کد خبر: 1090033 A

صورت زیبا و اندام خوش‌فرم عامل مهمی در افزایش اعتماد‌به‌نفس هستند. ما روزانه بارها خود را در آینه می‌بینیم و گاهی مشکلات ظاهری مانند چین‌و‌چروک‌ها، باعث بروز احساسات ناخوشایندی در ما خواهند شد. لذا در چنین‌ شرایطی استفاده از خدمات زیبایی می‌‌تواند علاوه‌بر جوانسازی ‌پوست و فرم‌ گرفتن ‌بدن به افزایش اعتماد‌به‌نفس کمک کند. اما برای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی، نیازمند کسب اطلاعات دقیق‌تری در این حوزه هستیم. در ادامه به معرفی بهترین کلینیک زیبایی در تهران می‌پردازیم، پس با ما همراه باشید تا خدمات زیبایی را در مرکزی تخصصی دریافت کنید.

 

معرفی خدمات زیبایی کلینیک مهزیار

کلینیک‌های زیبایی معمولاً خدمات اندکی را ارائه می‌دهند که گاهی تنها به خدمات‌زیبایی صورت محدود می‌شود. اما کلینیک زیبایی مهزیار با بکارگیری ابزار و تجهیزات‌ پزشکی مدرن و همکاری با پزشکان و متخصصان این حوزه، تلاش کرده تا خدمات کامل و جامعی را در حوزه زیبایی ارائه دهد. خدمات این کلینیک به 2 دسته کلی خدمات جراحی و خدمات ژل و بوتاکس تقسیم می‌شوند.

خدمات ژل و بوتاکس

خدمات ژل و بوتاکس که برای رفع ایرادات صورت و فرم‌دادن به اعضای صورت انجام می‌شود، شامل موارد زیر خواهد بود.

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب به‌طورکلی برای برجسته‌سازی، افزایش‌حجم‌ و رفع چین‌و‌چروک لب انجام می‌شود. ماندگاری این روش حدود شش‌ماه بوده و هدف از آن فرم‌دهی لب‌ها و رفع ایرادات ظاهری آن است. یکی از متداول‌ترین ژل‌ها، اسیدهیالورونیک است که از جمله ژل‌های استاندارد بوده و هیچ‌گونه عوارض جانبی نخواهد داشت. در‌حالی‌که ژل‌های غیراستاندارد در بسیاری از موارد منجر به آبسه‌دهان خواهند شد که نتیجه آن می‌تواند تخلیه لب‌ها باشد. کلینیک مهزیار (https://mahziarclinic.com/) کلیه خدمات شامل افزایش‌حجم‌لب‌ها، تزریق‌ژل به لب، لیفت و برجسته‌سازی لب‌ها و رفع خط‌و‌خطوط خنده را با استفاده از با‌کیفیت‌ترین ژل انجام می‌دهد.

خدمات تخصصی تزریق ژل‌گونه و کانتورینگ صورت

این خدمات زیبایی که به‌منظور پُر کردن‌گودی‌صورت، برجسته‌سازی‌گونه‌ها، کانتورینگ‌گونه، لیفت‌گونه، حجم‌دادن به گونه‌ها و حتی درمان جای جوش انجام می‌شود، منجر به جوانسازی صورت و پیشگیری از پیری زودرس خوهد شد. در این روش، از ژل برای فرم‌دهی و جوانسازی صورت استفاده می‎شود. این خدمت معمولاً برای کسانی مناسب است که بافت صورت آن‌ها به دلیل افزایش سن تحلیل رفته و نیازمند پُرکردن گودی‌های ایجاد شده در صورت هستند. هدف اصلی از تزریق ژل به صورت جلوگیری از روند شکل‌گیری چین‌وچروک‌ها است. این روش ایمنی بالایی داشته و از طرفی علاوه‌بر رفع‌چین‌و‌چروک، قوام را به پوست شما باز می‌گرداند.

زاویه‌سازی فک و صورت

در برخی موارد، صورت بانوان دارای مشکلی جدی نیست و عملاً تنها نیازمند زاویه‌سازی در ناحیه فک‌وصورت است. این خدمات زیبایی علاوه‌بر لاغرکردن صورت، منجر به فرم‌دهی چانه، برجسته‌سازی آن و همین‌طور برجسته‌کردن فک بدون عمل جراحی خواهد شد. همان‌طورکه می‌دانید چانه باریک، صورت شما را نیز باریکتر نشان خواهد داد. از طرفی زمانی‌که صورت دارای زوایای مشخص و کشیده باشد، چهره فرد ظریف‌تر خواهد شد. در این خدمات‌زیبایی، خطوط‌فک از یکدیگر جدا شده که منجر به قرارگرفتن گردن در زاویه بهتری می‌شود. در روش زاویه‌سازی فک‌وصورت از تزریق‌فیلر یا ژل به‌منظور ایجاد خطوط استفاده می‌شود. این روش عوارض‌درمانی نداشته و نیازمند عمل جراحی نخواهد بود.

زاویه سازی صورت

تزریق فیلر زیر چشم

هیچ‌کسی منکر تأثیر چشم‌ها در برقراری ارتباط و زیبایی صورت نیست. یکی از متداول‌ترین مشکلات زیبایی خانم‌ها، تیرگی، کبودی و گودی‌زیرچشم است. تزریق فیلر زیرچشم از روش‌هایی است که به‌منظور کاهش تیرگی، رفع‌گودی و پف و همین‌طور برای پُرکردن و جوانسازی پوست‌زیرچشم انجام می‌شود. با انجام این خدمات زیبایی، نه‌تنها پوست‌زیرچشم شاداب‌تر شده، بلکه چین‌وچروک ناشی از افزایش‌سن و عوامل‌خارجی نیز برطرف خواهد شد. در تزریق‌فیلر زیر چشم از تکنیک‌کانولا و فیلر حاوی اسیدهیالورونیک استفاده می‌شود. تکنیک‌ کانولا دردی نداشت و باعث ایجاد کبودی در زیر چشمی نخواهد شد.

تزریق پروفایلو

پروفایلو حاوی هیالورونیک اسید است که در بدن بصورت طبیعی وجود دارد و موجب تحریک الاستین و کلاژن‌سازی پوست می‌شود، تزریق پروفایلو قوام را دوباره به پوست برمیگرداند و در کاهش چین چروک‌های سطحی پوست نقش مؤثری دارد.

خدمات جراحی کلینیک مهزیار

همان‌طور که از نام این خدمت پیداست، برای بهبود مشکلات‌ظاهری و رفع‌نواقص باید عمل جراحی زیبایی انجام شود. در این خدمت‌زیبایی، تجهیزات‌پزشکی، نحوه‌عمل‌جراحی، خدمات پس از آن و جراحان متخصص، بسیار حائز اهمیت هستند. افراد معمولاً زمانی برای انجام عمل جراحی تصمیم می‌گیرند که به‌کمک روش دیگری امکان رفع نواقص و مشکلات ظاهری وجود ندارد. بنابراین انجام عمل جراحی‌زیبایی در یک کلینیک پیشرفته و مدرن با همکاری متخصصین به نتیجه مفید و قابل قبولی می‌انجامد.

پیکرتراشی یا لیپوماتیک

معمولاً کسانی برای این عمل جراحی زیبایی اقدام می‌کنند که با روش‌های معمول (مانند ورزش و رژیم غذایی) قادر به کوچک‌کردن شکم‌و‌پهلو نیستند. این عمل جراحی، بدون آسیب‌رساندن به نقاط بدن، منجر به لاغر کردن شکم، کوچک‌کردن دور شکم، کم کردن حجم شکم و کاهش چربی‌های اضافه بدن خواهد شد. لیپوماتیک در اصل روش کاهش سایز از طریق تخلیه چربی‌های موضعی در بخش‌های مختلف بدن است که به اصطلاح به آن‌ها چربی‌های ناخواسته گفته می‌شود.

تزریق چربی به باسن

در مقابل لیپوماتیک که به‌منظور کاهش وزن با برداشتن چربی‌های ناحیه شکم و پهلو انجام می‌شود، تزریق چربی به باسن، روشی برای حجیم کردن باسن و خوش‌فرم کردن آن خواهد بود. هدف اصلی در این روش، لیفت باسن، ایجاد ظاهری متعادل و رفع افتادگی باسن است. تزریق چربی به باسن درحال‌حاضر یکی از محبوب‌ترین روش‌های جراحی زیبایی برای فرم‌دهی باسن است. در این روش، برای تزریق چربی از چربی‌های شکمی بیمار استفاده می‌شود. در نتیجه این عمل زیبایی در مقایسه با کاشت پروتزهای سیلیکونی در باسن، ظاهر طبیعی‌تری به بدن فرد خواهد داد.

ژنیکوماستی آقایان

این روش جراحی زیبایی که مختص آقایان است، به منظور رفع مشکلات ظاهری بزرگ شدن غیر عادی، عدم تقارن و افتادگی سینه‌ها در مردان انجام می‌شود. ژنیکوماستی مشکلی است که برخی از آقایان پس از گذراندن دوران بلوغ به آن دچار می‌شوند و گاهی این موضوع برای آن‌ها بسیار ناراحت‌کننده است. در نتیجۀ این عمل جراحی زیبایی، اندازه سینه‌ها به حالت عادی برگشته و مشکلات افتادگی و شُل بودن آن‌ها نیز برطرف خواهد شد. از جمله خدمات این عمل جراحی می‌توان به رفع عدم تقارن اندازه سینه‌ها، رفع نامناسب بودن اندازه سینه‌ها، درمان افتادگی نوک سینه و همین‌طور درمان بزرگی زن‌گونه سینه‌ها اشاره کرد.

همان‌طور که در این مطلب مطالعه کردید، 2 دسته خدمات زیبایی شامل خدمات ژل و بوتاکس و جراحی زیبایی زیر نظر پزشکان مجرب و با استفاده از تجهیزات پزشکی مدرن و به‌روز در کلینیک زیبایی مهزیار انجام می‌شود. جالب است بدانید که در مجله زیبایی مهزیار به‌ طور کامل به بررسی مشکلات ظاهری و روش‌های درمان پرداخته شده است. مطالعه این بخش برای کسب اطلاعات کامل پیش از انجام هرگونه عمل زیبایی بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

انتهای پیام/
مجله زیبایی مهزیار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر