کد خبر: 1216507 A

با توجه به گسترگی جوامع و وجود افرادی که میخواهند از همنوعان خود کلاه برداری کنند، یکی از بزرگ ترین مشکلات موجود در جامعه  کلاه برداری است و کلاه برداران سارقان و جاعلان اسناد در میان مردم عادی هستند و هر لحظه ممکن است این افراد به اموال مردم دست درازی کنند و آنها را با ضرر های مالی فراوانی روبرو کنند  شما باید بسیار هوشمند و هوشیار باشید تا فریب این شیادان را نخورید و اموال خود را از هر گونه گزندی محافظت کنید.

 مواردی همچون جعل، آدم ربایی، کلاه برداری، سرقت، قتل و تجاوز جزو جرایم سنگین کیفری به حساب می آیند که حتما ضرورت دارد که به یک وکیل خوب مراجعه کرد. وکیل کیفری به وکیلی گفته میشود که در دعاوی کیفری مهارت دارد و حرفه ای است دعاوی کیفری به مجموعه ای دعاوی گفته میشود که دادسرا شروع به رسیدگی آن میکند و اقدام به کشف جرم میکند.

 وکیل کیفری در واقع وظیفه ای چون دعاوی کیفری مانند سرقت و فروش مال غیر، کلاه برداری، اختلاسف جعل اسناد و ... را دارد . در اصل وکیل کیفری مثل هر وکیل دیگری سعی میکند تا با برقرار کردن بهترین ارتباط با موکلش احساس امنیت را در ایجاد کند. و بتواند حق را به حق دار برساند. پس لازمه ی آن این است که شما با بهترین وکیل کیفری در تهران  آشنا شوید و که بتواند حق ضایع شده ی شما را بازپس گیرد.

5632

جرائم رایانه ای و دسترسی غیرمجاز

جرائمی مانند جعل و کلاه برداری و سرقت های رایانه ای که بیشتر در فضای مجازی اتفاق میافتند مجازات خودش را طبق اصل قانون اساسی دارد ولی جرایمی که فرد را وادار به دسترسی های غیرمجاز و .... میکند از جهاتی دارای پیچیدگی های متفاوتی است که باید یک فرد آگاه که سالیان در این حوزه فعالیت دارد کمک به رفع مشکل کند.

جرائم رایانه ای شایع در بین جامعه عبارت اند از: سرقت رایانه ای، کلاه برداری رایانه ایف جاسوسی رایانه ای، پولشویی، جرائم مربوط به کپی رایتف شنود غیرمجاز، دسترسی غیرمجازف تخریب و اختلال در دیتاهای رایانه ای و مخابراتی و استفاده از پهنای باند اینترنتی ، توهین و افترا، سایت های شرط بندی و قمار، شرکت های هرمی، و هک ودزدی....درک صحیحی از نحوه ارتکاب جرم و تخصص و مهارت داشتن در این حیطه، مهم ترین عامل نحوه ی دفاع وکیل از موکل خود است.

 بدیهی است برای درک زوایای تخصصی دعاوی استفاده از وکلایی که در ماهر در این حوزه هستند در اولویت قرار دارند  شما با مراجعه به بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران که بسته به نوع مشکل شما میتواند در بسیاری مواقع در صورت داشتن تجربه و علم کافی در این زمینه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به هدف نهایی برساند. شما در هر مرحله ای که باشید ولی ترجیحا از اوایل شروع مشکلف میتوانید به ومیل مراجعه کنید و مبا توجه به مشورت های عالی وکیل در پیشبرد هر نوع پرونده ای، به سرانجام موفق و تاثیر گذار برسید.

جرم خیانت در امانت

 در ابتدا به تعریف امانت میپردازیم که امانت چیست ؟ برای اینکه جرم خیانت در امانت صورت گیرد حتما باید مال به صورت امانت در دست و اختیار فرد مرتکب باش یعنی اینکه مال و یا هر چیز دیگری به او سپرده شده و امانت دار متعد به پس دادن  آن باشد و برای برقرار کردن رابطه ای میان امانت دهنده و امنت گیرنده، لازم نیست تا حتما عقد امانت صورت گیرد بلکه در هر صورت قانونی که مال به دست امین  میرسد رابطه امانی شکل میگرد و در صورتی که امنت دار به هردلیلی و یا به قصد سو بخواهد مال را تصاحب و یا مفقود کن و موجب ضرو وزیان به مال فرد شود مرتکب جرم خیانت در امانت گردیده و باید در مراجعه ذی صلاح پاسخگو باشد.

خیانت در امانت به این معناست که اشخاصی که از امانت آنها سو استفاده شده و باعث از دست رفتن مالشان گردیده است، باید از طرق قانونی خیانت در امانت را اثبات کرده و سعی در پس گرفتن آن با روش های قانونی کنند اما از آنجایی که در خیلی از موارد اثبات این دسته از جرم ها کار آسانی نیست و سخت و پیچیده و دشوار به نظر میرسد بهتر است با یک وکیل در این رابطه صحبت کننند و مشاوره ای با وکیل داشته تا بتوانند به بهترین شیوه ی ممکن به حق  خود برسند. برای شروع میتوانید با بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران آشنا شوید تا بتوانید حق خود را باز پس گیرید.

5632

انواع کلاهبرداری

امروزه کلاهبرداری بیشتر با روش عوام فریب انجام میپذیرد و با متدها و روش های پیشرفته ای انجام میگیرد و موجب ایجاد پرونده های کلاهبرداری در دادسراهای کشور میشود جرم کلاهبرداری من جمله جرائمی است که به روش های متفاوت در جامعه صورت میگیرد کلاهبرداری از مهم ترین جرائم مالی به حساب مییاید و از پیچیدگی های خاص خودش بهره مند است و در واقع جرم کلاهبرداری عبارت است از تصاحب کردن مال غیر به وسیله فریب دادن افراد و اعمال متقلبانه ای که برای ربودن اموال آنها در نظر گرفته اند و  بر خلاف دیگر جرائم در این حوزه متاسفانه قربانی با رضایت خود مالش را به مجرم میدهد و باعث ضرر و زیان به مال خود میشود.

در زبانی ساده و به بیانی آشکار بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران زمانی مطرح میشود و به فکر مشورت با یک و کیل حرفه ای میافتیم که شخص کلاهبردار با فریب افراد دیگر بخواهد مال و اموال آنها را تصرف کرده و در اختیار خودش قرار دهد و وکیل حرفه ای در این زمینه بتواند احقاق حق موکل خود را بجای بیاورد و به بهترین شکل از او دفاع کند.

پس در این مواقع لزوم مراجعه به یک وکیل خوب و متخصص در این حرفه میتواند به شما در رسیدن هر چه زودتر شما به اموالتان راه گشا باشد و بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران کسی است که با داشتن جربیات کافی در این زمینه دفاعیات لازم خود را از شاکی یا موکل خود بکند و نسبت به قوانین قضایی اشراف کامل داشته و با تسلط به فن بیان از حق موکل خود دفاع کند.حسین ادیب وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت و فعالیت در انواع پرونده ها میتواند بهترین انتخاب برای شما در امور حقوقی و کیفری باشد.شما میتوانید با مشاوره حضوری و همچنین آنلاین مشکلات خود را در میان گذاشته تا مسیر پرونده به درستی پیش روند.میتوانید برای گرفتن وقت برای مشاوره حضوری با شماره تماس 09917334673 و 28426763-021 تماس بگیرید.

 

پایان رپرتاژ آگهی
بهترین وکیل ملکی در تهران بهترین وکیل کیفری در تهران بهترین وکیل قراردادی در تهران بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر