خبرگزاری کار ایران

| 11:21   
کد خبر : ۱۲۱۸۲۸۷

بهترین مشاور کنکور تجربی

بهترین مشاور کنکور تجربی

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و کنکور با  برترین مشاوران کنکور تجربی و ریاضی ایران

موسسه کارنامه خرد به عنوان لاکچری ترین و گرانترین موسسه آموزشی و مشاوره ای ایران،از سال 1389 تاکنون،مشغول ارائه خدمات مشاوره تحصیلی و کلاس های تقویتی و کنکور توسط مشاوران برند و دبیران مشهور ایران میباشد.

علت گران بودن شهریه ها در کارنامه خرد آنست که از مشاوران نوپا و تازه کار استفاده نمیشود و فقط مشاورین برند و دبیران مشهور ایران خدمات آموزشی را ارائه میدهند.

در واقع اصلی ترین تمایز کارنامه خرد با سایر موسسات مشابه،استفاده از دبیران و مشاوران رنکینگ یک تا ده ایران در  ارائه خدمات مشاوره ای و تدریس تمام دروس میباشد.

جهت هماهنگی وقت مشاوره با مشاوران و دبیران برند ایران در مجموعه آموزشی کارنامه خرد

با شماره های خط ویژه  زیر تماس حاصل فرمایید

تلفن مرکز پیام و پاسخگویی

26401062 021 

 

خدمات مشاوره­ای:

خدمات مشاوره ای کارنامه خرد هم به صورت خصوصی و هم به صورت کلاسهای گروهی ارائه میگردد.برنامه ریزی شخصی و آنالیز کارنامه های آزمون های استاندارد آموزشی و جلسات آموزش روش های تست زنی و انتخاب رشته و هدایت تحصیلی و مشاوره های علمی و انگیزشی از اهم فعالیت های مشاوران ما میباشد

49968

 

اسامی برترین دبیران و مشاوران کنکور ایران به انتخاب مجموعه آموزشی کارنامه خرد

اسامی ده مشاور برتر کنکور ایران :

  1- استاد مهدی باباخانی  2-  استاد ایمان سرورپور   3-استاد مهدی برقعی  4- استاد ندا برهانی نسب 5- استاد مهدی نکوئی 6-استاد امیر دیبازر 7-استاد شروین مسیح 8- استاد محمدرضا پوردستمالچی 9- استاد جعفر قلی  10- استاد آرین احمدی

 

بهترین دبیران فیزیک ایران

-استاد مهدی باباخانی – استاد رضا خالو- -استاد فرید شهریاری-استاد مجتبی سادات-استا دمیرسعید- استاد هومن  باستی

بهترین دبیران ریاضی ایران

استادسامان سلامیان -استاد ارباب بهرامی-استاد مسعودی استاد محمد مهربان-استاد هومن نورایی-استاد ماشاالله رضوی - استاد حیدری

بهترین دبیران شیمی ایران

استاد پیمان خواجوی مجد - استاد بهمن بازرگانی-استاد محمدرضا مصلایی-استاد رضا بابایی-استاد داوود بیرکی-استاد حسن پلویی – استاد کوچیان فرد

بهترین دبیران زیست ایران

استادعمارلو- استاد زهرا همایونی-  استاد علی کرامت -استادمهدی آرام فر-استاد اشکان هاشمی – استاد علی پناهی شایق

مشاور خوب چه روحیات و خصوصیاتی دارد؟

معروف است که مشاور بودن یکی از زیباترین حرفه های جهان است که تعهدات مختلفی را نیز به دنبال دارد و برای بسیاری الهام بخش واقعی است. در واقع کسانی که تدریس و مشاوره  می کنند مسئول آموزش و دانش کسانی هستند که شاید روزی حرفه ای شوند. و به همین دلیل است که بهترین مشاور کنکور تجربی باید ویژگی های بسیار خاصی داشته باشد. بهترین مشاور کنکور تجربی در واقع کسی است که بتواند دانشی را که دارد، به طور مؤثر و در کوتاه ترین زمان ممکن به فرد دیگری که باید به جای آن بیاموزد، منتقل کند. اما آموزش مؤثر چه ویژگی هایی دارد و بهترین مشاور کنکور تجربی بودن امروز چه معنایی می تواند داشته باشد ؟ در این مقاله تکنیک های آموزش موثر را معرفی خواهیم کرد.

اولاً منظور از آموزش چیست؟ یک سال و نیم اخیر از نظر آموزشی واقعاً سخت بوده است. در واقع، همه گیر شدن همه عادات زندگی ما را به هم ریخته است و این تحول بدون شک بر سطح مدرسه و به طور کلی آموزش نیز تأثیر گذاشته است پلتفرم‌های تماس ویدیویی ، آخرین دوره با فقدان تماس "انسانی" مشخص شده است. این جنبه بدون شک نه تنها بهترین مشاور کنکور تجربیان را که باید پیدا می کردند با مشکل مواجه کرد

، روشی برای "نزدیک" بودن به فراگیرانشان، هرچند از راه دور، اما همچنین خود دانش آموزانی که در عوض مجبور شده اند جنبه هایی از آموزش را پیدا کنند که حتی در این شرایط راضی کننده باشد. بازگشت به معنای آموزش، از لاتین insìgnare (به جای گذاشتن علائم در ذهن) به معنای توضیح دادن موضوع یا چیزی است که این شخص هنوز نمی داند. با زبانی که شنونده آن را درک کند. بنابراین به بیان دقیق، به معنای انتقال مفاهیم با توضیح و مثال است تا شنونده بتواند تأمل کند و تجارب و توانایی بیشتری برای انجام یک عمل به دست آورد. بدون شک اینها هم از جنبه های مثبت تدریس و مشاوره  است.

تدریس و مشاوره  مؤثر: ویژگی های بهترین مشاور کنکور تجربی

تاثیرگذاری آموزش به ویژگی های یک مربی خوب بستگی دارد . اما آنها چه هستند؟ مهارت های بهترین مشاور کنکور تجربی در واقع عبارتند از:

موضوع را به خوبی بشناسید و توضیح دهید؛

توانایی درک و استفاده از زبان دانش آموزان؛

فرآیندهای ذهنی را بشناسید ؛

از تکنیک های آموزشی موثر استفاده کنید .

و در این راستا، تکنیک های تدریس و مشاوره  موثر کدامند و بهترین مشاور کنکور تجربی چه چیزهایی را باید منتقل کند ؟ تدریس و مشاوره  زمانی مؤثر است که بهترین مشاور کنکور تجربی .........

با آماده کردن درس، کاری را که باید انجام شود برنامه ریزی کنید.

مکانیسم پرایمینگ را می شناسد و از آن بهره می برد .

استفاده می کند زبان ساده و قابل فهم برای همه استفاده کنید.

برای جلب توجه داستان بگویید

هیجانات ؛

از استعاره استفاده کنید

کل درس را خلاصه کنید.

آیا می خواهید ویژگی های بهترین مشاور کنکور تجربی و تکنیک های تدریس و مشاوره  موثر را با جزئیات بدانید؟ سپس اینجا را کلیک کنید و تمام استراتژی های آموزشی عالی را کشف خواهید کرد.

در عوض یک بهترین مشاور کنکور تجربی و پشتیبان خوب چگونه باید باشد؟

بهترین مشاور کنکور تجربی پشتیبانی بودن یک ماموریت واقعی است. کسانی که این حرفه را انجام می دهند در واقع یک حرفه دارند و بنابراین باید ویژگی های بسیار خاصی داشته باشند . در واقع ضروری است که بهترین مشاور کنکور تجربی پشتیبان بلافاصله با دانش آموز خاص خود همدلی کند و رابطه ای مبتنی بر اعتماد متقابل ایجاد کند. همدلی در واقع یک ویژگی مهم است زیرا باید یک خط مستقیم بین بهترین مشاور کنکور تجربی و دانش آموز ایجاد شود که آنها را متحد کند و بهترین مشاور کنکور تجربی بتواند خود را به جای شاگردش بگذارد و احساسات و عواطف او را احساس کند.

مشخصات دقیق ارائه شده در اینجا تنها مجموعه ای از ابزارهایی است که مشاوران رتبه های تک رقمی کنکور را قادر می سازد تا ارتباط را در کلاس های درس خود ایجاد و حفظ کنند.

یک مشاور رتبه های تک رقمی کنکور خوب دارای ویژگی های زیر نیز میباشد :

هنگام مشاوره با وی احساس هدف داشته باشید؛

هنگام مشاوره با وی امید موفقیت برای در شما فوران کند

نشان دادن تمایل به انطباق و تغییر برای برآوردن نیازهای دانش آموزان؛

اگر نمی دانید احساس ناراحتی نکنید.

تعهد به کار خود داشته، از مدل های مختلف یاد بگیرد.

4564564

بیشتر بخوانید:

ویژگی های بهترین مشاور کنکور تجربی کدامست؟

اصول اخلاقی و حرفه ای بهترین مشاور کنکور تجربی کدامست؟

اصول انتخاب رشته کنکور سراسری چیست؟

انتخاب رشته خوب چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین مشاوران انتخاب رشته کنکور  تجربی چه کسانی هستند؟

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز