کد خبر: 1290207 A

آسان ترین روش های ثروتمند شدن

از دیگر راه های ثروتمند شدن پس انداز مبغلی پول است. به محض اینکه حقوق خود را دریافت کردیم، ۲۰ درصد آن را به حساب پس انداز خود منتقل کرده و به آن دست نزنیم.

آسان ترین روش های ثروتمند شدن

گرانول پی وی سی

ساده ترین دستگاه های تولید گرانول پی وی سی دستگاه های گرانول رشته ای هستند، شیوه ی عملکرد این دستگاه به این صورت است که پلاستیکهای بازیافتی پس از الک شدن، ذوب شده و سپس از صافی های فلزی عبور داده می شود و حین عبور از این صافی ها پلاستیک ذوب شده به شکل رشته ای در می آید.

 

تخمه برای لاغری

در بین گیاهان زراعی اهمیت دانه های روغنی به عنوان یکی از منابع مهم تامین کننده انرژی در جهان غیر قابل انکار است که تخمه برای لاغری بهتر بوده و دانه های روغنی به عنوان ماده اولیه روغن نباتی از جمله محصولات استراتژیک در کشور ما به حساب می آیند. لزوم توجه و رسیدگی به وضعیت تولید آنها نشات گرفته از ضرورت نیاز به روغن در سبد مصرف خانوار می باشد.

2.

عدس ارزش غذایی

علاوه بر قیمت کم به دلیل داشتن پروتئین در خود و به دلیل این که عدس ارزش غذایی بالایی دارد همچنین داشتن انواع مواد و املاح مغذی و معدنی طرفداران بسیاری دارد تا با مصرف آن نیاز بدن از کمبودها تامین و سلامت جسم تضمین شود. یک نکته جالب درمورد عدس و لوبیا قرمز مصرف آنها این است که عدس از پیری زودرس افراد جلوگیری می کند.

3.

 

انتهای پیام/
انرژی پول جهان حقوق پس انداز
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر