کد خبر: 1274297 A

تابلو بهترین وسیله برای دکوراسیون منزل و محل کار

دیزاین و طراحی فضا یکی از نکات مهم در چیدمان و دکوراسیون داخلی است. برای این کار می‌توانیم از انواع تابلو دیواری برای تزیین دیوار استفاده کنیم. این نوع المان‌ها فضا را زیباتر می‌کنند. بهتر است طرح و نقش این نوع آثار با نوع طراحی ساختمان هماهنگ باشد. زیراکه در این صورت است که تعادل بصری در فضا ایجاد خواهد شد. بهترین مکان برای نصب یک بوم نقاشی چاپی، نقطه کانونی دیوار است.

تابلو بهترین وسیله برای دکوراسیون منزل و محل کار

این بخش فضایی است که در معرض دید مخاطب است. در نتیجه می توان از انواع آثار هنری در این بخش استفاده کرد. فرد با ورود به فضا، به طور ناخودآگاه این تزیینات را روی دیوار مشاهده خواهد کرد. در صورتی که تصویر مورد نظر با رنگ مبلمان و چیدمان همخوانی داشته باشد، طراحی اصولی صورت گرفته است.

یکی از ویژگی های استفاده از تابلو دکوراتیو، تطبیق نوع طراحی و دکوراسیون با فضای مدرن امروزی است. حتی اگر چیدمان فضا به شکل سنتی یا کلاسیک باشد، امکان استفاده از تصاویر مرتبط با این نوع سبک ها وجود دارد. امروزه تصاویر متنوع چاپی در این رابطه و هماهنگ با طراحی های مدرن، سنتی و کلاسیک روی بوم نقاشی چاپ می‌شوند.

خرید تابلو دیواری برای دیوار اتاق خواب کودک

اتاق خواب کودک یکی از فضاهایی است که امروزه مورد توجه طراحان قرار گرفته است. در گذشته برای فضای خواب کودک دیزاین خاصی در نظر گرفته نمی شد. اما در حال حاضر قواعد و استانداردهای متنوعی برای طراحی این فضا وجود دارد. استفاده از عناصر تزیینی مانند تابلو بوم می‌تواند به دیزاین و طراحی این فضا کمک کند. بهتر است از تصاویر با رنگ های شاد استفاده شود. جنسیت و سن کودک در انتخاب تصویر باید مد نظر قرار بگیرد. مثلا تابلو دخترانه با طرح های کارتون های دیزنی در بخش فروشگاه سایت دکورآفیس موجود است. برای کودکان پسر نیز تصاویر مناسب روی بوم چاپ می شود.

یکی از نکاتی که در طراحی اتاق خواب باید در نظر گرفته شود، آرامش این فضا است. از این رو قبل از خرید تابلو کودک باید به رنگ و طرح آن توجه شود. رنگ های ملایم انتخاب مناسبی برای این اتاق هستند. می توان از بوم نقاشی در بالای تخت کودک یا در معرض دید وی در بخش ورودی اتاق استفاده کرد. برای زیبایی بیشتر طرح های چاپ شده، از پارچه کنواس استفاده می شود. این نوع پارچه دارای کیفیت بالایی است و طرح چاپی را طبیعی و زیبا نشان می دهد.

قیمت تابلو دیواری با ابعاد بزرگ

ابعاد تابلو دیواری تاثیر زیادی روی قیمت آن دارد. در واقع تنها عاملی که به طور مستقیم روی قیمت این نوع آثار تاثیر دارد، سایز بوم است. بوم نقاشی در سایز و اندازه های متنوع و استاندارد در بازار وجود دارد. اما گاهی مشتری یک ابعاد سفارشی را مد نظر دارد. در این صورت هزینه باید بر اساس ابعاد تعیین شود. در بخش فروشگاه مجموعه دکورآفیس نیز بوم با ابعاد استاندارد به شکل های مربع، مستطیل و دایره قرار داده شده است. هر کدام از این آثار با توجه به بزرگی و کوچکی ابعاد بوم، قیمت گذاری می شوند. از این رو قبل از خرید بوم، هزینه آن تعیین شود. سپس با توجه به میزان بودجه، طرح مورد نظر خریداری شود.

یکی از نکاتی که ممکن است روی قیمت تابلو بزرگ تاثیر داشته باشد، نوع طرح آن است. برخی از طرح های پرفروش دارای طرح های پیچیده تری هستند. به همین دلیل در آنها از رنگ بیشتری برای چاپ استفاده شده است. در نتیجه قیمت این آثار از دیگر طرح ها بیشتر می باشد. بزرگ بودن بوم می تواند فضا را زیباتر جلوه دهد. اما باید به متراژ و ابعاد فضا نیز در این رابطه دقت شود.

81

خرید انواع تابلو از سایت

در حال حاضر فروش تابلو دیواری از طریق سایت نیز با استقبال مخاطبان این نوع آثار مواجه است. انواع بوم نقاشی با تصاویر مدرن و کلاسیک در این سایت ها قابل خریداری است. برای یک خرید بهتر، باید از معتبر بودن سایت اطمینان حاصل شود. در این صورت به طور حتم، خرید اینترنتی و آنلاین از سایت، بسیار به صرفه خواهد بود. در مجموعه دکورآفیس نیز تمامی محصولات مانند تابلو دکوراتیو به صورت آنلاین نیز قابل خریداری هستند. علاوه بر خرید حضوری و آنلاین، از طریق شبکه های اجتماعی و پیج مجموعه نیز می توان انواع بوم نقاشی با تصاویر متنوع را خریداری کرد.

در فروشگاه سایت دکورآفیس، دسته بندی های متنوعی وجود دارد. مثلا تابلو طبیعت، فنگشویی، کودک، سنتی، تابلو خط، انتزاعی، گل و ... از این دست هستند. در این مجموعه می‌توانید طرح ها و نقوش متنوعی را مشاهده کنید. دکورآفیس در کوتاه ترین زمان ممکن طرح های مورد نظر را برای شما ارسال خواهد کرد. به همین دلیل هزینه ها تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. بنابراین یکی از روش های خرید تابلو، استفاده از سایت است. می توانیم انواع تصاویر مورد نظر را از این طریق سفارش دهیم.

تابلو طبیعت برای بخش پذیرایی

از دیرباز تا کنون تصاویر طبیعت مانند آبشار، کوه، جنگل، گل و ... برای تزیین دیوار کاربرد دارند. این نوع تصاویر برای بخش پذیرایی کاربرد بیشتری دارند. از این رو در فضای مسکونی می توان از این نوع تصاویر استفاده کرد. بخش هایی مانند دیوار پشت میز ناهارخوری برای نصب این نوع آثار مناسب هستند. در این بخش می توان از یک بوم بزرگ استفاده کرد. طرح های کلاسیک و مدرن برای این بخش انتخاب مناسبی هستند. استفاده از یک طرح گل بزرگ، برای این بخش بسیار مناسب است. در این نوع تصاویر از رنگ سفید بیشتر استفاده می شود. برای یک فضای کوچک باید از رنگ های روشن استفاده شود. فضای پذیرایی نیز بهتر است به صورت روشن و دلباز طراحی شود. از این رو باید از تزیینات با رنگ های سفید، کرم، خاکستری روشن و ... استفاده کرد.

فضای پذیرایی مکان مناسبی برای نصب انواع تزیینات است. انواع تابلو دکوراتیو با طرح های کلاسیک برای فضای پذیرایی کلاسیک مناسب هستند. زیرا در این نوع فضا از مبل های سلطنتی استفاده می شود. طرح های کلاسیک با موضوعات جدید نیز با استقبال مخاطبان مواجه شده اند.

82

تزیین نشیمن با نصب تابلو دیواری

بخش نشیمن در فضای معماری مسکونی، فضایی برای استراحت ساکنین خانواده می باشد. در این اتاق از مبلمان راحتی استفاده می شود. در بالای مبلمان می توان از انواع تابلو برای تزیین استفاده کرد. در این حالت باید ارتفاع نصب بوم نیز بر اساس استانداردها باشد. مثلا نباید بوم نقاشی در ارتفاع بسیار بالا نصب شود. در این صورت فضا نامتوازن می شود. به همین علت باید بر اساس قواعد دکوراسیون معماری باید در بالای مبل نصب شود. همچنین تابلو نباید به مبلمان نزدیک باشد. رعایت فاصله بین این دو موجب ایجاد یک ترکیب زیبا خواهد شد.

امروزه روش های مختلفی برای تزیین فضا وجود دارد. اما به طور کلی تابلو دیواری از دیرباز تا کنون، از گزینه ها اصلی برای تزیین دیوار است. طرح های متنوعی چاپی موجب شده است که تنوع این آثار بسیار بیشتر از نوع دست ساز باشد. از این رو فروش تابلو چاپی با استقبال مخاطبان مواجه شده است. یکی از ویژگی های این نوع آثار، قیمت مقرون به صرفه آنها است. در مجموعه دکورآفیس نیز تمامی آثار با قیمت مناسب و به صرفه به مشتریان ارائه می شوند. امکان خرید اینترنتی در برابر خرید حضوری گزینه مناسب تری است. از این رو بسیاری از مشتریان این روش را انتخاب می کنند.

پایان رپرتاژ آگهی
تابلو نصب تابلو دیواری
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر