کد خبر: 1126903 A

آنتالیا از توریستی ترین شهر های کشور ترکیه می باشد که هر ساله افراد زیادی به آن سفر می کنند. یکی از زمان هایی که محبوبین سفر به آنتالیا در آن بیش تر است، فصل زمستان می باشد. از ملزومات یک سفر مناسب و لذت بخش، انتخاب هتل مناسب می باشد. هتل مناسب می تواند کیفیت سفر را افزایش بدهد و باعث راحتی و آسایش بشود.

فهرست مطالب:

1- بهترین هتل های آنتالیا در زمستان در چه مناطقی قرار دارند؟

2- بهترین هتل های آنتالیا در زمستان کدام ها هستند؟

بهترین هتل های آنتالیا در زمستان

هتل مناسب در زمستان باید ویژگی هایی داشته باشد. در این مقاله به بررسی بهترین هتل های آنتالیا در زمستان برای عزیزانی که قصد سفر با تور آنتالیا در این فصل را دارند می پردازیم.

  1. بهترین هتل های آنتالیا در زمستان در چه مناطقی قرار دارند؟

هتل ها در شهر آنتالیا در مناطق مختلفی قرار دارند. بهترین هتل های آنتالیا در زمستان نیز در مناطق مشخصی قرار دارند که بهتر است برای پیدا کردن بهترین و مناسب ترین هتل، منطقه ی آن هتل را بدانید و بتوانید به راحتی هتل را پیدا کنید. می توان گفت دو منطقه وجود دارد که بهترین هتل ها در آن جا قرار دارند و تنوع هتل ها در این مناطق بسیار زیاد می باشد.

 بهترین هتل های آنتالیا در فصل زمستان در دو منطقه ی لارا و کالچی قرار دارند. منطقه ی کالچی، منطقه ای است که بافت قدیمی شهر را تشکیل می دهد و اکثرا ساختمان هایی با طراحی قدیمی ولی لوکس در آن قرار دارد. از بهترین هتل های آنتالیا نیز در این منطقه قرار دارند که بافتی قدیمی دارند.

منطقه ی لارا قسمت شرقی شهر می باشد که ساحل آنتالیا نیز در این منطقه وجود دارد که پر طرفدار ترین ساحل ترکیه نام گرفته است.

در این منطقه هتل های مدرن و لوکس قرار گرفته اند که انواع خدمات را به مسافران ارائه می دهند. این منطقه برای کسانی مناسب است که به ساحل علاقه دارند و دوست دارند تا در زمستان، از نسیم سرد و هوای سرد تر لذت ببرند. منطقه ی کالچی مناسب افرادی است که به جاذبه های فرهنگی و تاریخی شهر علاقه دارند و نمی خواهند سوز زیاد سرما را تحمل بکنند.

2- بهترین هتل های آنتالیا در زمستان کدام ها هستند؟

از بهترین هتل های آنتالیا در فصل زمستان می توان به هتل آکرا اشاره کرد که در منطقه ی لارا وجود دارد. این هتل بسیار لوکس می باشد و با ویوی کاملی که هب سمت دریا می باشد، مسافران زیادی را جذب خود می کند.

هتل آکرا

 این هتل در منطقه ی شلوغ شهر قرار دارد و در نتیجه ممکن است برای افرادی که هدفشان از سفر پیدا کردن آرامش است، مناسب نباشد. این هتل در کنار دریای مدیترانه قرار دارد و به همین دلیل برای کسانی که در زمستان به دریا علاقه دارند، مناسب می باشد.

به دلیل جای گیری کنار دریا، هوای این منطقه کمی سر د ترخواهد بود و باد های بیش تری در این منطقه جریان خواهد داشت. هتل آکرا برای افرادی که می خواهد در هتلی لوکس و دنج اقامت داشته باشند نیز بسیار مناسب می باشد.

یظبظی

اتاق های این هتل تمام امکانات رفاهی مورد نیاز مسافران را دارند و همچنین مکان های تفریحی مانند استخر نیز در هتل وجود دارد تا مسافران بتوانند از آن  ها استفاده بکنند. در نتیجه هتل آکرا کاملا مناسب مسافران زمستانی آنتالیا می باشد و جزو بهترین هتل های آنتالیا در زمستان است.

اگر قصد سفر به آنتالیا در زمستان با تور ترکیه را دارید با مجری مستقیم تورهای ترکیه، آژانس هورامان گشت، با بیش از یک دهه تجربه در زمینه گردشگری تماس حاصل نمائید و از بهترین قیمت ها و با کیفیت ترین هتل ها بهره مند گردید.

هتل بوتیک 1207

از هتل های دیگر می توان به هتل بوتیک 1207 اشاره کرد. این هتل در منطقه ی کالچی و بافت قدیمی تر شهر قرار دارد. این هتل به داشتن کارکنانی دوستانه و صمیمی معروف است و اکثر مسافران از این موضوع خشنود بودند.

این هتل دارای استخر سر پوشیده و استخر باز می باشد که هم برای مسافران تابستان و هم برای مسافران زمستان مناسب می باشد. ویوی این هتل رو به شهر می باشد و مسافران و اقامت کنندگان این هتل می توانند از نمایی زیبا شهر را تماشا بکنند. نور پردازی های مناسبی که انجام می شود، باعث لذت و آسایش بیش تر مسافران می شود.

از هتل های دیگر آنتالیا که برای مسافرت و اقامت در زمستان مناسب می باشد، می توان به هتل یازار لارا اشاره کرد که همانطور که از اسم هتل مشخص است، در منطقه ی لارا قرار دارد.

 این هتل در دسته ی هتل های سه ستاره قرار دارد ولی امتیازی که مسافران به این هتل داده اند 9 از 10 می باشد و نشان دهنده ی این است که این هتل بسیار مناسب می باشد این هتل نیز مانند هتل های دیگر دارای استخر و باغ اختصاصی می باشد.

 

یازار لارا

 همچنین هتل یازار لارا در متطقه ای قرار گرفته است که این اجازه را به مسافران می دهد تا به بیش تر نقاط تفریحی و تاریخی شهر دسترسی داشته باشند و بتوانند به راحتی در شهر گردش کنند و زمانی کوتاه به هتل باز گردند.

 تمیز بودن بسیار زیاد هتل، نکته ای است که نظر مسافران را جلب کرده است و به همین دلیل باعث شده است تا این هتل در دسته ی بهترین هتل ها از نظر مردم قرار بگیرد.

هتل آی سی هتلز ایر پورت

هتل آی سی هتلز ایر پورت نیز یکی دیگر از بهترین هتل های آنتالیا در زمستان برای اقامت می باشد. یکی از مزیت های این هتل نزدیک بودن آن به فرودگاه است.

در نتیجه مسافران می توانند در کم ترین زمان از فرودگاه به این هتل برسند. از دیگر نقاط قوتی که این هتل دارد، آرامش بسیار زیاد آن است. در واقع طراحی و ساخت این هتل به گونه ای است که باعث آرامش زیاد اقامت کنندگان می شود.

هتل فالکون

از هتل های دیگر که برای اقامت در زمستان مناسب می باشند، می توان به هتل فالکون اشاره کرد. این هتل در مرکز شهر آنتالیا است و مهم ترین ویژگی و مزیتی که نسبت به هتل های دیگر دارد، داشتن یک ساحل اختصاصی است.

می توان گفت مراکز تفریحی ین هتل بسیار بیش تر از هتل های دیگر می باشد. این هتل  از بهترین هتل های آنتالیا می باشد و برای اقامت در زمستان بسیار مناسب است.

سلسیل

جمع بندی

مسافرانی که در زمستان به آنتالیا سفر می کنند، باید راجع به بهترین هتل های آنتالیا در زمستان اطلاع داشته باشند. در این صورت می توانند به راحتی هتل خود را انتخاب بکنند. با هورامان گشت لوکس و ارزان سفر کنید.

 در این مقاله منطقه ی بهترین هتل ها بررسی شد و همچنین برخی از بهترین هتل های آنتالیا در زمستان معرفی شد و به ویژگی های آن ها پرداخته شد. جهت کسب اطلاعات در زمینه رزرو بلیط و تور در هر یک از شهر های ترکیه با هورامان گشت ستاره برگزارکننده مستقیم تورهای ترکیه در تماس باشید.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/
تور ترکیه تور آنتالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر