کد خبر: 1324696 A

آموزش ارز دیجیتال؛ گامی برجسته به سوی کسب درآمد بالا

آموزش ارز دیجیتال یکی از شروط اصلی ورود به بازار رمزارز ها است. ورودِ بدون آموزش نتیجه ای جز ضرر های مالی کلان در پی نخواهد داشت.

آموزش ارز دیجیتال؛ گامی برجسته به سوی کسب درآمد بالا
اهمیت آموزش ارز دیجیتال

در دنیای پیشرفته امروز، آموزش ارز دیجیتال راهی برای کسب درآمد بالا در خانه است.

امروزه شرایط زندگی تفاوت های بسیاری کرده است. پیشرفت تکنولوژی منجر به ایجاد شغل هایی گردیده که تا چند دهه قبل اصلا وجود نداشتند. یکی از این مشاغل معامله رمزارز می باشد که نیازمند آموزش ارز دیجیتال به صورت اصولی است. آنچه در این مقاله قصد به توضیح انواع را داریم روش های کسب درآمد از رمزارز ها و لزوم استفاده از دوره آموزش ارز دیجیتال است.

آموزش ارز دیجیتال بهترین راه برای ورود به بازار رمزارز ها است.

تاریخچه ایجاد رمزارزها

حدود 15 سال پیش، اولین پول دیجیتال اختراع گردید. هدف از اختراع این پول دیجیتال، تسریع فرآیند انتقال پول در سراسر جهان و حفظ امنیت کاربران انتقال دهنده پول بود. این پول دیجیتال بیت کوین نام داشت و توسط شخص یا اشخاصی ناشناس با نام ساتوشی ناکاموتو به بازار عرضه گرید. این رمزارز در شبکه ای به نام بلاک چین قرار گرفت و امنیت آن توسط این شبکه تامین گردید. بر خلاف ارز هایی مانند دلار و ریال که توسط بانک های مرکزی کشور ها صادر و پشتیبانی می شود، بیت کوین توسط هیچ مرجعِ رسمی صادر نمی شود و همانگونه که گفته شد امنیت آن توسط شبکه بلاک چین تامین می گردد.

 

 

بلاک چین چیست و ساختار آن چگونه است؟

بلاک چین شبکه ای بلوک مانند است. این بلوک ها به صورت زنجیره وار به همدیگر متصل شده اند. هر بلوک دارای ظرفیت خاصی است که توسط رمزارز های مختلف تکمیل می گردد. پس از تکمیل، هر بلوک به صورت زنجیره وار به بلوک قبلی خود متصل می شود و بلاک چین تشکیل می گردد.

امنیت شبکه بلاک چین را کاربران این شبکه با انجام معاملات تامین می کنند. در این شبکه هرچه میزان معاملات بیشتر باشد، امنیت شبکه نیز بیشتر است.

03

معامله رمزارز نیازمند تخصصی است که از طریق آموزش ارز دیجیتال به دست می آید.

آلت کوین ها چه هستند؟

چند سال پس از اختراع بیت کوین، به تدریج رمزارز های دیگری نیز ایجاد شدند. از آنجایی که بیت کوین اولین و با ارزش ترین رمزارز بود، باقی ارز های دیجیتال آلت کوین نام گرفتند.

راه های کسب درآمد از ارز های دیجیتال

1. استخراج بیت کوین: یکی از راه های کسب درآمد از ارز های دیجیتال و بیت کوین، استخراج است. در بازار، کامپیوتر هایی بسیار قوی مخصوص استخراج بیت کوین وجود دارند که می توان از آنها برای استخراج استفاده کرد. این دستگاه ها در شبکه بلاک چین معادلات ریاضی را حل می کنند و سبب بالا رفتن امنیت شبکه می شوند و به عنوان پاداش، شبکه به آنها بیت کوین اهدا می کند. این روش دارای مشکلاتی خاص است. اول اینکه مجموع تعداد بیت کوین ها در جهان 21 میلیون است و تا کنون حدود 90 درصد این بیت کوین استخراج شده است. این مورد باعث می شود که استخراج بیت کوین بسیار سخت شود.

دومین مورد نیز مربوط به هزینه های دستگاه استخراج است. این دستگاه ها برق بسیار زیادی مصرف می کنند و پس از مدتی فرسوده می شوند.

در نهایت، استفاده از دستگاه های استخراج بیت کوین در بعضی کشور ها ممنوع است و می تواند جریمه های سنگینی را برای شما به همراه داشته باشد.

تمامی دلایل فوق سبب میشود تا معامله رمزارز ها ارزش بالاتری نسبت به استخراج داشته باشد.

04

امروزه استخراج بیت کوین راهی پرهزینه و غیر اقتصادی برای کسب درآمد است.

معامله رمزارز ها

معامله رمزارز ها به معنای آگاهی از زمان مناسب خرید و فروش است. شما یک رمزارز را باید در پایین ترین قیمت یک روند خریداری کنید و در بالاترین قیمت همان روند، به فروش برسانید. دانستن زمان مناسب برای معامله رمزارز نیازمند آموزش ارز دیجیتال است. آموزش ارز دیجیتال به شما استفاده از اندیکاتور های مختلف را یاد خواهد داد و با استفاده از آن شما خواهید توانست تا آینده یک رمزارز را پیش بینی کنید.

آموزش ارز دیجیتال در ایران

در ایران همگام با سایر نقاط جهان، معامله ارز دیجیتال رشد چشمگیری داشت و در همین راستا موسسات آموزش ارز دیجیتال بسیاری تاسیس شدند. با این حال چالشی که بسیاری از افراد با آن مواجه شدند، انتخاب موسسه معتبر برای آموزش ارز دیجیتال بود.

همانگونه که بیان شد در ایران موسسات بسیاری جهت آموزش ارز دیجیتال و آموزش فارکس تاسیس شدند اما متاسفانه تمامی آنها معتبر نبودند. در واقع هدف تاسیس بعضی از این موسسات تنها مالی بود و ورود به دوره آموزش ارز دیجیتال آنها نه تنها موجب یادگیری نمی شد، بلکه ضرر های مالی بسیاری نیز به همراه داشت.

در این بین یکی از موسسات معتبر در زمینه آموزش ارز دیجیتال، آموزشگاه مدرسان پیشتاز بود. این آموزشگاه با بکارگیری اساتید مجرب و حرفه ای توانسته است تا محیطی بسیاری کارآمد را برای دانشجویان خود فراهم کند.

در دوره آموزش ارز دیجیتال مدرسان پیشتاز بخش های مختلفی تدریس می شود که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت:

آموزش ارز دیجیتال: تحلیل نمودار های مالی با استفاده از اندیکاتور های مختلف

یکی از مهم ترین بخش های آموزش ارز دیجیتال، تحلیل نمودار مالی است. شما در موسسه مدرسان پیشتاز به صورت عملی و در محیط واقعی کار با تمامی اندیکاتور ها آشنا خواهید شد و پس از آموزش قادر خواهید بود تا با استفاده از نمودار مالی یک رمزارز، آینده آن را پیش بینی کنید.

آموزش ارز دیجیتال: پرایس اکشن

آموزش پرایس اکشن به شما یاد خواهد داد تا چگونه بدون استفاده از هیچ اندیکاتوری به معامله در بازار رمزارز ها بپردازید. پیش بینی ارزش یک رمزارز با روش پرایس اکشن بر مبنای تحلیل و تفسیر اخبار مربوط به بازار های مالی جهانی و اخبار مربوط به اشخاص تاثیر گذار در این بازار ها است.

آموزش ارز دیجیتال: نحوه کار با صرافی های خارجی

یکی دیگر از بخش های کلیدی دوره آموزش ارز دیجیتال مدرسان پیشتاز، نحوه کار با صرافی های خارجی است. سیستم مالی ایران سالها است که تحت تحریم می باشد و به همین دلیل، صرافی های معتبر خارجی از ارائه خدمات به کاربران ایرانی اجتناب می کنند. در دوره آموزش ارز دیجیتال مدرسان پیشتاز به شما راه های فرعی استفاده از این خدمات با وجود تحریم بانکی، یاد داده خواهد شد.

آموزش ارز دیجیتال: کیف پول ارزی الکترونیک

یکی از نیازهای اصلی هر تریدر، داشتن کیف پول الکترونیکی است. سرمایه شما در این کیف پول قرار خواهد گرفت و شما از این طریق پول خود را وارد صرافی ها کرده و شروع به معامله خواهید کرد.

نحوه کار با کیف پول الکترونیکی دارای پیچیدگی های خاصی است که در دوره آموزش ارز دیجیتال مدرسان پیشتاز روش کار با آن به شما توضیح داده خواهد شد.

کانال سیگنال ارز دیجیتال

بسیاری از افراد با اینکه دوره آموزش ارز دیجیتال را نگذرانده اند، علاقمند به حضور در بازار رمزارز ها می باشند. به این افراد توصیه می شود که در صورت عدم آگاهی از این بازار، از کانال سیگنال ارز دیجیتال استفاده نمایند. کانال سیگنال ارز دیجیتال به شما زمان مناسب خرید و فروش یک رمزارز را خواهد گفت و شما می توانید بدون گذراندن دوره آموزش ارز دیجیتال به معامله بپردازید.

کانال سیگنال ارز دیجیتال مدرسان پیشتاز در ایران یکی از محدود کانال های معتبر است که شما می توانید با خیال راحت از سیگنال های آن استفاده و شروع به کسب درآمد نمایید.

04

کانال سیگنال ارز دیجیتال راهی برای کسب درآمد بدون آموزش ارز دیجیتال است.

سخن پایانی

در دنیای امروز راه های زیادی برای کسب درآمد بالا، به وجود آمده است. یکی از این راه ها معامله ارز دیجیتال است. معامله در بازار ارز های دیجیتال نیازمند تخصص است و ورود بدون آموزش ارز دیجیتال نتیجه ای جز ضرر مالی نخواهد داشت.

موسسه مدرسان پیشتاز یکی از معتبر ترین موسسات آموزش ارز دیجیتال در ایران است و شما می توانید با گذراندن دوره آموزش ارز دیجیتال مدرسان پیشتاز به بازار های مالی جهانی وارد شوید و شروع به معامله کنید.

پایان رپرتاژ آگهی
آموزش ارز دیجیتال آموزش پرایس اکشن کانال سیگنال ارز دیجیتال
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر