کد خبر: 1119195 A

شرکت مدیران خودرو  بنا دارد تا لوکس ترین محصول خود به نام تیگو8  پرو را به زودی به بازار عرضه کند ، مدل پرو تیگو8 که با ظاهری به روز و امکانات سطح بالا عرضه شده توانسته است در بازارهای مختلف جهانی چون روسیه و برزیل به موفقیتهای بزرگ دست یابد.

اما نکته مهم که توجه بسیاری را به خود جلب کرده نمای لوکس و مدرن داخلی آن میباشد که موجب شگفتی بسیار گردید ، داشبوردی با مونیتور بزرک و لمسی ، سبکی که برای نخستین بار مرسدس بنز باب کرد و اتفاقا طرفداران بسیاری را نیز پیدا کرد.

با ورود به داخل تیگو8 پرو و مشاهده داشبورد آن  با نمایی کاملا متفاوت از خودروهای موجود بازار مواجه میشوید یک داشبورد کاملا مدرن با دو صفحه نمایش 12.3 اینچی مربوط به صفحه ابزار و کنترل است که مجموعا 24.6 اینچ خواهد بود و در نوع خود بی نظیر میباشد . در مجموع  دارای نمایش دو تکه شناور است که ترکیبی از داشبورد دیجیتال و صفحه چند رسانه ایی است .تیگو8 پرو مجهز به 3 صفحه میباشد همراه ، 2 صفخه 12.3 اینچی و یک صفحه لمسی 8 اینچی که میتواند کلیه تنظیمات را انجام دهد ، همچنین این خودرو مجهز به ردیف دوم  کنترل مستقل برای تنظیمات ویژه سرنشینان عقب میباشد.

نمای داخل تیگو8 پرو کاملا لوکس و آینده نگرانه است که مفاهیم کاملا جدید طراحی بر مبنای تکنولوژی را نشان میدهد  و میتواند به عنوان یکی از مزیت های خاص این شاسی بلند لوکس به حساب آید کنسول لوکس و طرح فوق العاده جذاب اهرم دسته دنده به شما حس و حالی کاملا لوکس و مدرن را میدهد .

تیگو8 پرو محصولی کاملا به روز میباشد که با مجموعه ایی از امکانات رفاهی و ایمنی روز عرضه خواهد شد و کاملا حس یک شاسی بلند لوکس را به مشتریان خود خواهد داد ، نمای داخل این شاسی بلند جذاب از آخرین متدهای روز چون محصولات مرسدس بنز پیروی میکند و قطعا در بازار ایران میتواند بسیار جذاب باشد

 

انتهای پیام/
  • دبیر :

شرکت مدیران خودرو تیگو8 داشبورد جدید تیگو8 پرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر