کد خبر: 1333484 A

بهترین اسباب بازی های کنترلی

بهترین اسباب بازی های کنترلی

بهترین اسباب بازی های کنترلی از جمله سرگرمی هایی محسوب می شوند که محدود به سن و سال خاصی نیستند. این اسباب بازی ها توسط کنترل از راه دور یا ریموت های مخصوص هدایت خواهند شد. توجه داشته باشید که اسباب بازی های کنترلی سبب ایجاد خلاقیت در کودکان، تقویت مهارت های ذهنی، کنترل چشم و دست، هماهنگی و.. می شود. شما می توانید بهترین اسباب بازی های کنترلی را از طریق شماره های درج شده خریداری کنید.

سایما آرسی بزرگترین خرید ماشین کنترلی در ایران می باشد.

اسباب بازی کنترلی چیست و عملکرد آن چگونه است؟

امروزه اسباب بازی های کنترلی تنوع بسیاری داشته و مطمئنا این تنوع در فروشگاه های بزرگ و سایت های معتبر بیشتر دیده خواهد شد.  هر اسباب بازی کنترلی رنگ و ویژگی های بخصوصی دارد اما توجه داشته باشید که همه اسباب بازی های کنترلی عملکرد شبیه به همی دارند در ادامه عملکرد اسباب بازی های کنترلی را بررسی می کنیم. اسباب بازی های کنترلی به گونه ای طراحی شده اند که توسط امواج رادیویی کنترل خواهند شد و اساس یک شکلی دارند. تنها تفاوت اسباب بازی های کنترلی کاربرد خاص آنها است. 

 

خرید بهترین اسباب بازی های کنترلی

اسباب بازی های کنترلی تنوع بسیار زیادی دارد و بهترین آنها به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • ماشین های کنترلی که شامل ماشین کنترلی مسابقه، ماشین کنترلی سرعتی و ماشین کنترلی آفرودی می شود.
 • ربات های کنترلی که شامل ربات کنترلی دوربین دار، ربات کنترلی شارژی، ربات کنترلی بتمن، ربات کنترلی دایناسور، ربات کنترلی تبدیل شونده و .. می شود.
 • کوادکوپتر ها که شامل کوادکوپتر کنترلی بزرگ، کوادکوپتر های حرفه ای، کوادکوپتر های فیلمبرداری، کوادکوپتر کنترلی تیرانداز و هلی شات می شود.

 

اجزای تشکیل دهنده اسباب بازی های کنترلی 

هر اسباب بازی کنترلی از چهار قسمت تشکیل شده است. اگر این چهار قسمت به بهترین شکل طراحی شده باشند مطمئنا شما دارای بهترین اسباب بازی های کنترلی خواهید بود. این چهار قسمت به شرح زیر است:

 • فرستنده: یکی از مهمترین جزو اسباب بازی کنترلی فرستنده بوده اگر فرستنده دچار مشکل شود اسباب بازی شنا به درستی کار نمی کند. همانطور که گفتیم این اسباب بازی ها از راه دور هدایت می شوند و این هدایت وظیفه فرستنده است. فرستنده امواج رادیو را به کنترل و اسباب بازی می‌فرستد. این امواج رادیویی همان دستوراتی است که فرد برای کنترل و هدایت ارسال خواهد کرد.
 • گیرنده : گیرنده نیز از مهمترین اجزای اسباب بازی بوده و امواج رادیویی و دستوراتی که فرد ارسال می کند را دریافت خواهد کرد. گیرنده دستوراتی که دریافت می کند را اعمال خواهد کرد و اسباب بازی نیز دستورات را اجرا می کند.
 • موتور الکتریکی: موتور نیز مانند دو بخش بالا مهم است. امروزه در تولید اسباب بازی های کنترلی از موتور های پیشرفته و با کیفیتی استفاده می شود که همواره سبب پیچیدگی ساختار اسباب بازی ها شده است. ممکن است در یک اسباب بازی از چند موتور استفاده شود که این تعداد کاملا به اندازه و نیاز سیستم بستگی دارد. موتور وظیفه دارد چرخ های اسباب بازی را به چرخش در آورده و سبب حرکت اسباب بازی می شود.
 • منبع برق: منبع انرژی همان چیزی است که نبود آن سبب می شود که دیگر اسباب بازی کار نکند. در اسباب بازی ها مهمترین قسمت منبع انرژی است و همانطور که می دانید بدون منبع انرژی اسباب بازی دیگر توانایی انجام کاری را نخواهد داشت. در اسباب بازی ها از باتری، بنزین، گاز و.. به عنوان منبع انرژی استفاده می شود.

 

ماشین های کنترلی

از پرطرفدار ترین اسباب بازی های کنترلی می توان به ماشین های کنترلی اشاره کرد. ماشین های کنترلی آفرود، دیوانه، ماشین کنترلی کامیون، ماشین تانک کنترلی و.. از جمله ماشین های کنترلی هستند. انرژی این ماشین ها توسط باتری های شارژی تامین می شود. این دسته از اسباب بازی ها به آسانی هدایت می شوند و به همین دلیل از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار هستند. در هنگام خرید ماشین های کنترلی باید برخی از معیار ها را در نظر داشته باشید که این معیار ها به شرح زیر است:

 • نوع ماشین: در هنگام خرید ماشین باید به آنرود یا آفرود بودن ماشین توجه داشته باشید. اگر قصد دارید از ماشین کنترلی در سطوح صاف و سفت استفاده کنید باید مدل آنرود را انتخاب کنید. مدل افرود به گونه ای طراحی شده است که در سطوح ناهموار به آسانی حرکت کند. 
 • مقیاس و ابعاد ماشین : در هنگام تولید ماشین های کنترلی از ماشین های واقعی الهام گرفته می‌شود. این معیار کاملا به سلیقه شما بستگی دارد و می‌توانید مطابق کاربرد و سلایق خود آن را انتخاب کنید. 
 • سرعت: شما حتما در هنگام خرید باید ماکزیمم سرعت را در نظر بگیرید. اگر قرار است کودکان با این اسباب بازی ها بازی کنند بهتر است به دنبال ماشین کنترلی با سرعت زیاد نروید.
 • موتور: ماشین های کنترلی از دو نوع موتور برخوردار هستند. موتور های جاروبک دار قابل اطمینان هستند و برای کودکان ماشین های کنترلی که از این موتور برخوردار است توصیه می‌شود. ماشین هایی که سرعت بیشتری دارند از موتور بدون جاروبک برخوردار هستند.
 • باتری: از مهمترین اجزای هر اسباب بازی کنترلی باتری است و این موضوع نیز در ماشین های کنترلی هم صدق می کند. در انتخاب باتری توجه زیادی داشته باشید تا اسباب بازی شما عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

 

اسباب بازی ربات کنترلی:

از خاص ترین و بهترین اسباب بازی های کنترلی می‌توان به ربات های کنترلی اشاره کرد. از ربات های کنترلی می توان به ربات دایناسور کنترلی اشاره کرد که از طراحی بسیار جذابی برخوردار است. 

 

اسباب بازی کوادکوپتر : 

کودکانی که به خلبانی و پرواز علاقه دارند باید بگوییم که بهترین اسباب بازی های کنترلی برای آنها کوادکوپتر ها هستند. کودکان می توانند از طریق این اسباب بازی کنترلی به رویای پرواز دست پیدا کنند.

 

سخن آخر 

 

بهترین اسباب بازی های کنترلی تنوع بسیار زیادی دارند و این تنوع به حدی است که هر کودک بتواند با هر سلیقه ای یا هر رویایی اسباب بازی دلخواه خود را انتخاب کند. در هنگام خرید اسباب بازی به این نکته توجه کنید که باید از سایت های معتبری اقدام به خرید کنید. فروشگاه تخصصی ما از برند های بسیار با کیفیتی برخوردار بوده و شما  می‌توانید بهترین اسباب بازی های کنترلی را از طریق شماره های درج شده خریداری کنید.

پایان رپرتاژ آگهی
اسباب بازی خرید ماشین کنترلی اسباب بازی های کنترلی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر