کد خبر: 1293192 A

10 ایده پولساز و سودآور برای کسب و کار شما

اگر به دنبال ایده پولساز هستید که نیازی به سرمایه گذاری ندارد، شاید یک شغل راحت در خانه برای شما مناسب باشد که برای پیاده سازی این ایده تجاری از صفر و بدون سرمایه گذاری کافی است برخی مشاغل پرسود را بشناسید.

10 ایده پولساز و سودآور برای کسب و کار شما

لوله پلیکا 10 اینچ

لوله ها انواع و اقسام و قیمت های مختلفی دارند که برای مثال قیمت لوله پلیکا 10 اینچ در بازار متفاوت می باشد و با کیفیت های مختلفی در بازار عرضه می شود و نمی توان لوله ها را با هم مقایسه کرد و باید دید که از چه نوع موادی با چه میزان آلیاژ تولید شده اند تا بتوانیم بر روی آن قیمت گذاری انجام دهیم.

 

 

عایق رطوبتی بتن

همانطور که می دانید عایق رطوبتی بتن یا عایق حرارتی، یک پوشش می باشد که دوجزئی آن، برای ایزوگامها بیشتر بهره گیری می شود و به گونه ای یک لایه محکمی باشد که سازه را در حقیقت در برابر عوامل مختلف مقاوم می سازد، همچنین از دیگر کاربردهای آن، برای رطوبت بتن و کف خودرو می توان اشاره نمود که از مزیت مهم این کالا بشمار می آید.

2.

قیمت دستکش رز مریم

استفاده از دستکش می تواند دست ها را در مقابل با ضربه، گرما و سرما، مواد شیمیایی و اسیدی، و مواد شوینده محافظت کند، همانطور که می دانید انواع مواد شوینده و بهداشتی با استفاده از مواد قلیایی و اسیدی تولید شده اند و استفاده از آن ها بدون محافظ می تواند آسیب جدی به دستها وارد کند که قیمت دستکش رز مریم به همین دلیل بسیار مناسب و ارزان بوده است.

3.

 

 

انتهای پیام/
سرما سرمایه گذاری کسب و کار مواد شیمیایی مواد شوینده
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر