کد خبر: 1126357 A

کتاب مبانی آموزش تمرینات اصلاحی ، تألیف مایکل ای. کلارک و اسکات سی. لوست و با ترجمه دکتر محمدحسین علیزاده، دکتر سید حسین میرکریم‌پور و دکتر محمد فلاح محمدی در336 صفحه مصور در قطع رحلی ، از سوی انتشارات حتمی به بازار نشر عرضه شده است .

همزمان با پیشرفت بشر و افزایش توانایی او در بکارگیری ابزارها، تحرک وی بسیار محدود شده است، به گونه ای که کم تحرکی یا بی تحرکی یکی از مشکلات انسان عصر حاضر شناخته میشود. با این روند تمرینهای اصلاحی دیگر نه به عنوان یک ضمیمه و مکمل در کنار ورزش بلکه در جایگاه یک «نیازِ حیاتی» ظهور خواهد کرد. به همین دلیل، تولید و توسعه ی منابع بهروز و کارآمد در حوزه ی حرکات اصلاحی که نگارش آن بر مبنای نظریه ها و یافته های جدید علمی باشد، اهمیت ویژهای دارد. ترجمه ی اینگونه منابع فرصتهای جدیدی را در اختیار علاقه مندان قرار میدهد تا ضمن آشنایی با دستآوردهای نو، فعالیتهای خود را نیز به عنوان متخصص بر همین اساس تنظیم کنند. ازاین رو، برگردان اینگونه منابع از سوی متخصصین، امکان خدمت رسانی به جامعه را بیش از پیش امکانپذیر میسازد.

کتاب مبانی آموزش تمرینات اصلاحی که از سوی آکادمی ملی پزشکی ورزشی آمریکا انتشار یافته است، از جمله آثاری به شمار می رود که تلاش دارد تا از طریق ارائه ی راهکارهای نوین مبتنی بر یافته های علمی و مستند و تجربیات افراد علاقه مند، اثر ارزشمندی را برای مربیان سلامت و آمادگی جسمانی و ورزشکاران فراهم کند. از نگاه این آکادمی، نگرش علمی و نظام مند به آمادگی جسمانی و عملکرد، باید به صورت یک روش استاندارد به مربیان سراسر دنیا ارائه شود؛ از اینرو بخش مهمی از تلاش آنان ایجاد مراکز جدید در سایر کشورها برای فراگیر نمودن روش مذکور است.

مترجمین بسیار خرسند هستند که با انتخاب و ترجمه ی کتاب حاضر، به یکی از نیازهای اساسی حوزه ی آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی که همانا تأمین منابع علمی و ارزشمند است، پاسخ گفته اند. امید است که این اثر بتواند مورد استفاده علاقه مندان به ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی و مربیان متخصص آمادگی جسمانی و سلامت و مربیان تیمهای ورزشی قرار گیرد.

آنچه در کتاب مبانی آموزش تمرینات اصلاحی می‌ خوانید :

بخش 1 مقدمه ای بر تمرینات اصلاحی

بخش 2 ارزیابی نقص عملکردی حرکت انسان

بخش 3 زنجیره ی حرکات اصلاحی

بخش 4 راهبردهای حرکات اصلاحی

خرید آنلاین کتاب مبانی آموزش تمرینات اصلاحی

کتاب مبانی آموزش تمرینات اصلاحی ، تألیف مایکل ای. کلارک و اسکات سی. لوست و با ترجمه دکتر محمدحسین علیزاده، دکتر سید حسین میرکریم‌پور و دکتر محمد فلاح محمدی در336 صفحه مصور در قطع رحلی ، از سوی انتشارات حتمی به بازار نشر عرضه شده است .

برای خرید این کتاب و همچنین کتاب های کنکور تربیت بدنی ، می توانید آن را در سایت انتشارات حتمی ، سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید .

تلفن: ۶۶۴۰۳۱۶۲

www.hatmipg.com

انتهای پیام/
کنکور تربیت بدنی مبانی آموزش تمرينات اصلاحی آسيب شناسی ورزشی انتشارات حتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر