کد خبر: 1241852 A

 

دستگاه های حضور و غیاب برای نظارت موثر بر حضور و غیاب کارکنان مورد نیاز است. هرچه تعداد کارمندان بیشتر شود نیاز به سیستم نظارت بر حضور و غیاب پرسنل نیز افزایش می یابد. اما انتخاب دستگاه های مناسب ممکن است کار دشواری باشد، مگر اینکه متخصص باشید.

اجازه دهید چند نکته را مرور کنیم که به شما در انتخاب دستگاه های حضور و غیاب مناسب کسب و کارتان کمک می کند.

 

سوالات قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب

1. به دنبال چه نوع دستگاه حضور و غیاب هستید؟

  • کارت خوان های مجاورتی (دستگاه های RFID)
  • دستگاه های بیومتریک (اثر انگشت، دستگاه های اسکن شبکیه چشم)
  • دستگاه اسکن کف دست

 

2. آیا به کنترل دسترسی نیز نیاز دارید؟

دستگاه های حضور و غیاب می توانند به عنوان دستگاه های کنترل دسترسی نیز کار کنند. در این صورت دستگاه‌ها، ورود/خروج به شرکت شما را کنترل می‌کنند و از این طریق اطلاعات دقیقی را برای ردیابی کارمندان ارائه می‌دهند.

در این صورت برای هر درب، که برای ورود/خروج استفاده می شود نیاز به یک دستگاه خواهید داشت. بنابراین، تعداد درب های استفاده شده برای ورود/خروج باید تعیین شود. همچنین ممکن است، فقط به کنترل دسترسی به منطقه خاصی در شرکت خود (برای مثال یک اتاق سرور) نیاز داشته باشید.

3. آیا ممکن است چند کارمند به صورت همزمان انگشت بزنند؟

اگر تعداد زیادی کارمند دارید که همزمان انگشت می زنند، به دستگاهی نیاز دارید که در شناسایی سریع باشد. برخی از دستگاه‌های بیومتریک ممکن است چند ثانیه طول بکشد تا فرآیند شناسایی انجام شود، که ممکن است اگر تعداد زیادی کارمند در آخرین لحظه وارد شوند منجر به یک صف طولانی شود.

4. ظرفیت ذخیره سازی دستگاه

برخی دستگاه های حضور و غیاب می توانند تنها تعداد محدودی از ترددها را ذخیره کنند. اگر کارمندان زیادی دارید، باید دستگاهی با ظرفیت ذخیره ترددهای زیاد انتخاب کنید.

برای مثال اگر 1000 کارمند دارید و به طور متوسط ​​کارمندان شما 5 بار در روز انگشت می زنند، 5000 تردد در روز وجود دارد. بنابراین اگر دستگاهی با ظرفیت ذخیره سازی 50000 تردد انتخاب کنید، داده های 10 روز اخیر را خواهید داشت.

5. چند شعبه دارید؟

اگر شعبه های مختلفی دارید و می خواهید کارمندان را از یک مکان متمرکز نظارت کنید، به دستگاه هایی نیاز دارید که از ارتباطات TCP/IP پشتیبانی می کنند.

 

6. کدام سازنده دستگاه حضور و غیاب را انتخاب کنید؟

 

خوب، اگر قبلاً چند دستگاه با معیارهای بالا پیدا کرده‌اید، وقت آن است که سازنده مناسب را انتخاب کنید. در صورت تمایل با کارشناسان حضور و غیاب ما در سامانه های نرم افزاری وینا تماس بگیرید. ما بهترین دستگاه ها را برای نیاز خاص شما پیشنهاد خواهیم کرد.

452368

 

ما در سامانه های نرم افزاری وینا 15 سال است که در جهت واردات سخت افزار و تولید نرم افزار حضور و غیاب ، کنترل تردد افراد، کنترل تردد به طور تخصصی فعالیت میکنیم. در طول این مدت طولانی بسیار تلاش کردیم تا بتوانیم بهترین راه کار حل را برای شما به ارمغان بیاوریم. تلاش کردیم بیشترین مدت زمان گارانتی محصولات سخت افزاری و همچنین خدمات پس از فروش ویژه ای را به مشتریان خود عرضه کنیم.

توجه: در این بخش سامانه های نرم افزاری وینا با توجه با شرایط کاری هر کسب و کار پیشنهادهای ویژه ای برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

 

کدام دستگاه حضور و غیاب وینا برای محیط کاری شما مناسب تر است ؟

 

  • محیط کاری با گرد وغبار و رطوبت زیاد

این محیط ها بعلت داشتن شرایط خاص نیاز به دستگاه حضور و غیابی دارند که منافذ باز کمتری داشته باشد تا گرد و غبار و رطوبت کمتری وارد آن شود و در نتیجه عمر طولانی تری داشته باشد.

 

پیشنهاد ما برای این محیط ها، دستگاه حضور و غیاب وینا مدل V20 می باشد. این دستگاه با داشتن کمترین فضای باز بر روی خود و صفحه کلید لمسی برای این محیط های کاری بسیار مناسب تر می باشند. روش های شناسایی این دستگاه اثرانگشت، کارت و رمز عبور می باشد.

 

  • محیط های کارگاهی، تراشکاری، تعمیرگاهی و ...

در این محیط ها، نیروهای مجموعه به علت داشتن شرایط کاری فیزیکی اثرانگشت ضعیف، چرب و یا آغشته به مواد چسبناک و غیره خواهند داشت که شناسایی از طریق اثرانگشت را سخت می کند.

بهترین روش شناسایی برای این افراد، تشخیص چهره می باشد که با وجود کیفیت های مختلف براساس نیاز مجموعه ما دستگاه های حضور و غیاب وینا مدل های UF100، uFace402 و uFace302 را پیشنهاد میکنیم .

 

  • سازمان ها و شرکت هایی با تعداد پرسنل بالا

یکی از مهم ترین ویژگی سیستم های حضوروغیاب تشخیص چهره قدرت شناسایی بسیار بالای آنها می باشد که سرعت ثبت تردد را افزایش داده و همچنین امکان تقلب به هیچ وجه وجود ندارد، زیرا هر فرد فقط می تواند چهره‌ خودش را ثبت کند. که این موارد از مهم ترین ویژگی های این دستگاه ها می باشد.

 

  • مجموعه های با تعداد پرسنل بسیار کم

این مجموعه ها اگر شامل موارد اول و دوم این لیست نباشند و کمتر از 10 نیرو داشته باشند بهتراست از دستگاه های اثرانگشتی با قیمت اقتصادی استفاده کنند تا برگشت هزینه برای آنها زودتر انجام شود. قابل ذکر است که دستگاه های اثرانگشتی امکان ثبت ده اثرانگشت هر فرد را دارند. دستگاه های پیشنهادی مدل های UA200،UA300 و K40 می باشد.

 

نرم افزار حضور و غیاب وینا

دستگاه حضور و غیاب وظیفه ثبت تردد را بر عهده دارد و هر سخت افزاری نیازمند یک نرم افزار جهت تحلیل و گزارشگیری می باشد . نرم افزار حضور وغیاب وینا یک نرم افزار رایگان با امکانات نامحدود است که مشتریان ما می توانند بدون پرداخت هزینه ایی از این نرم افزار استفاده کنند.

برخی امکانات نرم افزار حضوروغیاب وینا نگارش پایه:

1.         محیط کاربری راحت

2.         امکان تعریف پرسنل به طور نامحدود

3.         مناسب برای شیفت های کاری ثابت

4.         امکان تعریف گروه های کاری مختلف

5.         امکان محاسبه حقوق و دستمزد و چاپ فیش حقوقی

6.         امکان تعریف شیفت دوره ای

7.         امکان ارسال تردد پرسنل به مدیریت از طریق پیامک

8.         امکان ثبت ورود و خروج پرسنل به صورت دستی

9.         امکان ثبت مرخصی ساعتی و روزانه از طریق نرم افزار

10.       گزارش های ویژه کارکرد پرسنل

11.       گزارش مرخصی و ماموریت های ساعتی و روزانه

جهت مشاهده دمو نرم افزار و آشنایی با مدل های مختلف دستگاه های حضور و غیاب وینا با کارشناسان ما در ارتباط باشید

مشاهده مدل های مختلف دستگاه های حضور و غیاب وینا

پایان رپرتاژ آگهی
دستگاه حضور و غیاب نرم افزار حضور و غیاب دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی حضور و غیاب بهترین دستگاه حضور و غیاب حضورغیاب دستگاه حضورغیاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر