کد خبر: 1114461 A

در تمام بازی‌ها ارز و نوعی پول مجازی وجود دارد که بازیکن با جمع آوری آن، می‌تواند به آیتم‌ها و تجهیزات مختلفی دست یابد. معمولا سازنده بازی، راه‌های مختلفی برا به دست آوردن این ارز در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. راه‌هایی مانند برنده شدن در نبرد، گذراندن مراحل مختلف، انجام دادن ماموریت‌ها و کارهایی از این قبیل می‌تواند سبب به دست آوردن ارز بازی‌ها شود.

پابجی موبایل امروزه از بازی‌های محبوب و رایج میان بازیکنان می‌باشد. از این محبوبیت در حال حاضر به حدی می‌توان گفت که بازیکنان برای تقویت بازی و افزایش قابلیت‌های کارکتر خود در پابجی موبایل، حاضر به صرف هزینه‌های کلان هستند. یکی از بهترین ابزاری که می‌توان با صرف هزینه بیشتر بازدهی بیشتری نیز از بازی دریافت کرد، یوسی (UC) پابچی است. کاربران پابجی می‌توانند با خرید یوسی، بازی خود را تا چندین برابر تقویت کنند.

یوسی پابجی موبایل چیست؟

امروزه نام بازی پابجی موبایل بر روی زبان‌ها می‌چرخد، بازی‌ای که میلیون‌ها کاربر و طرفدار در سرتاسر جهان دارد. جالب توجه است که این بازی، برای بازی در موبایل طراحی شده و اوایل کسی نمی‌توانست یک بازی اندروید را از محبوب‌ترین بازی‌های جهان تصور کند. اما حالا، در حالی که این اتفاق افتاده، پابجی موبایل بیش از 100 میلیون دانلود را از اینترنت شاهد بوده است.

در حالی که ارزش بازی پابجی موبایل نزد گیمرهای سرتاسر جهان بسیار بالا می‌باشد، کاربران و بازیکنان این بازی از هیچ کاری در راستای تقویت مهارت و توانایی در پابجی موبایل دریغ نمی‌کنند. امروزه شاید میلیون‌ها گیمر به صرف هزینه و وقت خود برای افزایش امکانات و مهارت خود در پابجی موبایل می‌پردازند. یکی از این کارها که همواره در برنامه بازیکنان حرفه‌ای پابجی موبایل بوده، خرید یوسی (UC) پابجی موبایل است. در ادامه به توضیحات بیشتری راجع به آن می‌پردازیم.

در تمام بازی‌ها ارز و نوعی پول مجازی وجود دارد که بازیکن با جمع آوری آن، می‌تواند به آیتم‌ها و تجهیزات مختلفی دست یابد. معمولا سازنده بازی، راه‌های مختلفی برا به دست آوردن این ارز در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. راه‌هایی مانند برنده شدن در نبرد، گذراندن مراحل مختلف، انجام دادن ماموریت‌ها و کارهایی از این قبیل می‌تواند سبب به دست آوردن ارز بازی‌ها شود.

ارز بازی پابجی موبایل نیز یوسی (UC) نام دارد، که به طور رایج آن را یوسی پابجی می‌نامند. بازیکنان پابجی موبایل می‌توانند با جمع آوری یوسی، تجهیزات و ابزار مختلفی برا کارکتر خود خریداری کنند. این کار می‌تواند ضمن اهدای لذت بیشتر به بازیکن، سطح بازی او را افزایش داده و موجب افزایش قابلیت‌های کارکتر شود. عموما افراد برای به دست آوردن یوسی پابجی به هرگونه رقابت و کشتاری در بازی می‌پردازند و آن را بسیار ارزشمند می‌شمارند.

به همین دلیل تا به حال میلیون‌ها نفر از کاربران پابجی، خریداری یوسی پابجی بوده‌اند. تهیه یوسی پابجی می‌تواند محدودیت‌ها و مشکلاتی داشته باشد که کاربران ایرانی از آن صرف نظر کرده‌اند. اما طبق معمول، راه گشایانی برای خرید یوسی پابجی وجود داشته که آن را به امری ساده برای کاربران تبدیل کرده است. در ادامه به توضیحات بیشتری راجع به مشکلات خرید یوسی در ایران، و شیوه خرید یوسی پابجی ازسایت UCPUBG.vip می‌پردازیم.

مشکلات خرید UC پابجی در ایران

چندین سالی می‌شود که کشور ایران دچار تحریم‌ و محدودیت‌هایی از طرف بسیاری از کشورهای جهان می‌باشد. این اتفاق موجب محدودیت و هزینه‌بر بودن خدمات و فعالیت‌های بین المللی شده است. خرید یوسی پابجی نیز از این محدودیت مستثنی نیست و می‌تواند برای ایرانیان گران‌تر از قیمت معمولی خود تمام شود. چرا که پابجی موبایل یک گیم خارجی بوده و برای خرید یوسی از آن نیاز به خرج هزینه‌های متفاوت برای واسطه‌هاست.

image_e1b1144f821368c90b6b49221edc7358a83dec16 (1)

با وجود این اتفاق، نخست تنها افراد واجد شرایط می‌توانستند یوسی تهیه کرده و بازی خود را تقویت کنند. اما حالا فروشگاه‌های آنلاین زیادی وجود دارند که می‌توان از آن به خرید یوسی پابجی موبایل پرداخت. یکی از بهترین فروشگاه‌های یوسی پابجی، وبسایت UCPUBG.vip می‌باشد. کاربران می‌توانند از طریق این سایت، یوسی اورجینال پابجی را با بهترین شرایط و قیمت در کشور تهیه کنند. با این کار، نیازی به صرف هزینه برای واسطه‌ها نیست و با قیمت روز جهان می‌توان یوسی پابجی خرید.

خرید UC پابجی از وبسایت UCPUBG.vip

وبسایت یوسی پابجی، در حال حاضر از بهترین فروشندگان UC به شمار می‌رود. به طوری که از بدوی تاسیس تا به حال، یوسی هزاران کاربر پابجی را تامین کرده است. چرا که ضمن خدمات بی نظیر، از قیمت بسار منصفانه‌ای نیز برخوردار هستند. می‌توان در قسمت فروشگاه پابجی موبایل، قیمت یوسی پابجی با تعداد مختلف را مشاهده کرد که دقیقا مطابق با قیمت‌های این وبسایت می‌باشد. وبسایت یوسی پابجی هیچ کارمزدی در مقابل خدماتی که ارائه می‌دهد، از خریداران خود دریافت نمی‌کند.

نخست کاربران با مراجعه به خود وبسایت UCPUBG.vip، می‌توانند قالب سایت و قسمت‌های مختلف آن را مشاهده کرده و از معتمد بودن آن اطمینان حاصل کنند. در منوی سایت، بخش یوسی پابجی موبایل وجود دارد که قسمت ارائه دهنده خدمات یوسی است.

image_3e4aba3de1c1f9d75b0a1f5cbd9e4377c6188350

با کلیک روی آیتم یوسی پابجی موبایل، صفحه‌ای به نام "خرید یوسی پابجی موبایل" برای کاربر نمایش داده می‎شود. در این صفحه توضیحاتی وجود دارد که افراد را راجع به خدمات خود راهنمایی می‌کنند. کاربرانی که برای اولین بار از این وبسایت قصد خرید دارند، بهتر است فایل صوتی یک دقیقه و خورده‌ای موجود برای راهنمایی افراد را باز کرده و از توضیحات آن بهره ببرند.

در قسمت‌های زیرین این توضیحات، فرم ثبت سفارش یوسی پابجی موبایل را می‌توان مشاهده کرد. افرادر در این بخش، تعداد یوسی و اطلاعات اکانت پابجی خود را وارد می‌کنند. در بخش اول آن، انتخاب بسته یوسی وجود دارد که طبق بسته‌های ارائه دهنده پابجی موبایل، در این وبسایت نیز قرار داده شده و کاربر باید بسته مورد نظر خود را انتخاب کند.

بخش بعدی، برای مشخص کردن تعداد بسته‌های سفارشی است که افراد تعداد بسته مورد نظر خود را در آن درج می‌کنند. سپس قسمت‌های نام و نام خانوادگی و شماره موبایل فرد وجود دارد که کاربرد باید به صورت دقیق مشخصات خود را در آن وارد نماید.

قسمتی نیز برای اطلاعات اکانت و کارکتر اختصاص داده شده است. کاربر پس از وارد کردن نام پروفایل خود در فرم، باید آی دی کارکتر خود را در قسمت مشخص شده درج کند. کاربران می‌توانند آی دی 10 رقمی کارکتر خود را در صفحه اصلی پابجی موبایل مشاهده کنند.

در قسمت پایینی فرم، گزینه‌ای به نام ثبت سفارش وجود دارد. پس از اتمام درج اطلاعات و اطمینان از صحیح بودن آن‌ها، می‌توان قیمت و هزینه قابل پرداخت را مشاهده کرد. سپس با لمس گزینه ثبت سفارش، درگاه پرداخت اینترنتی رسمی یکی از بانک‌های کشور باز می‌شود و فرد باید مبلغ ذکر شده را پرداخت کند.

پس از اتمام مراحل و موفقیت در ثبت سفارش، نیازی به انجام کار دیگری نیست. یوسی‌های خریداری شده طی 2 الی 5 دقیقه به اکانت پابجی موبایل شخص واریز می‌شوند. این خدمات در طول 24 ساعت شبانه روز می‌تواند انجام گیرد، چرا که خدمات این وبسایت به صورت اتوماتیک بوده و در هز زمانی آماده به ارائه خدمات است.

چرا فروشگاه UCPUG.vip؟

وبسایت یوسی پابجی از ابتدای سال 1400 با شعار "کیفیت و سرعت عالی در خدمت رسانی به کاربران" شروع به فعالیت کرد. این وبسایت که در این مدت زمان کوتاه توانسته خود را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین فروشندگان یوسی پابجی ایران به جامعه گیمرها معرفی کند، انتخاب هزاران بازیکن برای خرید یوسی پابجی بوده است. اما چرا هزاران گیمر، فروشگاه یوسی پابجی را انتخاب کردند؟

فروشگاه اینترنتی یوسی پابجی در حال حاضر توانسته به شعار و عهد خود به مخاطبان عمل کند. چرا که ضمن کیفیت بالا و اورجینال بودن یوسی پابجی، واریز آنی را با بهترین سیستم راه اندازی کرده است. چرا که مخاطبان در تمام 24 ساعت شبانه روزمی‌توانند سفارش خود را از سایت ثبت کرده و طی 2 الی 5 دقیقه تمام یوسی پابجی‌های خریداری شده را در اکانت خود مشاهده کنند. می‌توانید برای مشاهده خدمات بی نظیر آن‌ها و خرید یوسی(UC)  پابجی، به سایت UCPUBG.vip مراجعه کنید!

علاوه بر خدمات یوسی پابجی موبایل و نسخه لایت این بازی، از بخش پابجی بلاگ این فروشگاه می‌توانید به دنیایی از مقالات آموزشی مانند تنظیمات پابجی موبایل و... دسترسی داشته باشید.

کاربرد یوسی پابجی

همانطور که ذکر شد، یوسی پابجی حکم ارز و پول را در بازی دارد. در صورتی که بازیکن پول داشته باشد، می‌تواند برای تجهیزات و قابلیت‌های کارکتر خود خرج کند. با اینکار در واقع سطح بازی و شانس خود برای برد را افزایش می‌دهد و قطعا می‌تواند برای بازیکن بسیار موثر واقع شود. اما با یوسی چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

سلاح‌ها و تجهیزات مختلف در پابجی موبایل، نیازمند صرف یوسی هستند. یعنی با یوسی می‌توان کارکتر را با بهترین تجهیزات بازی مجهز کرد. به طوری که می‌توان در داخل بازی، افرادی که به کارکتر خود رسیدگی کرده‌اند را می‌توان تشخیص داد. چرا که تمام تجهیزات و لباس‌ها در فروشگاه پابجی موبایل، خرج یوسی را طلب می‌کند و نمی‌توان آن‌ها را رایگان به دست آورد. البته در صورت انجام مامورت‌ها، این تجهیزات به صورت جایزه به بازیکن اهدا می‌شود.

شرکت در رویال پس الایت (Royale Pass Elite) و رویال پس الایت پلاس (Royale Pass Elite Plus) نیز نیازمند یوسی است. شرکت در این مسابقات و نبردها می‌تواند همانند یک سرمایه گذاری برای بازیکن محسوب شود. چرا که جوایز و هدایای ویژه‌ای در این بخش‌ها به بازیکن اهدا شده و می‌تواند او را داخل بازی ثروتمند و مجهز کند. البته این موراد نیازمند تعداد زیادی یوسی است و افراد معمولا برا شرکت در آن، صرف هزینه و پول وقعی را ترجیح می‌دهند.

پایان رپرتاژ آگهی
پابجی موبایل رویال پس الایت یوسی تنظیمات پابجی موبایل پابجی بلاگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر