کد خبر: 1042292 A

نقش پروژه های آماده برای مدیران کسب و کار

بازاریابی ویدیویی یا این که ویدئو مارکتینگ یا این که تبلیغات ویدیویی یا این که Video Marketing یکی‌از شاخه‌های بازاریابی اینترنتی میباشد که در جریان آن از فیلم و کلیپ تحت عنوان ابزار تبلیغاتی به کارگیری می‌گردد.

نقش پروژه های آماده برای مدیران کسب و کار

در ویدئو مارکتینگ، بازاریاب‌ها در پی ساخت یک فیلم چند دقیقه‌ای می باشند که ممکن میباشد مشمول موارد پایین باشد :

  • به معرفی کلی یک تجارت بپردازد و نقاط قوت و ضعف آن را نشان دهد؛
  • یک محصول را معرفی نماید و روش به کار گیری از آن را به مشتری آموزش دهد؛
  • در امر فایده بردن از یک سرویس یا این که یک ابزار ساخته می شود؛
  • نکاتی در زمینه ی تعمیر یک کالا یا این که مثل یک متاع ارائه میدهد؛
  • مشتمل بر یادگرفتن یک مبحث می شود؛
  • یک تیم را معرفی می‌نماید که کار‌های مختلفی ایفا میدهند.

بازاریابی ویدیویی چه‌طور اچرا میگردد؟

یکی‌از دلایلی که منجر میشود برخی از بازاریابان به سمت بازاریابی ویدیوی نروند، نیاز به مهارت در تشکیل داد فیلم و هزینه بر بودن این روش میباشد. در واقع عده ای که قصد عمل درین حوزه را داشته باشند، بایستی شناخت حداقلی با طرز ساخت‌و‌ساز فیلم یا این که حتی انیمیشن داشته باشند. پس برای اجرای بازاریابی ویدیویی، قدم اول فراگیری ایجاد کرد فیلم یا این که به کارگیری از کمپانی‌های خالق فیلم تبلیغاتی میباشد.

 در شرایطی که از کمپانی‌ها کمک بگیرید، فعالیت شما بسیار معمولی‌تر میباشد. البته درصورتی که خود شما میخواهید فیلم بسازید، قدم ابتدایی شما فراگرفتن روش تشکیل داد فیلم‌های تبلیغاتی میباشد. به طور طبیعیً با برداشتن قدم اولیه، شما یک فیلم تبلیغاتی دارید که می بایست آن را به روش‌های مختلفی به اشتراک بگذارید و از این نحوه مشتری جذب فرمایید.

فرض نمائید یک فروشگاه آنلاین دارید و فضای کافی برای هاستینگ آن گزینش کرده‌اید، میتوانید فیلم آموزشی و تبلیغاتی تولید ها خود را در همین مغازه قرار دهید یا این که در کنار آن یک وب لاگ ایجاد نمایید، این فیلم‌ها را در آنجا آپلود کرده و به دکان خویش پیوند دهید. ولی بیشتر کمپانی‌ها از این‌شیوه استقبال نمیکنند و معتقدند که استعمال از فیلم منجر سنگین‌تر شدن سایت آن ها می‌گردد.

راه‌حل جایگزین برای این اشخاص، به کارگیری از خدمت‌های اشتراک فیلم مانند آپارات و یوتیوب میباشد. در صورتی‌که وبسایت شما صرفا به یوزرها و مشتریان داخلی محصور میگردد، بهتر میباشد از به عبارتی آپارات استعمال فرمائید. ولی درصورتی که احساس می کنید که مشتری‌های مختلفی در سطح عالم دارید، می بایست از یوتیوب و یا این که بقیه خدمت‌های اشتراک گذاری فیلم به طور بین المللی به کارگیری نمایید.

شیوه دیگری که برای اجرای بازاریابی ویدیوی می بایست به فعالیت ببرید، به کار گیری از کانال‌های اجتماعی میباشد. صورت بوک، توییتر، یوتیوب، اینستاگرام، و اسنپ چت صرفا یکسری گزینه از این خدمت‌ها می باشند، شما میتوانید یوزرها آن ها را تحت عنوان فالوور خویش جذب فرمائید و اپلیکیشن تبلیغاتی‌تان را بر روی‌شان پیاده‌سازی فرمایید.

ظشیبری

استفاده از پروژه آماده !

پروژه های فراهم برای ساده تر کردن امور پباده سازی گردیده اند در شکل کمبود زمان ما خواهیم توانست از انها به کار گرفت . مزیتی دیگر که برای پروژه های آماده میتوان مثال زد صرفه جویی در زمان میباشد که در صورتیکه قصد پباده سازی کردن یک طرح یا این که ویدئو رو از صفر را داشته باشید می بایست ساعتها برای یک طرح با کیفیت هزینه نمایید البته با به کار گیری از پروژه های آماده در طول صرفه جویی می‌کنید . البته فعلا سئوال پیش می‌آید که پروژه های آماده را از کجا میتوان دسترسی داشت ؟ 

وبسایت جوبیس مرجع پروژه های آماده افتر افکت و پریمیر

وب سایت جوبیس بزرگ ترین وبسایت ایرانی می‌باشد که در زمینه گرافیک فعالیت می کند و از سرتاسر جهان کیفیت عالی ترین پروژه ها را جمع آوری کرده و در اختیار فارسی زبانان عزیز قرار داده است . قبلا برای دسترسی به پروژه های آماده نرم‌افزار های خاص مبیایست در وب سایت های انگلیسی زبان به جستجوی پروژه های آماده بود و با پرداخت دلاری مخارج بالای وب سایت ها را پرداخت کرد که با تورم و بالارفتن نرخ ارز این زمینه صرفه اقتصادی نداشت . پس مهندسین ایرانی وب سایت جوبیس را پباده سازی نموده و پروژه ها را در دست ایرانیان قرار داده که از خروج ارز پرهیز و مخارج ریالی را کاهش داده تا گرافیست ها و تدوینگران اهل ایران کارهای خود را ساده تر به مرحله انجام برسانند.

یاغ

پروژه های آماده به چند قسمت تقسیم می گردند ؟

پروژه آماده افتر افکت

پروژه آماده افتر افکت متشکل از فایل هایی می‌باشند که بوسیله طراحان ماهر و مجرب تولید شده و مورد به کار گیری کاربران قرار میگیرد. پباده سازی پروره آماده افتر افکت به گونه ای میباشد که بیشتر کاربران آن، توانایی به کار گیری از آن را برای تغییر در متن و اجزای پباده سازی و رنگ ها را دارا‌هستند. این توضیحات که در پایین مشاهده می‌کنید برای درک بهتر و به کارگیری راحت تر است چنانچه لازم داشتید می‌توانید در گروه بندی مقاله ها جوبیس درباره با پروژه های افتر افکت و مزیت های آن بیشتر مقاله هایی را مطالعه فرمائید. جوبیس همواره کارایی کرده روز به روز کیفیت محصولات خود را بالابرده از این رو حساب های vip وب سایت هایی نظیر motionaray و videohive را خریداری کرده و از این به آن‌گاه تولیدها نو با اپدیت های منظم را در تارنما داریم. خبر خوب دیگر برای کاربران عزیز اینکه فایل ها را به سرور ایران منتقل کردیم تا ترافیک مصرفی شما نیم بها محصوب خواهد شد. پروژه های گذاشته شده روی وبسایت همه از برترین مراجع گرافیک و افترافکت هستند که کیفیت بالایی را برخوردار میباشند و برای شما عزیزان گرد اوردی گردیده اند.

پروژه آماده پریمیر

به عبارتی‌طور که گفته شد افتر افکت برنامه حرفه‌ای ساخت تیزر و جلوه‌های ویژه میباشد. به همین خاطر یادگیری آن زمان و تخصص می‌طلب. ولی پروژه آماده پریمیر قابل انعطاف‌ افزار بی آلایش تری میباشد و به همین سبب ساز کاربرهای بیشتری نیز دارااست. ولی این آسانی سبب نشده که کاربران آن توان ساخت تیزر یا این که اسلایدشو‌های حرفه‌ای را با این نرم افزار نداشته باشند.

صدا !

تا به‌این قسمت مقاله ما متوجه شدیم که ویدئو های تبلیغاتی خود را به چه شکل پباده سازی کنیم اکنون مجال ان فرا رسیده تا برای کلیپ خود که ساخته ایم افکت صدا قرار دهیم افکت های صوتی به صورت هدفمند و هوشمندانه ضبط می گردند، به شکلی که نویزها و صداهای پیرامون آن حذف گردیده باشند، در یک انیمیشن شما قرار میباشد دور و بر پیرامونتان را بازسازی فرمایید و محیط اطراف شما انواع صداهای متعدد از بوق ماشین گرفته تا صدای پرنده های کوچک روی درخت‌ها و غیره را در خودش جای داده….

انتهای پیام/
افکت صدا پروره آماده افتر افکت پروژه آماده پریمیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر