کد خبر: 1122505 A

اتصالات اسپیس فریم به شکل های هندسی مختلفی طراحی می شوند و برای طراحی و ساخت و ساز به کار می روند. این اتصالات مربوط به سازه و فضاهای نمایشی نیز هستند و می بایست از نظر سطح کاربرد نیز سنجیده شوند. ساختار مولکولی که برای اتصالات اسپیس فریم در نظر گرفته می شود هم ظاهر کار را زیباتر می کند و هم سطح کارایی مطلوب‌تر می‌شود.

استفاده از ورق های مرغوب برای تولید اتصالات اسپیس فریم اهمیت زیادی دارد. معمولاً بست اسپیس فریم به صورت جفت به فروش می رسد. اگر قصد خرید اتصالات اسپیس فریم  دارید بهتر است دو نکته زیر را به دقت بررسی کنید.

خرید اتصالات اسپیس فریم با آبکاری گالوانیزه

معمولاً اتصالات اسپیس فریم از نظر کیفیت بررسی می شوند. اینطور که مشخص است این بست ها با آبکاری گالوانیزه به فروش می رسند که کیفیت و قیمت خوبی داشته و در سبک های مخصوصی عرضه می شوند. اتصالات اسپیس فریم مخصوص نمایشگاه و برای اجرای غرفه های نمایشگاهی هستند. این محصولات کیفیت خوبی دارند و از نظر قیمت در بهترین شرایط قرار گرفته اند.  نوع طراحی اتصالات اسپیس فریم و بست اسپیس باید به صورتی باشد که بتوانید آن را به سادگی جابجا کنید. این اتصالات از نظر طراحی در سه سبک مختلف عرضه می شوند و مناسب با شرایط پروژه هستند.

اسپیس فریم ها بدون قفل مخصوص اسپیس فریم کارایی خاصی ندارند و برای نصب این اسپیس ها باید از قفل مخصوص استفاده شود. بررسی ها نشان می دهد که نصب این نوع سازه ها نیاز به شخص کاردان و مجرب دارد.

ساختار مولکولی که برای اتصالات اسپیس فریم در نظر گرفته می شود هم ظاهر کار را زیباتر می کند و هم سطح کارایی آن را مطلوب تر می کند. مدت زمان لازم برای نصب این اتصالات مشخص هستند و البته که این بست ها به طور وسیع و قابل توجهی اجرا می شوند و ساز و کار مخصوص به خود را دارند.

خرید اتصالات اسپیس فریم بر اساس ویژگی های مخصوص آن

قیمت اتصالات اسپیس فریم بر اساس نوع و تعداد آن مشخص می شود و البته که قیمت ها نسبتاً متغیر هستند. ویژگی هایی که برای اتصالات اسپیس فریم در نظر گرفته می شود شامل ورق های 3 میلی و ضخامت بالا هستند و مقاومت زیادی برای این اتصالات دیده می شود. طول بست اسپیس معمولاً 5 در 17 سانتیمتر ارزیابی شده است. پوشش بست آبکاری گالوانیزه از نظر سطح کاربرد قابل قبول هستند و گاه موقعیت سایز این بست ها از نظر مشتری قابل تغییر خواهد بود. معمولاً فرم این مدل از بست ها با استحکام زیادی همراه بوده و مقاومت سازه ای نیز به صورت قابل ملاحظه ای بررسی می شود. در خرید اتصالات اسپیس فریم باید به همه این موارد دقت لازم داشته باشید. اسپیس فریم های قابلیت اجرا در فضاهای روباز و بسته را دارند و در این زمینه سطح اجرایی بالایی دیده می شود.

قیمت اتصالات اسپیس فریم

قیمت بست اسپیس فریم نمایشگاهی بسیار ارزان است و چیزی به عنوان گرانی برای این محصول معنای چندانی ندارد. در واقع این محصول در لیست لوازم جانبی برای تهیه غرفه های نمایشگاهی استفاده می شود. هرچه حجم بست ها کمتر باشد قیمت آن نیز ارزانتر خواهد بود و در لیست تجهیزات اصلی نخواهد بود اما اگر اتصالات اسپیس فریم وجود نداشته باشد، سازه استحکام لازم را ندارد بنابراین در خرید این مدل از اتصالات باید بتوانید کیفیت آن را کمی بیشتر مدنظر قرار دهید. معمولاً کارایی بست اسپیس در ساختمان سازی بسیار زیاد است و این موضوع باعث می شود که محصولات به صورت عمده خریداری شود. برای اینکه اتصال خوبی بین دو نقطه وجود داشته باشد باید از دو سبک بست اسپیس فریم استفاده کنید. ساختار ظاهری که برای این اتصالات اجرا می شود معمولاً بر اساس سطح اجرایی بهبود یافته است.

برای تهیه بست اسپیس فریم ها از ساختار پروانه ای باید استفاده شود و این تجهیزات در تولیدی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

Untitled

طرح فروش اتصالات اسپیس فریم

تردیدی نیست که وقتی قرار است سازه ای جابجا شود نیاز به تجهیزات اسپیس فریم است و یکی از ابزارهای مورد نیاز قفل اسپیس فریم است. قفلی که برای این اسپیس فریم ها استفاده می شود باید وزن سبکی داشته باشد و قابل حمل باشد. دقت کنید که قفل به کار رفته برای اسپیس فریم ها معمولاً از نظر کاربرد و سطح اجرا متفاوت خواهد بود برخی از سبک ها به صورت دو بخشی طراحی می شوند و برخی نیز شامل تجهیزات مخصوصی هستند.

فناوری جدید که برای ساختارهای زیبا و شیک اجرا می شود سبب شده تا این قفل ها کیفیت بهتری داشته باشند.

شما می توانید از طرح فروش قفل اسپیس فریم استفاده کنید و این محصول را با قیمت ارزانتری خریداری کنید. معمولاً تعرفه ها به دو بخش تقسیم شده اند و بخش اول از هزینه ها مربوط به کیفیت قفل است. از سوی دیگر کسانی که قصد خرید اسپیس فریم دارند باید دو نکته مهم را مدنظر قرار دهند اول اینکه این قفل ها از نظر کیفیت کمی گران قیمت هستند مورد بعدی اینکه باید بتوانید کیفیت قفل را در ابتدا مورد بررسی قرار دهید و مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای قفل ها نباشید.

 مواد مصرف اتصالات اسپیس فریم

اتصالات اسپیس فریم به شکل های هندسی مختلفی طراحی می شوند و برای طراحی و ساخت و ساز به کار می روند. این اتصالات مربوط به سازه و فضاهای نمایشی نیز هستند و می بایست از نظر سطح کاربرد نیز سنجیده شوند. بسیار دیده شده که اتصالات اسپیس فریم بر اساس ضخامت ورقی که در ساخت آنها استفاده می شود دسته بندی می شوند. نوع آلیاژ پیچ و مهره می بایست به دقت بررسی شود.

مثلاً قیمت بسته اسپیس پروانه ای به نسبت سایر بست ها کمی گرانتر است. البته که اسپیس فریم ها از نظر سطح کاربرد موقعیت اجرایی خوبی دارند.

اسپیس فریم ها توسط بست به هم اتصال می یابند و در نهایت شاهد اشکال هندسی مختلفی هستیم که هر یک استفاده خاص خود را دارند. به طور کلی نوع اتصالات اسپیس فریم و سطح کیفیتی که دارند باید به صورتی باشد که سبب تقسیم نیروی وارده شود و البته که وزن و فشار می بایست تا حد زیادی متعادل سازی شوند. سادگی و ظرافت از دیگر مواردی است که سبب استحکام و مقاومت بالا شده و سبب می شود تا نیرو های سنگین نیز سرشکن شود. وقتی از اتصالات اسپیس فریم استفاده می کنید خیالتان جمع است که اشکال هندسی منظمی در اجرا دیده می شود و این موضوع سطح قدرت و تحمل وارده به فریم ها بیشتر می کند و وزن وارده بر سطح زمین را نیز به شکل استاندارد تغییر می دهد.

منبع سایت اسپیس فریم www.spaceframe.ir

انتهای پیام/
  • دبیر :

بست اسپیس فریم بست اسپیس قیمت بست اسپیس فروش اتصالات اسپیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر