وقتگیر و زمان بر است.

اما با شرکت در کلاس آموزش عکاسی میتوانید از تجربه های طلایی چندین ساله اساتید حرفه‌ای عکاسی آشنا شوید و بدون سپری کردن زمان زیادی، نکات و تکنیک ها را در عکسبرداری های خود پیاده کنید. در حال حاضر آموزش عکاسی در شیراز، اصفهان، یزد، تهران، تبریز و سایر شهرهای کشورمان، توسط آموزشگاه های متعددی اجرا میشود.

02

برای آنکه بتوانید در انواع سبک های مختلف عکاسی، حرفه‌ایی و کاربلد شوید لازم است که به طور جامع و کامل آموزش ببینید. بخاطر محدودیت های زمانی، مکانی و هزینه‌ای، متقاضی آموزش عکاسی نمی‌تواند در تمامی کلاس های آموزشگاه های عکاسی سرتاسر کشور شرکت کند تا بالاخره بتواند بهترین آموزشگاه را پیدا کرده و به تخصص کافی دست یابد.

در حال حاضر آموزشگاه های مختلفی در سطح کشور در حال فعالیت هستند که میزان کیفیت ارائه خدمات آموزشی آنها با یکدیگر متفاوت است. با این حال برخی از آنها بخاطر سابقه طولانی و درخشانی که در زمینه آموزش عکاسی دارند، توانسته‌اند به اعتبار و شهرت بالایی دست پیدا کنند؛ از جمله از آنها مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان است.

 

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان

آموزشگاه های عکاسی گوناگونی در کشورمان، ایران، در حال فعالیت هستند؛ برخی از آنها کم تجربه و نامتبحر و برخی دیگر کاربلد و حرفه‌ای هستند. مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان از جمله باسابقه‌ترین و فعالترین آموزشگاه های عکاسی در ایران است که عکاسان خلاق و حرفه‌ایی زیادی را وارد دنیای عکاسی کرده است.

این مجموعه به خاطر کیفیت بالایی که در آموزش عکاسی دارد، نه تنها از سراسر ایران بلکه از کشورهای دیگر نیز جهت شرکت در دوره های عکاسی، متقاضی دارد. به همین جهت مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان، کلاس های عکاسی خود را علاوه بر حضوری، بصورت آنلاین نیز برگزار میکند تا تمامی علاقه‌مندان به راحتی و بدون هیچگونه مشکلی در دوره های عکاسی شرکت کنند.

03

اساتید آموزشگاه خانه و صنعت همگی از عکاسان مطرح کشور می‌باشند که دارای تجربه‌ی درخشانی هستند. دوره عکاسی خانه صنعت و معدن از سطح مقدماتی تا پیشرفته است که به طور کامل توسط اساتید مجرب تدریس میشود. در نتیجه افراد بدون نیاز به گذراندن پیش‌نیاز می‌توانند وارد دور ‌های جامع عکاسی شوند.

سرفصل هایی که در آموزش عکاسی در شیراز ، تهران، یزد و سایر شهرهای مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان تدریس می‌شود همگی جزء مباحث اصلی، پایه و تخصصی عکاسی در سطح بین المللی می‌باشند. همچنین درپایان دوره، مدرک معتبر بین المللی اعطا می‌شود.

 

آموزش عکاسی در شیراز

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان از جمله آموزشگاه های بسیار مطرح و حرفه‌ای در ایران محسوب می‌شود که در زمینه های آموزشی مختلفی از جمله دوره آموزش عکاسی در شیراز و حتی سایر شهرهای دیگر می‌پردازد. تفاوتی ندارد در کجای ایران و یا در کدام یک از مناطق شیراز سکونت داشته باشید، شما براحتی بدون آنکه هزینه‌ای برای رفت و آمد خود صرف کنید، میتوانید در این دوره عکاسی آنلاین شرکت نمایید.

04

آموزش عکاسی در شیراز بصورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می‌شود و لازم نیست که شما در کلاس به شکل فیزیکی حضور پیدا کنید. برای این منظور تنها لازم است یک دستگاه (کامیپوتر، لپ تاپ، موبایل، تبلت) که قابلیت اتصال به اینترنت دارد را داشته باشید تا بتوانید در کلاس ها شرکت نمایید.

سرفصل هایی که در آموزش عکاسی در شیراز (و یا دیگر شهرها) ارائه می‌شود کاملاً مطابقت دارد با سرفصل هایی که در کلاس حضوری در تهران تدریس می‌گردد. به بیان دیگر سرفصل های دوره حضوری و آنلاین کاملاً یکسان بوده و از صفر تا صد می‌باشد.

همچنین در پایان دوره ها به هنرجو مدرک معتبر ببین المللی اعطا میشود. این مدرک مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و در پایان دوره به هنرجویان تعلق می‌گیرد. علاوه بر آن این مدرک قابلیت ترجمه داشته و دارای مهر دادگستری است که بواسطه آن میتوانید در سرتاسر دنیا مشغول به فعالیت شوید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز